Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

1
Nie wiem, czy taka zabawa istnieje na tym forum ( moja skleroza jeżeli tak) ale jest fajna i można się pośmiać. Tutuł brzmi " Nasze wyobrażenie forumowiczów"
Czyli każdy dodaje fotkę jak sobie kogoś z forum wyobraża. Jedną, dwie a nawet i dwadzieścia osób :) Zobaczmy co tam wam w glowach siedzi :D To moze ja zaczne :D
Nass :D
Obrazek
Lapi :D
Obrazek
Dorcik ( mimo że widziałam zdjęcia :D )
Obrazek
Szarim jako Opiekunka :D
Obrazek
Bawmy się :D
Ostatnio zmieniony 13 lut 2011, 13:44 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 2 razy.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

4
O rany :ahah:
Zakładam China, że chyba nie ten na "blacie" :D
10/10 dla "wizerunku" szacownego kolegi bezemocji.
Kleryk John Preston :pif: , no proszę :tak:

PS
Equilibrium jest na mojej liście ulubionych filmów :)
Ostatnio zmieniony 14 lut 2011, 14:20 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

5
Zdziwię się jak Abesnai" o, kurczę... :ahah:

Moi drodzy, DOSKONAŁE! Co prawda zamieniłabym się z Andrą, bo sama siebie widzę trochę bardziej 'diabelsko', ale dzięki, Crows! ;).

Nie, trzeba poszperać w necie i wyszukać te odpowiedniki... Świetny pomysł, BRAWO, Chinatsa!

:tuli:
Ostatnio zmieniony 14 lut 2011, 15:44 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

6
A co się będę dygotał nad umarlakiem? :D
Widzę, że będę musiał Wam pomóc, bo fantazjujecie także w obrazkach.
Tym samym zachęcam także do przedstawienia siebie.

Obrazek


(niektórzy kojarzą mnie o dziwo z Palikotem, ale to dopiero fantazja) :)
Ostatnio zmieniony 14 lut 2011, 16:10 przez bezemocji, łącznie zmieniany 1 raz.
Przy nieznajomości rzeczy czy lepiej nic nie mówić i uchodzić za idiotę, czy otworzyć gębę i .... rozwiać wszelkie wątpliwości? :rolleyes:

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

8
Lidka, przyjrzyj się :) Fryzurę dołóż....
No cóż. Ja praktykuję, oddaję się medytacjom i głębiom duchowym, a wy rozprawiacie na całe strony ... :ahah:
Ostatnio zmieniony 14 lut 2011, 17:07 przez bezemocji, łącznie zmieniany 1 raz.
Przy nieznajomości rzeczy czy lepiej nic nie mówić i uchodzić za idiotę, czy otworzyć gębę i .... rozwiać wszelkie wątpliwości? :rolleyes:

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

10
To moje głębokie, osobiste i prywatne przeżycia a nie mam parcia na roztrząsanie ich na forum, zresztą pouczaczy i objawicieli ci u nas dostatek. :)
Za to wymieniam się ogólniejszą wiedzą :ahah:
Dobra, tutaj obrazki - next pictures please :)
Ostatnio zmieniony 14 lut 2011, 17:23 przez bezemocji, łącznie zmieniany 1 raz.
Przy nieznajomości rzeczy czy lepiej nic nie mówić i uchodzić za idiotę, czy otworzyć gębę i .... rozwiać wszelkie wątpliwości? :rolleyes:

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

11
:rotfl::rotfl:
Oj China ,China -Ty jak cos wymyslisz ,to pół dnia sie smieje ...
Super pomysł !!! Brawo !!!:witka:
Musze teraz i ja cos wymyśleć :)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2011, 11:02 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

17
Ale piękne te wyobrażenia (i ja? ;)), raz świecę blaskiem, raz jakaś tajemnica (i obietnica? :ahah:)... Skąd bierzecie takie fajne obrazki? Ja też mam wyobrażenia, ale nijak nie potrafię dopasować do nich obrazka... Ale jeszcze próbuję, aż się w końcu uda! (albo znajdę więcej czasu).
Ostatnio zmieniony 16 lut 2011, 17:26 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

18
Lidka pisze:Ale piękne te wyobrażenia (i ja? ;)), raz świecę blaskiem, raz jakaś tajemnica (i obietnica? :ahah:)... Skąd bierzecie takie fajne obrazki? Ja też mam wyobrażenia, ale nijak nie potrafię dopasować do nich obrazka... Ale jeszcze próbuję, aż się w końcu uda! (albo znajdę więcej czasu).
Lidzia ,ja mam to samo !!!! :D
Widze dana osoba ''moimi oczami '',ale nie wiem gdzie mam szukac tych wyobrażeń w internecie ....Jak to napisac ,jak szukac ,masakra :)
Ostatnio zmieniony 17 lut 2011, 8:52 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

22
Dajecie zginąć temu tematowi :pucca2:

Wiecie, nie musiecie aż tak poważnie tego traktować, ot taka zwykłą zabawa ^^
PS Nass, wiesz że jak się wpisze pierwszy człon twojego nicku w grafice to wyskakujesz na pierwszym obrazie? ^^
Ostatnio zmieniony 28 mar 2011, 16:01 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

24
prawdziwy facet :)
Ostatnio zmieniony 28 mar 2011, 18:21 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

28
ach zawsze chcialam miec taka wypasna lehenge :)
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2011, 18:44 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron