Re: Nekromancja

31
Tristal pisze:Nie długo świę to żmarłych tak się składa że urodziłem się w wigilię tego święta i jestem bardzo częstym nocnym gościem cmentarzy (to tak nawiasem mówiąc)
Skoro tak lubisz?... :)

Ale może nie orientujesz się, że na cmentarzu nie ma dusz zmarłych? Dusza nie przywiązuje się nijak do ciała... A jeśli przybywają na cmentarz, to tylko w ślad za naszymi myślami, bo wielu ludzi myśli o swoich bliskich zmarłych dopiero na cmentarzu... Smutne to, bo ci ludzie w ten sposób przegapiają obecność swoich bliskich zmarłych na co dzień...
Ostatnio zmieniony 23 paź 2010, 11:03 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Nekromancja

32
Chinatsa, niby mozna by w dziale o magii, pisac jak najlepiej rozwinac jsorke, czy nekrusa w diablo, bo oni tez rzucaja czary, ale co to ma wspolnego z real-lifem? Moge ci opisac 11 sciezek rozwoju magicznego wg. warhammera, ale jakie to ma przelozenie na rzeczywistosc?
Nekromancja w wersji przedstawionej tutaj przez kolegow, to tylko fantazje i tzw. "elfizmy". Wiara w to, ze jesli zatanczysz sambe na lewej nodze plujac przez prawe ramie i wzywajac imie boga faktycznie inwokuje jego fizyczna obecnosc, jest niczym nie potwierdzona. Tak samo nekromancja w wykonaniu tych panow...
Ostatnio zmieniony 23 paź 2010, 23:29 przez Risthalion, łącznie zmieniany 1 raz.
powiedz mi co o mnie myślisz...

Ludzie są głupi. Zawsze to powtarzam.

NIENAWIDZĘ FANATYKÓW.:mad:

Re: Nekromancja

33
chcesz powiedzieć że siły magiczne muszą być udowodnione byś mógł się przekonać o ich istnieniu
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Wybacz ale jeśli tak to nic nie wiesz o magii o której rozmawiamy
Nekromancja powtarzam to nie wskrzeszanie zmarłych ale rozmowy z nimi i przyswajanie ich energii
W niektórych plemionach zjadano serca wrogów. Miało to na celu przejęcie siły i mądrości wrogów, To była właśnie nekromancja . Wszelkiego rodzaju klątwy mające na celu cierpienie i śmierć to też obrzędy nekromantyczne
A te całe armie ząbi czy szkieletów to faktycznie jest wymysł ludzi Któży chcieli zniszczyć lób po prostu bali się klątw nekromantów
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 11:40 przez Tristal, łącznie zmieniany 1 raz.
Magia nas wypełnia . Daje nam wszystko czego nam trzeba

Re: Nekromancja

34
Tristal, co to znaczy "rozmowy ze zmarłymi"? Co to ma wspólnego z cmentarzem?

Wiesz, ja na magii się nie znam, ale z tego, co piszesz, wychodzi i jakiś budzący grozę obraz dziwacznych wierzeń i eksperymentów... O jakiej energii od "zmarłych" mówisz? "Zmarły" nie istnieje i nie ma żadnej, jego energia skończyła się wraz ze śmiercią ciała.

Natomiast energia jego duszy jak najbardziej istnieje, ale nie na cmentarzu, czyli miejscu pochówku ciała. Usiłowanie rozmawiania z tymi duszami to nic innego jak spirytyzm. Nie polecam nikomu, bo dusza a dusza to zasadnicza różnica. Najłatwiejszy kontakt jest z tymi, które nie opuściły poziomu życia materialnego i mentalnie są jak ludzie, aczkolwiek są niematerialne. Jeśli trafisz na "ciemną", to współczuję Ci energii, jaką od niej "dostaniesz": negatywna...

I co to może mieć wspólnego z magią?...
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 13:29 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Nekromancja

35
Tristal pisze:Wybacz ale jeśli tak to nic nie wiesz o magii o której rozmawiamy
Nekromancja powtarzam to nie wskrzeszanie zmarłych ale rozmowy z nimi i przyswajanie ich energii
W niektórych plemionach zjadano serca wrogów. Miało to na celu przejęcie siły i mądrości wrogów, To była właśnie nekromancja
Kilka luźnych spostrzeżeń.

