Re: Awatar osoby powyżej

183
Ampułka pisze:A za dwie 20? ;)
Ja mogę dać 20/10 gdybym wiedział czy to czereśnia czy wisnia :black2:
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2011, 3:17 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Awatar osoby powyżej

198
9,9/ 9,9

Obstawiłem tak bo jak wiadomo łosie pochodzą z nieba , które jest twoim awatarem,
i żeby mnie nie posądzili o nepotyzm
zmani_pulowałem ocenę, żeby się inni nie pokapo_wali ( tak wiąc masz 100%)

A tak serio to niebo mnie kręci, zawsze mnie kręciło.... :)

A o nowym gatunku chmur odkrytym w tym stuleciu słyszałeś? :pif:

Łosiu chmurosceptyk
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2012, 19:48 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Awatar osoby powyżej

200
9/10
Jest w porządku, tylko wolę niebieskie lub zielone oczy :)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2012, 23:11 przez kosa, łącznie zmieniany 1 raz.
"Trzeba uprzytomnić sobie, że
Nawet kiedy wszystko straci sens
Znajdziesz przestrzeń, gdzie
Wielka wiara tłumi lęk"

Re: Awatar osoby powyżej

201
99,9999999999999999999999999999999999999999999(99)/10,(00)
Dałem prawie 100%
-za naturalizm x impresjonizm w jednym,
wątek lasu w oddali wskazuje na silnąa więż z naturą,
okulary to oczytanie i enteligencja,
gra świaaatłocieni na twarzy awatara wskazuje bogate życie wewnętrzne ,
podbródek klasyczny dla traumatyczznych przeżyć w dzieciństwie ( mogło to być np. w pierwszej klasie koleżanka z łaawki zjadła Ci gumkę _myszkę)
- dobrze wykształcone jabłko adama doskonale podkreśla płeć w odróżnieniu od Nutki Awatara skończona piękność o rybich ustach - aaale jabłka braak???-
- nos- predyspozycje przywódcze lub przywódce - czas pokaże które lepiej wykorzysta
- widoczna krawędz kołnierzyka i koszulki polo wymaga odrębnego potraaktowania ale to innym razem
jak wiadomo polo wskazuje jednoznacznie narodowość onego aVatara, a kołnierzyk niby opuszczony ale nie opuszczony tak niby po środku ale nie po środku oznacza czupurność, zadziorność i skraaajnie prawicowe pogląady polityczne...( uwaga - czytam równieżzz z ruchu uszu ale trzeba je udostępnić w naturze lu przesłlać faksem)

Łosiu - Mistrz MianXiang'u - awatarosceptyk
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, 0:09 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Awatar osoby powyżej

202
8/10

Prosta kreska sugeruje niechlujstwo, ale to tylko pierwsze wrażenie, po ktorym zauwazamy, że takie prowadzenie kreski jest rozmyślnym działaniem mającym wprowadzić obserwatora w głębszy wymiar. Niestety te rogi... Interpretacja nasuwa się sama, ale być może autorowi dzieła przyświecała jakaś głęboka idea, której nie zauważam... :co:
Z tego powodu 8
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, 13:10 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Awatar osoby powyżej

203
-5 --->+5 / -10 --->+10

Brzeg szklanki rozchylony, jakby w zaproszeniu, następnie następuje frontalne zderzenie z chłodem...
przez który należy się przebić by zaczerpnąć esencji i kwintesencji... ale to nie koniec podróży!

Uważny obserwator dostrzeże podwójne dno, jednocześnie będące osią swoistą symetrii, zaburzonej jedynie ciemnym, by nie rzec mrocznym akcentem ciążącym drugiej stronie. Dokąd ta prowadzi?

Poza avatar!

Daje to efekt dreszczyku niezdrowej fascynacji nieosiągalną, acz zachęcającą głębią sięgającą poza znane i określone.
Poza granice definicji...

Równie tajemnicze zdawać się są lewa i prawa strona avataru tańczące ze sobą w danse macabre:

Martwa (bo zamarźnięta) woda, która może być również odczytana jako przestrzenna ograniczona czasowo (bo topnienie), forma nieokreślonej w kształcie, ze swojej natury, wody będącej przecież niezbędnym do życia składnikiem, czystym w swojej transparentności, a

Wcielonym ograniczeniem, symbolizowanym przez korek, niby obłym - jednakowoż wręcz surowym w swojej nienaruszalnej regularności. Dodatkowym akcentem, tej jawnie drwiącej bluźnierczym śmiechem z entropii, formy jest ... napis.
Oto słowa utrwalone - zatrzymana i uwieczniona informacja - jak chwila trwająca wiecznie a w bezruchu przecież, mimo swej w czasie rozciągłości jaką tylko słowo posiadać może.

Moja ocena wynika z wielowymiarowości avataru - pozwoliłem sobie wytworzyć dwie niezależne osie współrzędnych w celu pełnej możliwej interpretacji i jednocześnie zachowanie status quo:

Moja ocena jest rozciąłością pomiędzy -10a0, lub 0a+10, w każdym możliwym punkcie skali ocen, przy założeniu że skala ta jest również rozciąłościa absolutnie niezależną od skali mojej oceny.

Wierzę iż udało mi się rzucić nieco światła na głębię tego avataru.


:ach:

Pozdr.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, 15:29 przez Bolaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Plac zabaw”

cron