Re: Pytaj odpowiem szczerze

7294
Niezdecydowany????
Żal bo wszyscy się rozjeżdżają i radość bo zaczyna być cicho i spokojnie. Mam jeszcze coś takiego co mnie gryzie ale nie tu to miejsce by o tym mówić.

Czy sylwestrowy wieczór bez balu czy też domówki może być udany?
Ostatnio zmieniony 28 gru 2014, 19:30 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7295
Pewnikiem może być udany.
W zależności kto co potrzebuje w danym momencie...nie zawsze hałas i zgiełk mogą być miłe dla oczu i uszu.

Masz w sobie odrobinę dziecięcej naiwności ?
Ostatnio zmieniony 28 gru 2014, 19:45 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7298
Nie sądzę by odświeżone rany w czymkolwiek mogły pomóc. lepiej nich pozostaną w formie blizn na które czasem się spogląda z uśmiechem że są tylko świadectwem przeszłości.

Masz za sobą jakieś bardzo przykre przeżycia?
Ostatnio zmieniony 28 gru 2014, 23:36 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7300
Żal, bezradność, zniechęcenie. Nie chodzi tu o mijający bezpowrotnie czas ale raczej o zmianę mentalności ludzi. Coraz mniej dostrzegamy człowieka w sąsiedzie, bliźnim, celebrycie. Patrzymy na wszystko z całkowicie innej perspektywy, z pozycji śledczego poszukującego zła, przewiny, podstępu. Stajemy się podejrzliwi gotowi walczyć na śmierć i życie o byle błahostkę a filmowe pawlakowe trzy palce to już powód do by ktoś poległ.
Moze to ja żyję w takim środowisku albo dostrzegam rzeczy nieistniejące ale .....smutno. A co ma do tego nowy rok? Nic. Po prostu wiem ze w czasie jego trwania wszystko będzie się pogłębiało

Masz sposób na ponure myśli?
Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 7:58 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7308
Wiedziałem co to jest tylko przez przypadek wypełzły mi na ekran psotne szczypawki słowne. A co jest powodem jego pojawienia się u mnie? Myślę że chwile gdy wszyscy dziedziczący cechy mojego łańcucha DNA sa w jednym miejscu, ogrodzie, domu, przy stole. Gdy w ich słowach i zachowaniach eksploduje radość i beztroska a w powietrzu plączą się ze sobą mocno i chaotycznie nici siostrzane, braterskie, dziecinne, a ja czuję się tak bardzo dumny i potrzebny. Niestety takich chwil jest tak mało a obawiam się że będzie jeszcze mniej.

Czy masz coś takiego co wiesz ze musisz tego dokonać ?
Ostatnio zmieniony 30 gru 2014, 8:20 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7311
Nie.Ludzie na forach to przeważnie przebierańcy.Mało kto jest prawdziwy, więc po co tworzyć obraz, w końcu powstanie kolejne zombie .Jedno mi wystarczy więcej nie udźwignę.

Często bujasz w obłokach ?
Ostatnio zmieniony 30 gru 2014, 17:12 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7312
Czy w obłokach? Powiem tak. Jestem schizofrenikiem posiadającym dwa światy. Jeden ten rzeczywisty często bardzo przykry, upokarzający, bezwzględny choć miewa on też wiele dobrych aspektów i ten drugi świat moich myśli, marzeń, tęsknot. Zaaranżowana w mojej głowie Idylla. Często tam uciekam, chowam się.

Czy to jest bujanie w obłokach?
Ostatnio zmieniony 30 gru 2014, 18:35 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7314
Już przeżyłem - na ostatnim koncercie budki suflera, kolo stadionu narodowego za friko. Kolejnym już ostatnim koncercie swoją drogą ;P Najwyraźniej nie mają dosyć.

Krewetki ze skorupką czy bez?
Ostatnio zmieniony 02 sty 2015, 1:18 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7316
W sumie to zapomniałem o tych postanowieniach, więc nie mam. Mam za to plan na cały rok.

A ty masz jakieś postanowienie?
Ostatnio zmieniony 02 sty 2015, 11:48 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7320
Według mnie mieć honor i zasady, których się trzyma. Nie być fałszywym. Nie koniecznie skrajnie dobrym, ale po prostu kimś, komu można zaufać. Tak mi się wydaje i o takich ludziach zawsze myślałem, że mają klasę.
Edit:
Nie zauważyłem posta.
W normie jest się wtedy, gdy jest się takim jak inni ;) Według powszechnych norm :D

Czy są równi i równiejsi?
Ostatnio zmieniony 02 sty 2015, 15:23 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Wróć do „Plac zabaw”

cron