Re: HOROSKOP

1
Horoskopy :ciii:

wierzycie, lubicie czytać, sprawdzają się?

http://www.zapiecek.com/horoskop/

oto mój :balon:
jego charakter jest całkiem swoisty i nieraz bardzo oryginalny. Może się okazać, iż posiada on jakieś niezwykłe zdolności, które rzadko tylko zdarzają się pośród ludzi, albo też zajmie się jakiemiś studiami nauk nieznanych.

Może się również zdarzyć, że osiągnie wysoki rozwój wewnętrzny i wyrośnie ponad życie swego otoczenia, które nie jest w stanie go zrozumieć. Wówczas pomiędzy nim a ludźmi powstaje wielki przedział.

W każdym razie człowiek dziś urodziny ma charakter kontemplacyjny, głęboki, lubiący rozmyślania lub jakieś poważne studia.

Chociaż jego intelekt jest niezwykle przenikliwy — jego uczuciowe życie jest również bardzo silne. Stąd też charakter człowieka dziś urodzonego przy całej - głębi myślowej i zdolnościach umysłowych — podlega bardzo silnemu wpływowi zmysłów, co może prowadzić na tory niepożądane.

Potrafi kochać bardzo silnie, być doskonałym kolegą i dobrym przyjacielem. Bardzo wrażliwy jest dość oszczędny, wytrwały i ambitny. Posiada zazwyczaj dobry słuch muzyczny.

Pragnie rozkoszować się użyciem dobrych rzeczy świata tego i nie ma zamiaru sobie niczego odmawiać. Mimo jego zdolności intelektualne, wykazuje w tym kierunku skłonności materialistyczne.

Jego natura jest przy tym niespokojna i ekscentryczna - a dzięki temu nieraz popada w krańcowość
i przebiera miarę. Pod wpływem silnych impulsów i namiętności skłonny jest do popełnienia wybryków, co może go nawet narazić na przewroty losu

Wady. Jest zmysłowy a jego myśli wkraczają często na tory pożądliwości. Dąży w życiu do zaspokojenia swych pożądań zmysłowych, co sprowadza nań wstrząśnienia lub przewroty,

Koleje jego losu są zazwyczaj zmienne.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2010, 21:57 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: HOROSKOP

2
Czasem czytuję dla zabawy, ale nie wierzę, że się sprawdzają. Ten, który victoria zaprezentowała jest beznadziejny- wyszło mi, że jestem materialistką z przerostem ambicji, która po trupach dąży do celu :rolleyes:
Ostatnio zmieniony 28 maja 2010, 22:18 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: HOROSKOP

4
A to o mnie:

Zadowolony ze siebie, usposobiony filozoficznie, zamiłowany w prostym sposobie życia - ma naturę skłonną do samotności.

Jego wrażliwość jest tak wielka, że może przejść w mediumiczność.(w co???) Jego przeczucia sprawdzają się, a nieraz nawiedzają go sny wieszcze. (sny wieszcze, jak najbardziej miewam ;))

Okazuje zamiłowanie do studiów głębokich, przejawiając jednocześnie zdolności organizacyjne wraz z umiejętnością zarządzania większymi przedsiębiorstwami.

Interesują go zarówno poważne studia jak i sport. Ćwiczenia sportowe odbywa gorliwie :ahah:i traktuje sport bardzo poważnie, unikając pod tym względem snobizmu.

Tak rodzą się literaci o poważnych podstawach naukowych (zawsze wiedziałam, że zostanę autorką bestsellerów :wena:) Z reguły są dobrymi mówcami i znawcami ludzi, obdarzonymi zdumiewającą zdolnością odczytywania ludzkich charakterów. Człowiek urodzony dzisiaj posiada również dobry słuch muzyczny.

Ludzie, którzy go nie rozumieją, obwiniają go o brak zdolności skoncentrowania się i zbytnią bierność. Najczęściej jest to jednak złudzeniem, gdyż jego zwlekanie jest spowodowane pragnieniem zorientowania się w sytuacji i zebrania jak największej ilości materiału obserwacyjnego. Pragnąłby on bowiem zawsze, aby jego wnioski i konkluzje były oparte na podstawach jak najszerszych.- boskie usprawiedliwienie dla mojego lenistwa, chyba zacznę je stosować :D

Prawdę powiedziawszy - istotnie jednak bywają okazje, kiedy nie może sobie dać rady w życiu, -
gdy zwłaszcza powstają jakieś trudności niespodziewane, a sytuacja wymaga akcji gwałtownej
i natychmiastowej. On zaś pragnąłby wszystko załatwiać rozsądnie i polubownie, opierając się na wnioskach logiki i zdrowym rozsądku, unikając środków drastycznych, które jednak czasami są w życiu niezbędne.

W młodości nieraz jest chorowity i nie czuje się zbyt szczęśliwy. Ale sytuacja życiowa poprawia się później stopniowo i najczęściej jest w końcu dobra i stała - dzięki jego wielkiej zdolności przewidywania i orientowania się w swym otoczeniu. ( i oby tak było :stu:)
Ostatnio zmieniony 28 maja 2010, 22:46 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: HOROSKOP

5
A to o mnie :

Jest to człowiek oryginalny, który może nawet okazać talent w jakimś specjalnym kierunku.

Umysł jego jest bardzo czujny, choć usposobienie ma milczące. Poważny, zastanawiający się - jest przytem bardzo obrotny i odznacza się swą silną wolą.

Troskliwie wszystko rozważa i obserwuje - i przeważnie w końcu doprowadzi do skutku to, co sobie postanowi.

We wszystkich swych skłonnościach zarówno jak i w cechach charakteru jest stały - i to również w dobrym jak i w złym.

Usposobiony naogół dość przyjaźnie dla innych - dąży jednakże do tego, aby się odosobnić od nich
i wytworzyć między nimi a sobą przedział.

Cechuje go zdrowy rozsądek; umysł jego okazuje skłonności analityczne. Odznacza się swymi dobrymi pomysłami, wykazuje często zdolności krasomówcze.

Jest wytrwały, obdarzony duża siłą życiową, chociaż nieraz dość powolny.

Mimo swe skłonności materialistyczne potrafi kochać z całym oddaniem się i poświęceniem.

Jak wychować dziecko dziś urodzone.
Potrzebuje ono starannej opieki, przyczem należy dążyć do odzwyczajania go od uporu i zmysłowości, starając się zaszczepić mu bardziej idealne poglądy i regularne przyzwyczajenia, których potem stale będzie się trzymać w życiu.

Zawód dla niego najlepszy taki, gdzie zachodzi potrzeba badań drobiazgowych i prac analitycznych. Może być doskonałym chemikiem.

Co mu grozi. Grożą mu wrogowie skryci i zawzięci, którzy będą się starali mu zaszkodzić. Może się
im to powieść i wówczas przeszkodzą mu w osiągnięciu jego zamiarów i spełnieniu się projektów życiowych.


Horoskopy czytam z przymrużeniem oka ;) Czasami dla posmiania sie ;)
Ale w tym troche prawdy jest .....A najbardziej podoba mi sie to ,że jestem zmysłowa ,hihihihihihi :rotfl:
No i z zawodu to na serio jestem chemikiem :D
Ostatnio zmieniony 30 maja 2010, 7:12 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: HOROSKOP

7
Mój znak zodiaku wcale nie pasuje do mojego charakteru!Dokładność,staranność,to cechy przypisywane mojemu znakowi a ja z natury jestem bałaganiarą chociaż z tym walczę Nie wierzę w horoskopy bo to "bujdy na resorach".Niektórzy mocno wierzą to co jest napisane w horoskopie i jak na tym wychodzą?Przejmują się każdym słowem,nie mogą spać,próbują odczytać znaki na niebie?Po co ?Co ma być to i tak przyjdzie i nawet nie będziemy wiedzieć skąd i gdzie?Horoskop można zaliczyć do śmiesznych opowiastek Akto chce niech wierzy -jego sprawa
Ostatnio zmieniony 11 sie 2010, 19:54 przez babka cukrowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: HOROSKOP

8
Oooo odgrzebałem :D
Czemu tak mało postów ?
Przedstawiciele tego Znaku chcą aby świat był uporządkowany i bezpieczny, a każdy człowiek odnalazł należne sobie miejsce. Wierzą w naukę i w jej odkrycia, interesują się konkretnymi zagadnieniami i praktycznymi rozwiązaniami. Uporządkowanie, umiejętność planowania i analityczny umysł zapewniają im sukces w świecie. Są to ludzie bardzo inteligentni, o encyklopedycznych wręcz wiadomościach.

