Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

1
No to załóżmy że macie być "wyposażeni" w jakąś nadprzyrodzoną moc ;)

Jaką byście wybrali i jaki byście zrobili z niej pożytek (albo i nie :P ) ???

Ja bym chyba wybrał ... :idea: - niewidzialność - :h:
Zaprawdę powiadam ... straszne rzeczy by się działy :tonk:
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010, 18:27 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

2
ja bym chciala latac. czesto latam we snie i jest to fantastyczne uczucie!
wiec uzywalabym tej mocy zeby sama sobie sprawiac przyjemnosc :P
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010, 18:32 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

4
Dlaczego i co byś z tym Liduś zrobiła :P ???
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010, 19:41 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

5
Byłabym wszędzie, gdzie chcę być! To wielogodzinne przemieszczanie się jest tak męczące i zniechęcające...

Ale całe dnie spędzałabym we Francji, a noce w swoim łóżku w Poznaniu (hi, hi). Na hotelach bym zaoszczędziła...:ahah: No i zwiedziłabym nareszcie cały świat! ostatnio "chodzi za mną" Florencja...

(może bym do Ciebie wpadła na kawkę przy okazji? ;))
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010, 19:46 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

6
Byłoby miło :) :roza:
Przywitała by Ciebie również :kotek: :)
Byle byś nie postanowiła ulotnić się z prędkością myśli Liduś - kocica bywa napastliwa :ahah:
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010, 19:52 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

7
A, dzięki, mnie również byłoby miło! :calus:

Co do Twojej ślicznej kocicy, chyba znalazłabym z ni,ą wspólny język, ja bardzo lubię koty! A one też chyba wyczuwają we mnie "swojego", więc sądzę, że zakumplowałybyśmy się szybciutko! :taniec:
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010, 20:09 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

9
Oczywiście, że wędrówki w czasie (wystarczyłaby mi w zupełności przeszłość) i przestrzeni :)
Mogłabym sama zweryfikować wiele nurtujących mnie hipotez z dziedziny historii.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010, 23:35 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

10
Chciałbym mieć moc, która wyciszałby gniew w ludzkich sercach, w zamian poiłabym je miłością i tolerancją.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2010, 20:06 przez Szarim, łącznie zmieniany 2 razy.
Gdybyś tylko mógł wystarczająco kochać, byłbyś najszczęśliwszym i najpotężniejszym stworzeniem na świecie.

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

12
Abesnai pisze:No to załóżmy że macie być "wyposażeni" w jakąś nadprzyrodzoną moc ;)

Jaką byście wybrali i jaki byście zrobili z niej pożytek (albo i nie :P ) ???

Ja bym chyba wybrał ... :idea: - niewidzialność - :h:
Zaprawdę powiadam ... straszne rzeczy by się działy :tonk:
Mozliwość dowolnego przekształcania świata swoją myslą. To moc która zawiera wszystkie o których już napisano :)
Ostatnio zmieniony 08 paź 2010, 23:29 przez Snajper, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara nie poparta krytyczną analizą rzeczywistości jest tylko naiwnością. [img]http://img202.imageshack.us/img202/8959/jednoroecmini.png[/img]

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

14
Snajper pisze:Mozliwość dowolnego przekształcania świata swoją myslą. To moc która zawiera wszystkie o których już napisano :)
Brawo Snajper :) dałeś radę :witka:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2010, 9:39 przez Szarim, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdybyś tylko mógł wystarczająco kochać, byłbyś najszczęśliwszym i najpotężniejszym stworzeniem na świecie.

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

17
Ja?! pisze:musiałabyś wpierw zgwałcić wolną wole ludzi bo oni chcą emocji, są im potrzebne jako narzędzie ego.
Czemu od razu "gwałcić" ?!?

Coś w bliżej w temacie od siebie mógłbyś napisać ?
Ostatnio zmieniony 10 paź 2010, 14:01 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

18
Gwałt mentalny to odebranie wolnej woli swobodnego przejawiania się. Gwałt rodzi gwałt nienawiść, zemste. Spirale emocji. Emocje są narzędziem do rozwijania uczuć i po to zostały tworzone. Ale ich nadmiar jest jak trucizna która blokuje światło w sobie i prowadzi do śmierci. Jest na to lekarstwo, to modlitwa o harmonie na ziemi. Wysyłając ziemi energie harmonii zwiększa się równowaga i emocje znów będą służyć rozwijaniu uczuć a nie zabijaniu życia na ziemi.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2010, 14:26 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

19
No to spytam wprost ... :)
Ja?! - co z twoimi chęciami posiadania mocy (taki temat ;)) ???

PS
Słyszałeś o terminie "zgwałcenie przez ucho" ? Słyszałeś zapewne :)
Co by nie patrzeć też rodzaj "gwałtu" ;)
Ostatnio zmieniony 10 paź 2010, 14:32 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

20
Chęci ? Mam moce, problem w chęci ich odblokowania. Strach bo każda zmiana rodzi nieznane konsekwencje. Jeden błąd rodzi spirale błędów. Dlatego moce powinny być dla doskonałych istot. Dla mnie pozostaje modlitwa która jest mocą w miare bezpieczną dla mnie i innych.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2010, 14:45 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

21
No ale jakie moce nadprzyrodzone posiadasz ???
Ostatnio zmieniony 10 paź 2010, 14:59 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

23
Ooo wspaniały temat, tylko cholernie trudno jest jakąś taką moc sobie wybrac :D
w sumie... to chciałabym miec nadludzką zwinnośc. No wiecie, jak ninja :D :emots6:
Albo moglabym miec taki death note ;D ( trochę to przerażające xD ) :christ1:
albo mogłabym miec telekineze :D :jap3:
Ale skłaniam się przy tym pierwszym :D
Ostatnio zmieniony 12 paź 2010, 14:35 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

24
Szarim pisze:
Snajper pisze:Mozliwość dowolnego przekształcania świata swoją myslą. To moc która zawiera wszystkie o których już napisano :)
Brawo Snajper :) dałeś radę :witka:
No fajnie, wszystko byłoby zrobione i co chwilę inaczej, ale z drugiej strony, to brrrr i wcale nie znaczy brawo, bo jakbym znalazła się tam gdzie nie trzeba...i nie myslę, co mam na mysli. ;)
Ostatnio zmieniony 12 paź 2010, 15:58 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

25
Lizawieta pisze:No fajnie, wszystko byłoby zrobione i co chwilę inaczej, ale z drugiej strony, to brrrr i wcale nie znaczy brawo, bo jakbym znalazła się tam gdzie nie trzeba...i nie myslę, co mam na mysli. ;)
Haha... fajnie to wszystko pogmatwałaś, ale tak naprawdę to posiadając taka moc nie mieli byśmy żadnej.... świat byłby nudny i życie nie miało by sensu.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 9:25 przez Szarim, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdybyś tylko mógł wystarczająco kochać, byłbyś najszczęśliwszym i najpotężniejszym stworzeniem na świecie.

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

28
Chciałabym umieć przemieszczać się dowolnie po świecie tzn: pomyślę gdzie chcę być i tam się znajdę ale tylko na własne życzenie, w ten sposób za darmo możnaby zwiedzić cały świat i poznać inne życie ludzi, jakby coś się nie spodobało można by było zniknąć.
Swojej osobowości nie chcę zmieniać.
Nie chcę się wcielać w kogoś innego, a możnaby stac się trochę młodszym by więcej życia zostało z tymi zdolnościami.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, 13:12 przez DziewczynaBezSerca, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron