Re: Zabawa foto

1327
nixael pisze:to nie jest domek
kwestia interpretacji ;)

Sukces
Obrazek
&
Obrazek


Goofy w kąpieli
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, 22:03 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Zabawa foto

1328
kwestia interpretacji img/smilies/wink
domek ma cechy które nie ma grobowiec okna drzwi poza tym grobowiec jest z przeszłości a nie z przyszłości wiec moja prośba nie została spełniona :)
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, 22:39 przez nixael, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zabawa foto

1330
Każdy dom domek charakteryzuje sie tym że może przyjąć żywą istotę pod swój dach nawet karmik potocznie domek dla ptaków jest dla żywego stworzenia
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, 22:55 przez nixael, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zabawa foto

1332
Dom nie musi mieć okien, nie musi mieć też kuchni ni łazienki. Dom jest tam, gdzie mieszkasz. Dla bezdomnych domem jest most, stary karton albo dworzec. Słowo dom ma wiele znaczeń, nie tylko dosłownych, a w przyszłości grobowiec stanie się domem dla mojego ciała, to też wstawiłem to w ten sposób. Gdyby wpisywać w google grafika słowa podane przez użytkowników, to zabawa byłaby nudna i prosta ;) To była taka moja interpretacja domku przyszłości po prostu.

Edit:
Niech już będzie, masz tu pierwszy wynik google na Twoje zapytanie:

Obrazek
Dalej obowiązuje hasło:
Lunadari pisze:Goofy w kąpieli
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, 23:06 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Zabawa foto

1333
k4cz0r200 wiem ze ta zabawa polega na tym że często dostaje się niespodziewany obrazek zgodnie z oczekiwaniem ale zgodny z prośba :)

"domki buduje dla zywych a grobowce dla zmarłych"

i stad ta różnica ;p

poleciałes w fantazji + za to :) ale nie zmieściłes się w wyznaczonych ramach ;p a sztuka polega na tym by zaskoczyc i spełnic prośbe

mam nadziej ze nie masz to za zle ze chciałem byc skupulatny bo mi wyszukałes pierwszy lepszy ;p
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, 23:22 przez nixael, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zabawa foto

1334
Nie mam za złe ;) Jak dla mnie grobowiec jest metaforycznym domem, więc nadal nie zgadzam się z Tobą, za to sprzeczać co do tego też nie zamierzam ;) Dostałeś jednak to co chciałeś, więc lecimy dalej.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, 23:28 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Zabawa foto

1336
Makaron carbonara a la Gessler - przepis
Składniki:
500 g makaronu (najlepiej penne, ale może być zarówno spaghetii, jak i tagliatelle)
4 łyżki oliwy
2 ząbki czosnku
200 g boczku wędzonego
1 cebula
4 żółtka
300 ml śmietanki kremówki
4 łyżki startego parmezanu
sól i pieprz
natka pietruszki
Sposób przygotowania:
Czosnek lekko podsmażyć na oliwie, dodać boczek, przesmażyć na złoto. Pokroić cebulę w kostkę, dodać do boczku, zeszklić. Makaron ugotować w osolonej wodzie al dente. Żółtka roztrzepać ze śmietanką, dodać parmezan. Makaron odcedzić, przełożyć na patelnię z boczkiem i cebulą. Wyłączyć gaz. Wlać masę zółtkową na makaron i dokładnie, ale delikatnie wymieszać, by żółtka pokryły makaron. Delikatnie podgrzewać, ale pamiętając, że sos nie może się za bardzo ściąć. Posypać świeżo zmielonym czarnym pieprzem. Pastę carbonara przed podaniem posypać parmezanem i posypać natką pietruszki.
Obrazek
spadanie
Ostatnio zmieniony 14 sty 2015, 10:10 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zabawa foto

1337
Obrazek
Jedno z najciekawszych przeżyć ;) Spadanie pod łóżko podczas wchodzenia w OOBE.

Latanie
Ostatnio zmieniony 14 sty 2015, 11:32 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Wróć do „Plac zabaw”

cron