Do wad przedstawicieli tego znaku zodiaku należy przesadne skupianie się na szczegółach i zamartwianie drobiazgami. Powinny uważać aby "nie wylewać dziecka z kąpielą" i nie pouczać innych osób.

Zawody związane z techniką, medycyną, planowaniem i zarządzaniem są dla nich najbardziej odpowiednie. Wielu wybitnych naukowców, inżynierów i lekarzy wywodzi się spod tego Znaku. Uważają , że praca nie jest karą, a nagrodą i wyzwaniem człowieka. Dzięki temu podejściu zyskują miano osób niezwykle odpowiedzialnych, którym można powierzyć tajemnice. Ryzyko i spekulacje nie są domeną ich domeną. Mają bardzo duże wymagania - tak wobec innych, jak i siebie, a czasami biorą zbyt wiele na swoje barki gdyż nie wierzą w umiejętności innych.

Wierzą w ideał, dążą do perfekcji. Niepowodzenia odbijają się na ich zdrowiu, a choroby często mają podłoże psychosomatyczne. Wiele spośród nich interesuje się medycyną, dba o dietę i ruch. Dbają nie tylko o własną higienę, pilnie sprzątają dom, poświęcają wiele uwagi sprawom ekologii. Uwielbiają udzielać rad i pouczeń.
Zgadujcie :P
No i kto naturalnie pod powyższym się podpisuje :fiufiu:

PS
Jakby kogo korciło ;)
Podpowiem, że w znakach zodiaków nie ma "dupek" i póki co takiego na moje potrzeby nie wymyślono :ahah:
Chociaż ... może bym się zdziwił :ahaha:
Ostatnio zmieniony 09 lis 2011, 21:40 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: HOROSKOP

9
Wyszlo mi coś takiego:

"Swe uczucia, walki i namiętności zamyka wewnątrz swej duszy, a nazewnątrz nic się prawie z tego nie przedostaje. Po jego wyglądzie nie można wogóle rozróżnić jego uczuć prawdziwych, ani też rozpoznać jego walk wewnętrznych.

Jest to człowiek inteligentny, okazujący dużo entuzjazmu dla nauki i wszelkich spraw humanitarnych. W pracy swej cierpliwy - chętnie oddaje się poważnym studiom. Łagodny, o dobrym sercu, potrafi być również przewidujący, ostrożny i nieufny.

Ma stale i jasno określone cele życiowe i dąży do nich nieustannie. Potrafi prowadzić interesa: może być z niego doskonały rachmistrz. Zazwyczaj odbywa dość dalekie podróże. Nastroje pesymistyczne zmieniają się u niego ze stanami pełnymi nadziei.

W małżeństwie wykazuje dużo zdrowego rozsądku i troski o szczęście swego partnera. Nawet wtedy, gdy stosunki małżeńskie układają się dlań bardzo niepomyślnie i już mówi o rozwodzie - potrafi być ciągle jeszcze wzorowym mężem, ustępliwym, pomocnym, dążącym do wzajemnej harmonii.

Wady. Zatopiony w samym sobie - może okazywać zbyt wielki egoizm, przejawiając również zbytnią zarozumiałość i wyniosłość. Jego przejścia życiowe mogą być spowodowane tym, że nie będzie chciał uznać swej niekompetencji.

Dziecko tak urodzone - jest bardzo interesujące dzięki swej inteligencji i zrozumieniu życia ponad
swe lata. Rodzice powinni dzielić się z nim swymi myślami i uważać je raczej za swego towarzysza.

Wówczas okaże ono niezwykłą troskę o dobro rodziny, posłuszeństwo i będzie szczęśliwe, o ile uda mu się coś uczynić dla innych. Pragnie ono bowiem zawsze postępować prawą drogą, stąd też trzeba mu zawsze tłumaczyć, dlaczego należy unikać pewnych czynów.

W takim postępowaniu z dzieckiem należy jednak strzec się przesady - inaczej stanie się nadmiernie pewne siebie i zarozumiałe - ze względu na swe zdolności."

Jak myślicie, pasuje? :ahaha:
Ostatnio zmieniony 09 lis 2011, 22:48 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: HOROSKOP

10
Nie wiem jak z wadami, lecz myślę, że tak. :D

A oto mój:
Zachowanie się jego jest miłe i przyjazne, dzięki czemu budzi sympatię otoczenia, które odnosi się do niego z ufnością.

Towarzyski, chętny do pomocy — jest dobrym mówcą. Przedsiębierze dalekie podróże — najczęściej uwieńczone pomyślnymi rezultatami.

Umysł jego jest aktywny i badawczy, a charakter prawy. Dużo czyta i dzięki temu szybko się rozwija.

Charakterystyczną cechą człowieka, urodzonego dzisiaj jest jego niezwykłe umiłowanie sprawiedliwości. W obronie prawdy i słuszności — lub też tylko tego, co mu się być takiem wydaje — zdolnym jest do wielkich wysiłków.

Uprzedzający, dobroczynny, nie skąpy — jest to człowiek sympatyczny, lubiący komfort, przyjemności, rozrywki — unika rutyny i pracy zbyt ciężkiej.

Delikatny, ludzki — na grzeczność i uprzejmość bardzo wrażliwy. Lubi uznanie i słuszną ocenę swej pracy.

Trzeba dodać, że jest to człowiek skoncentrowany na samym sobie, który idzie w życiu własnymi drogami — odpowiednio do swych osobistych poglądów i wierzeń.

Zazwyczaj dość przystojny ciało ma dobrze zbudowane i proporcjonalne. Jak już wspominaliśmy — lubi użycie. Do żony swej przywiązany; dzieci przeważnie ma niewiele.

Łatwo podlega uczuciom, odczuwa silnie radość życia, a nieraz bywa próżny.

Dzięki swej zręczności w mowie oraz dużej intuicji — może się wysunąć i zająć stanowisko wybitne — jako teoretyk, przyrodnik, artysta.

Trzeba dodać, że posiada również zdolności handlowe.

Organizm jego zazwyczaj jest dość zdrowy; w razie zachorowania mogą ucierpieć przede wszystkim nerki lub głowa.

Najlepsze związki tworzy z ludźmi urodzonymi od 21 maja do 23 czerwca i od 23 stycznia do 21 lutego.
:D
Ostatnio zmieniony 09 lis 2011, 22:58 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: HOROSKOP

11
Mądry, opanowany, oszczędny, ostrożny i przewidujący - potrafi utrzymać się w cuglach
i czujny jest wobec swych wrogów. Wie do czego dąży, ma stałe poglądy i cele.

Charakter jego wykazuje kontrasty niezwykłe. Na ogół jest dość niecierpliwy - a wobec osób kochanych potrafi okazywać powolność i cierpliwość, graniczącą nieraz z nierozsądkiem. Mimo swej niezwykłej przenikliwości przyjmuje różne wykrętne wymówki i oszukańcze tłumaczenia innych z udana łatwowiernością.

Nawet w największych niebezpieczeństwach życiowych nie opuszcza go wielka przytomność umysłu i chytrość, dzięki czemu szczęśliwie wychodzi z każdej przygody.

Jest pełen ekspansyj i nieraz przecenia swe siły. Trzeba przyznać, że mu się dość dobrze wiedzie
w życiu - ale to może właśnie w nim rozwinąć nieostrożność i skłonność do zbytniego ryzyka - co w rezultacie może dać potem straty lub niepokoje nerwowe.

Pod względem zdrowia fizycznego i energii jest to typ bardzo udany, ale niebezpieczeństwem jego
może właśnie stać się nadmiar sił żywotnych i ekspansji fizycznej. To też nieraz spowodu przepracowania musi odbywać kurację wypoczynkową, co przy jego nadmiernej aktywności jest bardzo męczące.

Co mu grozi.

Ponieważ pragnie zawsze przeprowadzić swe zamiary - nieraz mimo całkowicie niesprzyjających
okoliczności i wbrew wszelkim przeszkodom, a nawet i w czasie do tego nieodpowiednim - nierzadko narażony zostaje na dotkliwe rozczarowania. Dalszymi konsekwencjami takich niepowodzeń mogą być gniew, niecierpliwość, podrażnienie, a wszystko wreszcie może się skończyć na bólach głowy
lub newralgii.

Nadmierny entuzjazm, jaki ożywia takiego człowieka, może stanowić dlań niebezpieczeństwo, gdy
silnie się przejmie jakąś ideą. Łatwo wówczas może wpaść w fanatyzm lub w monomanię.

Kto urodził się w tym dniu potrafi bronić się skutecznie przeciw wszelkim atakom nie narażając się
nikomu. Osiąga wreszcie swe zamierzenia i cele, ale więcej dzięki temu, że unika ostrożnie niebezpieczeństwa, aniżeli przez jakieś poczynania agresywne lub akty przemocy.
To jest ciekawe, bo ja siebie w tym nie widze, tylko jestem przekonana, że ludzie którzy dobrze mnie znają by powiedzieli, że coś w tym jest.
Kiedyś się sprzeczałam z mamą, że nie jestem uparta (jak na Barana przystało), a potem doszłam do wniosku, że tak długo to robiłam, że udowodniło to, że jestem.... :D

Swoją drogą, upór to straszna rzecz dla posiadacza, bo można się zaprzeć nie raz nie w tę strone co trzeba. xD
Ostatnio zmieniony 10 lis 2011, 5:06 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: HOROSKOP

13
Dowcipny, subtelny, utalentowany - potrafi też być gniewnym, drażliwym, trywialnym i podejrzliwym. Jest bardzo czynny i aktywny a czasami spełnia nawet dobre uczynki - lecz czyni to dość rzadko. Taktowny, sympatyczny - łatwo potrafi wyrazić swe myśli - czy to w mowie czy w piśmie.

Nie jest wolnym od przeceniania samego siebie i egoizmu. Jednakże uczucie może zaprowadzić go dość daleko. Nieco chytry i nieco bojaźliwy - całkowicie ufa tej osobie, której odda swe serce.

Chętnie służy ludzkości na planie materialnym, układa szerokie projekty i okazuje zadziwiającą wytrwałość w realizacji wszelkich przedsięwzięć, które obiecują bezpośrednie korzyści. Gdy natomiast perspektywy materialne nie zapowiadają się korzystnie - łatwo się zniechęca.

Każdy człowiek urodzony dnia tego powinien być kształcony w kierunku handlowym, nawet w wypadku gdy dziedziczy znaczny majątek, a to ze względu na wielkie zdolności wrodzone do handlu.

Troszczy się bardzo o swój wygląd zewnętrzny i dba o dobrą opinię, a przede wszystkim stara się zachować jak najlepsze stosunki z wyższymi sferami towarzyskimi, co może go nawet narazić na znaczne wydatki i wpędzić w długi.

Czego powinien się wystrzegać? Aby nie ulegał swemu zamiłowaniu do sporów i sprzeczek i nie wywoływał niepotrzebnych nieporozumień. Chociaż jest bardzo pracowitym — lubi jednak przebywać w złym towarzystwie. Grozi mu też niebezpieczeństwo z powodu nadużyć zmysłowych lub ekscesów.

Kobieta tak urodzona dość żywa i płocha — z wiekiem rozwinie swój charakter i stanie się wierną, odważną i pewną siebie. Chociaż stara się to ukrywać wszelkimi sposobami -jest w gruncie rzeczy bardzo zazdrosną.

Dzięki gorliwości, wytrwałości i umiejętności koncentrowania się na swej pracy osoba tak urodzona może liczyć na powodzenie. Uda jej się to, co może innemu by się nie powiodło.



No proszę, wypisz wymaluj ja... :kawka:
Ostatnio zmieniony 10 lis 2011, 16:09 przez Ampułka, łącznie zmieniany 1 raz.
Jaką mnie Panie Boże stworzyłeś, taką mnie masz.