W Warszawie jeździ się pogadać z duchami na Muranów i Nowolipki. Cmentarze to tylko składnica zwłok. Są martwe.

Aby zjeść serce wroga należało go najpierw zabić. Dokładnie zaś pokonać w walce.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 14:25 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Nekromancja

36
Obrazek


Nekromancja

- Szkoła powszechnie kojarzona ze śmiercią,

co niezupełnie jest prawdą,

ponieważ jest szkołą życia,

na końcu którego zawsze jest śmierć.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 15:03 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 2 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: Nekromancja

37
Nekromancja to nauka bardzo wymagająca nieumarła istota czyli zjawa posiada energię i nekromanta potrafi tą energię wchłonąć za zgodą istoty (łatwiejszy sposób ) lub bez zgody (stare niebezpieczne rytuały ) Nekromanta kontroluje tą energię we własnym celu często do rzucania klątw i zaklęć o bardzo nieprzyjemnych a nawet makabrycznych skutkach
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 19:43 przez Tristal, łącznie zmieniany 1 raz.
Magia nas wypełnia . Daje nam wszystko czego nam trzeba

Re: Nekromancja

38
Bullshit w stylu MMORPG ;)

Ps. Przepraszam za wprowadzenie do naszego słownika pojęć terminów obcojęzyczny, narodów o krótkiej historii :)
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 20:21 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Nekromancja

39
Bosh, co za szajs. To juz sie robi nawet nie smieszne, ale zwyczajnie zalosne.
Tristal, jesli ty wierzysz w magie, ktora nie ma przelozenia na rzeczywistosc i dowody, zapraszamy do dzialu filozofii, albo pisarstwa, albo offtopu. Ja wierze ze istnieje magia, ktora na rzeczywistosc ma przelozenie i istnieja dowody ja potwierdzajace. Ta magia nazywa sie zyciem. Ta magia nazywa sie ewolucja. Ta magia to wszystko co nas otacza, a nazywamy ja magia tylko dlatego, ze nie istnieja sposoby na opisanie tego naukowo.
Mamy spirytyzm. Mamy telepatie. Mamy telekineze. Mamy prekognicje. To wszystkok ma przelozenie na pewne fakty, a to tylko te "berdziej magiczne" rzeczy.
Mamy samo zycie, ktorego nie potrafiy ogarnac, odtworzyc w lagoratorium, ani nawet kontrolowac. To tez magia.

Nekromancja, w takiej formie w jakiej ja przedstawiasz, to
Artur pisze:Bullshit w stylu MMORPG
I dokladnie tym jest.
Chcesz kontynuowac temat? Proponuje offtop. Proponuje spirytyzm. Albo proponuje forum elfow. Bo z tym poziomem dyskusji nie trafiles w dzial.

Artur, prosze o przeniesienie tematu do bardziej adekwatnego dzialu. Nie robmy smieci...
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 21:26 przez Risthalion, łącznie zmieniany 1 raz.
powiedz mi co o mnie myślisz...

Ludzie są głupi. Zawsze to powtarzam.

NIENAWIDZĘ FANATYKÓW.:mad:

Re: Nekromancja

40
Przesunąłem na plac zabaw. Pasuje klimatem.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 21:31 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Nekromancja

42
No to juz zakumalem czemu to jest tutaj. Czytam z japa rozwarta jak jaki zombie normalnie i się zastanawiam co taki temat robi na Placu Zabaw... no i proszę :D
Ja się na magii nie znam... no może na magi :D ale odrobinę. Jedyne co w zyciu ożywiłem to mój stary magnetowid ale nie pytajcie jak (metoda jaskiniowca).
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 21:43 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Nekromancja

44
:black:ECHO CMENTARNE :black:

Obrazek


Dołącz Numer Polisy na Życie by otrzymywać Prenumeratę do Wieczności...

[youtube][/youtube]

Głos spod powierzchni...ORGAN ZDOŁOWANYCH

Obrazek


ZOSTAŃ Z NAMI !!!
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 21:52 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 2 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron