Re: GRA

2
Na trzecim poziomie się wieszam :|
Może "piję" (chlam brzydko brzmiał :P) za dużo :(
Ale to może być dobry trening do FPPa chociażby :pompki:
Dzięki Victoria :)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2010, 17:15 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: GRA

3
trenuj, trenuj i nie zniechęcaj się :D bo najciekawsze przed Tobą
Ostatnio zmieniony 29 maja 2010, 17:49 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: GRA

4
OOOO F*** !!!!!! masz mnie na sumieniu Victoria !!!!!!!
Hahahahaha
Ludziska - grajcie !
... ale jaja hahahaha
Ostatnio zmieniony 29 maja 2010, 17:56 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: GRA

5
I nikt nie chce grać w taką genialną grę? :D no popatrz Abesnai, ciekawostka...
Ostatnio zmieniony 29 maja 2010, 20:25 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: GRA

6
Cudowną porę sobie wybrałam żeby spróbować w to zagrać :rolleyes: I proszę więcej bez takich, bo ja mam słabe serce ;P
Ostatnio zmieniony 30 maja 2010, 0:09 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: GRA

8
Zawsze łudzę się, że moje nerwy stały się mocniejsze, a potem się okazuje, że jednak nie ;)
Ostatnio zmieniony 30 maja 2010, 0:15 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: GRA

10
Oj Vici ,Vici -ale Ty wariatka jesteś ,ale Kochana wariatka :ahah::ahah:

Ja sie czasami zastanawiam gdzie Ty te wszystkie cudeńka znajdujesz w internecie :D
Ostatnio zmieniony 30 maja 2010, 6:55 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: GRA

13
O masakra........Victoria...mało co z fotela nie spadłam...a juz mi tak dobrze szło :ahah:
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 19:13 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: GRA

14
Weronika pisze:O masakra........Victoria...mało co z fotela nie spadłam...a juz mi tak dobrze szło :ahah:
Szkoda ,że mnie nie widzialaś :rotfl:
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 19:36 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: GRA

15
A cio...znów poplułaś monitor? :ahah:
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 19:39 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: GRA

16
Ja poplułam monitor ubawiona własną nieudolnością w nawigacji myszką :D Za to pierwszy poziom jak błyskawica pokonuję :D Chwilowo musze zaprzestać zabawy, bo jak się przestanę śmiać, to lapek w dwóch kawałkach skończy :D
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 22:30 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: GRA

17
Weronika pisze:A cio...znów poplułaś monitor? :ahah:
Weronika ,żeby tylko ......
:rotfl:
Ostatnio zmieniony 02 cze 2010, 7:50 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: GRA

18
No pięknie...szkoda,że nie nagrywała nas w tym momencie jakaś ukryta kamera. :D
To dopiero byłoby kino. :P
Ostatnio zmieniony 02 cze 2010, 11:03 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: GRA

19
Wiecie co ...
Dam linka szefowi żeby sobie zagrał przed lunchem :D
Ostatnio zmieniony 02 cze 2010, 23:09 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: GRA

20
kszynka pisze:Ja poplułam monitor ubawiona własną nieudolnością w nawigacji myszką :D Za to pierwszy poziom jak błyskawica pokonuję :D Chwilowo musze zaprzestać zabawy, bo jak się przestanę śmiać, to lapek w dwóch kawałkach skończy :D
Kochana, graj, graj, bo najciekawsze przed Tobą... Popatrz jak się wszyscy cieszą ze do tego miejsca dotarli :ach:
Ostatnio zmieniony 02 cze 2010, 23:19 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: GRA

22
Ha..a mnie nieprzeraziła.
Serio, serio.
:D
Może dlatego, że nie jedną straszną rzecz się już widziało.
;)
Ostatnio zmieniony 09 paź 2011, 3:09 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: GRA

25
super ciekawe jest co komu po tym zostaje

i dlaczego

niektórzy latami szukają czemu wszystkie osiągnięcia okupują potwornym lękiem - są świetni a zero satysfakcji

taki mały bzyk zbyt wcześnie + śmiech najbliższych potem kilka opowiadań przy stole jak mały Jasio się nabrał, posikał i ośmieszył

świetnie gdy bawi i hartuje źle gdy czyni ofiarę do prześladowania i w konsekwencji oprawcę też- ja się boję to niech inni też tak mają - ale tak na full


psychicznie słąbi rodzice lubią patrzeć jak ich dziecko jest nieporadne w trudnej sytuacji z komentarzem ja cię wychowam zobaczysz - NIE BĘDZIESZ MIAŁ LĘKÓW JAK JA

każda zabawa jest super gdy nie dewastuje delikatnych pewności siebie niezbędnych do kochania siebie i innych


[youtube][/youtube]

macie gierki na oderwanie na chwilę od myśli :) - szukacie nakręcania czy raczej skupienia w nich?
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2013, 9:49 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: GRA

26
Trafiłem na taką zabawę na serwisie National Geografic Brain Games.

TEST YOUR BRAIN

Zajrzyjcie, może komuś przypadnie do gustu ;)
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron