Re: Ten wyżej xD

1
proponuję rozpocząć taką zabawę co by inni wiedzieli co ktoś tam o nim myśli xD
Zabawa nosi nazwę "ten wyżej".
W zabawie tej, chodzi o to żeby napisać co się myśli o tej osobie która jest "nad nami" w tym temacie. Czyli jeżeli np przyjdzie Jatagan i napisze coś o mnie to kolejny user pisze o Jataganie i tak dalej i tak dalej. Mam nadzieję że kminicie :P
Aha, proszę się tu nie obrażać i nie rzucać wyzwiskami.
MA być miło i sympatycznie :tuli:
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 10:25 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 2 razy.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Ten wyżej xD

2
Hmmm-Chinatsa - cięzko napisac cos o kimś tak naprawde go nie znając ....:)

Ale jeżeli to tylko ZABAWA ..... :) To traktujmy to jako TYLKO zabawę ;)

Chinatsa -co ja o Tobie myślę .... Wydaje mi sie ,że jestes młoda ,piękną i bardzo wrażliwa kobietą ...co widac po Twoich wierszach ,rysunkach ,pisaniu postów .Troszke zamknieta w sobie , majaca ten ''swój ''świat ...Uwielbiajaca Japonię i jej kulturę .Wydaję mi się ,że masz ogromną wiedze na jej temat ...
To chyba na razie tyle :)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 12:18 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Ten wyżej xD

3
dorcik - człowiek z pasją. spokojna, opanowana, niekłótliwa. nie lubi sporów, kłótni. woli łączyć niż dzielić. wrażliwa na przyrodę. uwielbia koniki.rozbrajający uśmiech :). męczy ją zgiełk miasta, tłumy ludzi, codzienny pośpiech. chętnie ucieka na łono natury gdzie odnajduje stabilizację i ładuje aku. rodzaj samotnika myśliciela. ma swój świat i czuje się w nim dobrze. nie lubi komplementów chociaż sprawiają jej przyjemność. widzi to czego większość ludzi nie zauważa. ot dorcik według fiodora.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 13:08 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Ten wyżej xD

4
fiodor- twardy na zewnatrz ale serce ze zlota. Kocha swa rodzine, swa ojczyzne. Zrobi wszystko by ich obronic. Ma swoje poglady i bedzie ich bronic z zapalem. Tolerancyjny - ale tylko na to, co nie krzywdzi innych. Jesli zobaczy, ze ktos kogos zaatakowal to pojdzie na pomoc, nawet ryzykujac swe zycie.
Slowem - czlowiek, ktorego bylabym dumna nazwac przyjacielem. :kocham:
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 18:10 przez Krystek, łącznie zmieniany 2 razy.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: Ten wyżej xD

5
Krystek - inteligentna osóbka, czasem troszkę się spieni (jak świerze piwo) ale bez przesady (nie wytacza artylerii), woli jeśli już wymiane ciosów na... szpilki. Zauważyłem spore pokłady ciepła, potrafi jasno, prosto i precyzyjnie sprecyzować o co jej biega. Nie wszystkie jej poglady podzielam chociaż w prawie każdej kwestii w której mieliśmy okazję podyskutować mogłem odnaleźć jakiś wspólny mianownik... ogólnie spox :)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 18:42 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Ten wyżej xD

6
Jatagan, twardo stąpający po ziemi i realnie patrzący na życie sympatyczny człowiek. Potrafi dostrzec głupotę, a humorem rozładuje każde napięcie. Naładowany dobrą energią, którą dyskretnie posieje w różnych kątach i sprawi, że człowiek musi go polubić... Silna i ciepła osobowość.

Jatagan, ja Ci wróżę dobre życie! Masz na to duży potencjał! ;)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 18:51 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Ten wyżej xD

7
Lidka- miła, sympatyczna, bezkonfliktowa, potrafiąca znaleźć z każdym porozumienie, mało widoczna, ale potrafi o sobie przypomnieć w wielkim stylu :)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 20:46 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Ten wyżej xD

8
Aka- Fanka Michaela Jacksona i designerka bardzo ciekawych awatarów. Estetka potrafiąca docenić piękno nawet w tym co niewielkie i z pozoru nieistotne. Sprzątanie łazienki ma na nią terapeutyczny wpływ :P
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 21:10 przez el colgado, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ten wyżej xD

12
Zawsze uśmiechnięta miłośniczka Ani z Zielonego Wzgórza. Nikomu nie odmówi pomocy, dzielnie znosi przeciwności losu, nie zrzędzi i nie narzeka. Taki kochany promyczek po prostu :)
Ostatnio zmieniony 30 cze 2010, 12:23 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Ten wyżej xD

14
Bujaczek...Promyczek Imladis. :D
Ostatnio zmieniony 30 cze 2010, 18:54 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Ten wyżej xD

18
:
Piekna kobieta i nie dosc ,że piekna ,to madra ,bardzo nie lubi konfliktów :tak:
Zawsze stara znaleźc dobra strone i dobre cechy u kazdego .... Zachwyca mnie ... A zapomniałam o najwazniejszym -lubi mnie :) hihihihi
Ostatnio zmieniony 30 cze 2010, 22:47 przez Dorcik, łącznie zmieniany 2 razy.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Ten wyżej xD

21
Agatko...Ty kojarzysz mi się ze spokojem. :)
Może mało wyczerpujący opis,ale najważniejsze jest pierwsze wrażenie i skojarzenie. ;)
Ostatnio zmieniony 02 lip 2010, 10:14 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Ten wyżej xD

24
Babka cukrowa jest super :)
"Wypiek" pierwszej klasy, łączący odpowiednie proporcje słodkości z świeżością dopiero co wypieczonego ciasta :)
Ostatnio zmieniony 25 sie 2010, 15:09 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Ten wyżej xD

25
Abesnai jest uroczy ^^
I skubaniec zazwyczaj pierwszy raportuje jak coś się dzieje, zawsze mnie wyprzedza :P
Ale i tak jest kochany o! ^^ Nasz kochany wilczek ^^
Ostatnio zmieniony 09 maja 2011, 18:45 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Ten wyżej xD

26
Chinatsa pisze:Abesnai jest uroczy ^^
I skubaniec zazwyczaj pierwszy raportuje jak coś się dzieje, zawsze mnie wyprzedza :P
Ale i tak jest kochany o! ^^ Nasz kochany wilczek ^^
???
Obrazek

Yeeeeaa !!!!!

:black2:

Kochana jesteś Chinatsa :)
Pozytywna energia od Ciebie płynie i taka naturalna ludzka życzliwość :)
Jesteś uważam bardzo sympatyczną i miłą osoba której można zaufać :pucca4:
Ostatnio zmieniony 09 maja 2011, 19:25 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Ten wyżej xD

28
Hoffman jak pisze, to przynajmniej wie o czym. Silna osobowość, inteligentne posty i, podejrzewam, młody człowiek :black3:

Tak trzymaj!! :przybij:
Ostatnio zmieniony 09 maja 2011, 20:23 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron