Re: Pytaj odpowiem szczerze

7263
Kupuję. W bibliotece nie daję zarobić twórcy, a do tego książki są w opłakanym stanie. Mnie aż łzy zachodzą do oczu, gdy ktoś łamie grzbiet książki, a co dopiero gdy na bibliotecznej półce leży posklejana kaleka z brakującymi stronami.

Chciałbyś/chciałabyś napisać książkę?
Ostatnio zmieniony 05 gru 2014, 22:35 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7269
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Mogę tylko powiedzieć, że mi moje dania smakują, nawet jak są niesmaczne.

Często gotujesz?
Ostatnio zmieniony 11 gru 2014, 19:43 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7270
Tylko kiedy żona wyjeżdża na dłużej, bo to ona jest w moim domu kuchmistrzynią ;D
Czy można dobrze postępować nie bojąc się kary za złe postępowanie?
Ostatnio zmieniony 11 gru 2014, 21:04 przez Ateista, łącznie zmieniany 1 raz.
Hulaj dusza, piekła nie ma, jest za to piekiełko ;D

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7271
Tak, czynienie dobra jest na tyle przyjemne, że można to robić z czysto egoistycznych pobudek. Dzięki temu nagroda kusi bardziej niż kara mogłaby odstraszać.

Czy czasami trzeba skłamać?
Ostatnio zmieniony 11 gru 2014, 21:40 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7272
Dla dobra ogółu -skoro prawdy nie chcą przyjąć, kłamstwo przychodzi z łatwością, a dla nich to karma to ich napędza, tym żyją .

Czym się różni stary Troll od młodego ?
Ostatnio zmieniony 12 gru 2014, 8:52 przez Kopik, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7275
Tak. Czasem nawet myślę ze moja dusza nie pasuje do żadnego ciała, że jestem tu jakimś dziwnym zrządzeniem losu przypadkowo, przez pomyłkę. Zastanawiam się jak naprawić ten czyjś błąd

Czy masz miejsce w którym lubisz się ukryć?
Ostatnio zmieniony 15 gru 2014, 19:53 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7282
Forum to użytkownicy, choć łatwo nimi manipulować. Myślę, że xboxonline.pl, który był pierwowzorem mojego forum zasługuje na naganę ode mnie. Wystartowaliśmy trochę później, nadal parając się zupełnie inną brożką, czyli crackingiem konsol, który jest nielegalny. Ogólnie moje forum było pirackie i zrzeszało ludzi, którzy znają się na łamaniu zabezpieczeń, ale głównie zrzeszało zwykłych ludzi, którzy korzystali z tej wiedzy etc. Xboxonline zaczęło swoją propagandę dosyć szybko, szydząc z mojego forum i z jego użytkowników. Było to spowodowane głównie tym, że xboxlonline było największym forum w swoim temacie w Polsce i miało już 4 lata, gdy moje świeże forum zaczęło je mocno przeganiać. W momencie, gdy moje forum przegoniło xboxonline, a masa użytkowników przenosiła się od nich do mnie, to zaczęły się trollingi ze strony userów xboxonline, podżegane przez samą administrację tamtego forum we własnych tematach. Mięliśmy dobre układy z forami o konsolach, często robiliśmy zawody i konkursy między sobą i choć przeganialiśmy co chwilę konkurencję, to ta była zwyczajnie w porządku i zrzeszała maniaków konsolowych tak jak my. Xboxonline najeżdżało na piractwo na moim forum, a sami zrzeszali najbardziej znanych crackerów w Polsce i dawało im wolną rękę ;) To była okropna hipokryzja i za cel postawiłem sobie przegonienie ich. W pewnym momencie, gdy xboxonline był mocno w tyle, został sprzedany valhalli, by zyskać utracony cash, dużo ludzi się zbuntowało, a owi crackerzy na stałe zagościli u nas. Forum prawie zupełnie upadło, userów aktywnych jest niewiele, a nasze dziecko rośnie w siłę i już dziś ma ponad 140 000 użytkowników, oraz średnio 600 dziennie. Zemsta jest słodka ;) Aktualnie forum porzuciło temat piractwa, sam odszedłem z szeregu administracji i zajmuje się nim mój znajomy, ale podobnie jak xboxonline nadal dba o inteligentnych ludzi, którzy potrafią złamać zabezpieczenia największych mózgowców z microsoftu - takim ludziom zwyczajnie należy się szacunek.

Czy chciałbyś prowadzić własny biznes?
Ostatnio zmieniony 18 gru 2014, 11:13 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7284
Tak, ale nie pcham się z pomocą zbytnio. Jeśli ktoś poprosi mnie o pomoc, albo na prawdę jej potrzebuje, to jestem. Jednak, gdy ktoś poddaje się i przez to cierpi - zaciskam zęby i odwracam wzrok. Trzeba umieć samemu sobie pomóc, nawet jeśli:
Obrazek
Czy można być dobrym, czyniąc zło w wyższym celu?
Ostatnio zmieniony 18 gru 2014, 13:23 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7287
Jak dzieci były małe robiło się dekoracje do szkoły na cele charytatywne.Czasami wychodziły przepiękne cudeńka,wystarczyła odrobina świerku i kilka ozdób.

Czy tęsknisz za śniegiem i mrozem ?
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 10:08 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7288
Teraz to sam już nie wiem. Na dole nie ma śniegu i jest stosunkowo ciepło ale przez okna widać jak na szczytach leży coś białego i mówią ze w nocy temperatura leci poniżej zera czyli jakby mi się bardzo tęskniło to chwila moment i jestem tam gdzie jest śnieżnie i mroźno

Lubisz góry?
Ostatnio zmieniony 24 gru 2014, 18:29 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Plac zabaw”

cron