Re: HOROSKOP

14
Kiedyś dość często czytałem i wierzyłem że horoskop częściowo się sprawdza, ale od kilku lat twierdzę że nikt nie jest wstanie określić kogo co spotka, i kto czegoś doświadczy to zwykłe bzdury,wierzę w to co sam robię i co mogę osiągnąć własnym wysiłkiem i uporem.i żadne czytanie horoskopu nie jest wstanie zmienić mojego życia... :zozol4:
Ostatnio zmieniony 11 lis 2011, 19:00 przez piaskun57, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: HOROSKOP

15
ego sympatie i zainteresowania koncentrują się najwięcej na własnej osobie - co, naturalnie, może łatwo się przerodzić w egoizm.

Niezwykle krytycznie usposobiony, obdarzony dużymi zdolnościami analitycznymi, jest bardzo praktyczny.

Przez zwątpienie i krytycyzm dojdzie do prawdy.

Staranny, troskliwy, kierowany przez swój doskonały intelekt — potrafi on oddzielić dobre od złego
i przyswoić sobie nastałe.

Zamknięty w sobie rzadko okazuje swe wnętrze prawdziwe.

Wszechstronnie uzdolniony, pracowity - lubi rozmowy poważne i ma skłonności do przejmowania się wysokimi ideałami.

Poważny, interesujący się nauką - potrafi mimo to być towarzyski i przyjacielski. Zazwyczaj też w życiu otaczają go przyjaciele i liczna rodzina.

Wady.
Gdy jest nierozwinięty - wówczas jego horyzonty umysłowe są ograniczone kręgiem obowiązków codziennych, a wykazuje przy tym zbytnią skłonność do koncentrowania się na szczegółach - zapominając o całości.

Wobec tego zatraca łatwo orientację i zdolność przystosowywania się do nowych możliwości.

Swym nieustannym krytykowaniem może wywrzeć wpływ ujemny na swe otoczenie, tłumiąc w niem przedsiębiorczość i wszelki entuzjazm.

Powinien dążyć do rozwinięcia w sobie uczucia życzliwości i sympatii, zarówno do krewnych, jak i do obcych ludzi, przez co uniknie zbytniej mechanizacji.

Dążąc zaś zawsze do ujęcia linii zasadniczych i najogólniejszych - uniknie zbytniej drobiazgowości
i zatracania się w szczegółach.

Jego styl, chociaż jasny i ścisły - nieraz jest zbyt formalnym. Jasne i precyzyjne wyrażanie swych myśli sprawia mu dużą przyjemność.

Nie jest zbyt wytrwałym - ale dąży do zachowania swego organizmu w czystości i starannie wybiera sobie pożywienie.

Dzięki wrodzonym zaletom charakteru i położonym zasługom — powiedzie mu się w życiu.
Ale ten horoskop nie pasuje do mojego charakteru!!!!!Nie jestem egoistka tylko altruistka .Nigdy nie jestem drobiazgowa bo wiem ,ze "diabeł tkwi w szczegółach".Jestem otwarta dla ludzi ,chętnie pomagam bezinteresownie chociaż wiem ,że "kto ma dobre serce ,musi mieć twardą d**ę"Nie jestem też pedantką chociaż lubię czystość
Więc nie wierzę w horoskopy !!!!
Ostatnio zmieniony 12 lis 2011, 16:22 przez babka cukrowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: HOROSKOP

16
Ja też nie, ale dla śmiechu od czasu do czasu czytam. :)
Ostatnio zmieniony 12 lis 2011, 16:25 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: HOROSKOP

17
Horoskopy z gazet i ogólne dla znaku zodiaku, to bzdury, ale przecież tu chodziło o to żeby sobie dla zabawy sprawdzić na ile się zgadza. :) Do prawdziwego horoskopu nie tędy droga, ale nie znaczy, że nie może być formą rozrywki. ;)
Ostatnio zmieniony 12 lis 2011, 16:44 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: HOROSKOP

18
No mam darmowego newslettera z horoskopem i jeszcze jakimiś chińskimi przepowiedniami na mój temat czy jakoś tak. :D Traktuję to wyłącznie jako rozrywkę. :)
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron