Re: OBRAZKOWE ODLICZANIE

68
ricochet pisze:na liściu w prawym rogu :-)
o rety! rzeczywiście :stu: co za dyskrecja :cool:

58
Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 sie 2014, 18:53 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: OBRAZKOWE ODLICZANIE

82
ricochet pisze:
Obrazek
Ricochet, chyba byłeś baardzo śpiący :zzz: , bo gdzieś obrazek Ci się zapodział :/


72
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, 12:28 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: OBRAZKOWE ODLICZANIE

83
nie byłem śpiący tylko tynipic.com mnie zablokował a inne hostingi są czasowo ograniczone albo ukazuje się malutki obrazek lub url i trzeba kliknąć w moim poście na adres lub obrazek. Dam sobie po prostu spokój z wklejaniem obrazków :) i =)

pozdrawiam :kwiatek:
Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, 16:02 przez ricochet, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie bądż sługą tego świata"
Budda Shakyamuni

_________________________
[img]http://www.yoursmiles.org/tsmile/fish/t107112.gif[/img]

Re: OBRAZKOWE ODLICZANIE

84
ricochet pisze:Dam sobie po prostu spokój z wklejaniem obrazków
Ricochet, nie łam się. czemu komplikujesz sobie sprawę jakimiś hostingami, zamiast po prostu wklejać zwyczajnie dostępne obrazki w necie?

73
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, 17:45 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: OBRAZKOWE ODLICZANIE

86
ricochet pisze:to jak mam wkleić ? te zdjęcie z nr. 73 jest ze strony "http://www.paulmorris.co.uk/73/house1.png" więc jaki kod trzeba napiać żeby się tutaj pokazał?
hey, you, teraz to już szukaj 74, bo 73 ja wkleiłam :fiufiu:

podpowiedzi masz w postach nr 41 i 43 :P (klikasz na obrazek prawym klawiszem myszki i wyskakuje ci słupek różnych poleceń między innymi kopiuj obrazek i kopiuj adres obrazka, który wklejasz między dwa nawiasy :D
Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, 21:39 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: OBRAZKOWE ODLICZANIE

90
ale teraz z serduszkiem wyszło ;)
w tamtych postach coś za długie adresy się wydają.. (podeślij mi linka strony, z której to chciałeś wkleić. może dojdę co wyszło nie tak?)

75
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, 23:13 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Wróć do „Plac zabaw”

cron