Re: Test Roschacha

31
Andra pisze:Basma, w kazdym tescie cos tam tkwi u podloza...tak bardzo w nie nie- nie wierz:p
Ja to nazywam szarlatanerią, ale jak każą mi przeprowadzić kilka tych testów, no to muszę, bo przedmiotu nie zaliczę :P

Voltaren, coś bym na Ciebie znalazła ;)
Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 14:06 przez BasmaW, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Test Roschacha

32
:crez:

Twoje odpowiedzi mówią mi, że nigdy nie zostaniesz zostawiony sam na sam z moją córką. A ona ma 37 lat. Właściwie to mój syn też nie jest przy tobie całkiem bezpieczny. A teraz znikaj, mam broń i nie będę się wahał jej użyć.

Ludzie, którzy odpowiadali tak jak Ty zwykle mają wyraziste, perwersyjne fantazje seksualne, tak nietypowe, że przeraziłyby ich znajomych z pracy. Pomimo twojego stanu i związanych z nim ograniczeń, pamiętaj, że zawsze możesz znaleźć pracę jako diler narkotyków lub prostytutka, jeżeli naprawdę się postarasz.

Najprawdopodobniej jesteś spod znaku wagi, jak większość beznadziejnych ludzi. Co zaskakujące nie nienawidzisz swoich rodziców, ale zdecydowanie nienawidzisz swoich dziadków - kto wie co to może oznaczać.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 14:33 przez kosa, łącznie zmieniany 1 raz.
"Trzeba uprzytomnić sobie, że
Nawet kiedy wszystko straci sens
Znajdziesz przestrzeń, gdzie
Wielka wiara tłumi lęk"

Re: Test Roschacha

33
Kosa, Ty tez??? O Matyldo Swieta, same zboczone. A Ty na prawo czy na lewo?
Losiu, nie bylabym pewna kto z kogo korzysta:). Ales sie zapetlil wokol samego siebie, no no. Teraz odkrecaj sie;)
Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 14:52 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Test Roschacha

34
Wszyscy jesteśmy seksualnymi dewiantami, albo alkoholikami. Nic tylko się pociąć... :rotfl1:
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron