Re: Awatar osoby powyżej

33
Z ładnych, mądrych i mających tak przenikliwe oczka :-) No właśnie, China zwróciła uwagę na oczy. Dla mnie te oczy nie mogą kłamać. Pielucha jest pełna. A przynajmniej w trakcie napełniania.

Zgodnie z obowiązującym obecnie w naszej ukochanej Ojczyźnie trendem, od razu składam Oskarze samokrytykę i przepraszam, jeśli uraziłem.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2010, 21:37 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Awatar osoby powyżej

34
PiotrRosa pisze:Zgodnie z obowiązującym obecnie w naszej ukochanej Ojczyźnie trendem, od razu składam Oskarze samokrytykę i przepraszam, jeśli uraziłem.
hahahaha.... prawda to, z tym urażaniem ;)

a awatar z kotem.... cudo, uwielbiam koty :kotek:
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 11:38 przez Szarim, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdybyś tylko mógł wystarczająco kochać, byłbyś najszczęśliwszym i najpotężniejszym stworzeniem na świecie.

Re: Awatar osoby powyżej

36
8 za wyraz twarzy i efekty specjalne ;)
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 16:21 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Awatar osoby powyżej

38
10/10 za mroczność połączoną z subtelną nutką erotyzmu ;)

Dla Akusi zresztą też najwyższa punktacja, uzasadnienie powiłam już w innym wątku :)
Ostatnio zmieniony 27 paź 2010, 22:10 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Awatar osoby powyżej

39
To w zemście na Szarim zmieniłem swojego avatara. Bo ona lubi koty. I ma w swoim te cholerne niebieskie oczy. Mój obecny Avek ma na imię Kryzys. Zdjęcie zrobiono, kiedy leżał obok i zaglądał mi na monitor.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2010, 13:38 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Awatar osoby powyżej

41
No ja mu to powtórzę (dam przeczytać). Ciekawe, gdzie się wtedy zdołasz okryć. Dła ułatwienia moja kochana sierść schudła ostatnio i waży tylko małe co nieco ponad 70 kg.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2010, 17:14 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Awatar osoby powyżej

42
A ja sie normalnie boję Twojego avatara Piotrze :( I nie wiem czy o to chodziło ,aby się bać ,hmm..Przeciez psy sa piekne ?
6/10

A Tobie Sailor
10/10
bo On własnie taki Twój jest :)
Ostatnio zmieniony 30 paź 2010, 17:55 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Awatar osoby powyżej

44
Dorcikowa odruchowo sobie pomacała plecy ,czy rzeczywiscie je ma ...:D
Grzegorz Twój oceniam ,no ba ...10 /10
Ostatnio zmieniony 30 paź 2010, 19:58 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Awatar osoby powyżej

49
Liz...9/10 bo jest bardzo intrugujący,zastanawiam się co w tej głowie siedzi? :)
Ostatnio zmieniony 19 lis 2010, 12:39 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Awatar osoby powyżej

55
Toż to Temari z Naruto, też mi bajka...no może bajka, ale nie nazwałabym do końca bajką czegoś, gdzie herosi to hazardziści, alkoholicy i babiarze, (Tsunade, Jiraiya) a trzynastoletnie dzieciaki walczą ze sobą, aż krew się leje ^^

5, lubię spadające gwiazdy, ale oklepane też takie...tapeta na pulpit albo komórkę :)
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 18:01 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Awatar osoby powyżej

56
Anime to NIE BAJKA ludzie xD Błagaaam. Death Note to też bajka? Gdzie nastolatek zabija wszystkich bez wyjątki a w ostatnim odcinku krew leje sie strumieniami?
8/10 Lapi bo kocham Temari za jej charakter tylko ciut innna poza i w doroślejszej wersji lepsza :D
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 21:51 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Awatar osoby powyżej

57
Chinatsa pisze:Anime to NIE BAJKA ludzie xD Błagaaam. Death Note to też bajka? Gdzie nastolatek zabija wszystkich bez wyjątki a w ostatnim odcinku krew leje sie strumieniami?
8/10 Lapi bo kocham Temari za jej charakter tylko ciut innna poza i w doroślejszej wersji lepsza :D
A czy to nie w bajce (o Jasiu i Małgosi) dwoje smarkaczy ładuje biedną staruszkę do pieca ? :zozol2:
Za avek 9/10
Ostatnio zmieniony 11 lut 2011, 15:27 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Awatar osoby powyżej

58
Chinatsa pisze:Anime to NIE BAJKA ludzie xD Błagaaam. Death Note to też bajka? Gdzie nastolatek zabija wszystkich bez wyjątki a w ostatnim odcinku krew leje sie strumieniami?
8/10 Lapi bo kocham Temari za jej charakter tylko ciut innna poza i w doroślejszej wersji lepsza :D
Ale to jest chyba już Temari z Shipuudenna?
No tak, ''Kota Fritza'' polecam. To nie jest anime, choć rysunkowy, za to przez sceny zbiorowego seksu w wannie, w latach 70' zaliczony do filmów kategorii X. Animacja może być też traktowana jako sztuka, a nie odnośnie tylko filmów dla dzieci.
8/10 za pomysł :)
Ostatnio zmieniony 11 lut 2011, 16:14 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Plac zabaw”

cron