Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

33
O ja mam zielone włosy ^^ Podobnie wyglądałam jak byłam mała xD
Ta druga podobna nawet nawet jak miałam jeszcze czarne włosy aczkolwiek nie mam aż tak widocznej urody japonki xD
a wiesz G.J.Jane że lubie tak siedzieć? :D
Zdjęcie Nassa rozwala xD
OK jedziemy ^^

G.J.Jane
Obrazek
Nebogipfel ( mimo wszystko :P )
Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 maja 2011, 14:54 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

40
Fajnie mnie widzicie: od 'świetlistego anioła', poprzez seks-bombę, marionetkę przy kibelku aż do królewny z bajki... To ja się do Was uśmiechnę (oczkami ;)) i może znajdę w końcu trochę czasu i weny, żeby poszperać w internecie i znaleźć coś o Was?...

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 maja 2011, 6:35 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

42
Lidka!!! A widzisz Ty! Będę szczera i myślałam, że masz piwne oczy i ciemne włosy ale zmyliła mnie fotka Crows'a... zasugerowałam się, iż być może Cię widział na zdjęciu czy w realu. :zozol4:

Tak Ciebie widziałam i to zdjęcie mam od wczoraj skopiowane:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 maja 2011, 11:39 przez G.J.Jane, łącznie zmieniany 1 raz.
... Cmoknij mi...

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

43
Hi, hi... Patrz, jak łatwo kogoś zasugerować, co?...;)

G.J.Jane, z tą wczorajszą fotką dość dobrze trafiłaś (choć od paru lat mam krótsze włosy, od czasu do czasu nawet całkiem krótkie). A taką fryzurę jak ta dziewczyna miałam lata całe na głowie! (aż mi się znudziła ;))

:radosc:
Ostatnio zmieniony 23 maja 2011, 16:34 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

48
oh wow....
moj ulubiony stan- wiatr we wlosach :) uwielbiam :)
Ostatnio zmieniony 25 maja 2011, 8:19 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

51
wow! Senioritka
jestem pod wrażeniem! jakieś 60% zgodności :) ( kobieca intuicja? ) podobne rysy twarzy, nie cierpię się golić ;)
będe musiał sie Wam zrewanzowac, jak znajde w necie fotkę zbliżoną do moich wyobrażeń Waszych fizys :)
Piaskun - 100% zgodności -biorąc pod uwage to, jak uwielbiam dobry humor - reszta - 0% :P
Ostatnio zmieniony 25 maja 2011, 14:02 przez Szymon, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

53
Szymon pisze:wow! Senioritka
jestem pod wrażeniem! jakieś 60% zgodności :) ( kobieca intuicja? ) podobne rysy twarzy, nie cierpię się golić ;)
będe musiał sie Wam zrewanzowac, jak znajde w necie fotkę zbliżoną do moich wyobrażeń Waszych fizys :)
Piaskun - 100% zgodności -biorąc pod uwage to, jak uwielbiam dobry humor - reszta - 0% :P
aby Wam troche ułatwić: oto Szymon in the flash ;)
http://photos.nasza-klasa.pl/2309846/2/ ... c2ab0.jpeg
Szymon szkoda,dlaczego nie mogę otworzyć linku?(nie pali się na niebiesko-musiałeś coś źle wstawić)
Fajnie, że prawie trafiłam tak właśnie Cię widzę(intuicja)
A Ty-mam długie włosy trochę ciemniejsze lubię się śmiać. No no poszedłeś w dobrym kierunku :)
Ostatnio zmieniony 25 maja 2011, 16:05 przez Senioritka56, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]http://avatarek.pl/LlI6ODREs4_3.jpg[/img]
Ona i On zwariowali dla Siebie...

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

54
Senioritka56 pisze:Szymon szkoda,dlaczego nie mogę otworzyć linku?(nie pali się na niebiesko-musiałeś coś źle wstawić)
qrcze - nie podałem linku, ale fotkę wkleiłem :) i dziwne, bo u mnie fota sie wyświetla :( ( zdjęcie w masce i stroju do paintball )
Ostatnio zmieniony 25 maja 2011, 16:08 przez Szymon, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

55
Szymon pisze:
Senioritka56 pisze:Szymon szkoda,dlaczego nie mogę otworzyć linku?(nie pali się na niebiesko-musiałeś coś źle wstawić)
qrcze - nie podałem linku, ale fotkę wkleiłem :) i dziwne, bo u mnie fota sie wyświetla :( ( zdjęcie w masce i stroju do paintball )
U mnie się nie wyświetla
Ostatnio zmieniony 25 maja 2011, 16:18 przez Senioritka56, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]http://avatarek.pl/LlI6ODREs4_3.jpg[/img]
Ona i On zwariowali dla Siebie...

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

59
Obrazek

china :)
Obrazek
piotr rosa ;)
Obrazek
ja?!
Obrazek
nebo
Obrazek
nass
Obrazek
crows
Obrazek
piaskun
Obrazek
lizawieta
Obrazek
lidka
Obrazek
jane

i nie chodzi mi o jakies fizyczne podobienstwo a o emocjonalne czyli do emocji wyrazonych na zdjeciach :)
Ostatnio zmieniony 25 maja 2011, 19:39 przez asmaani, łącznie zmieniany 2 razy.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Nasze wyobrażenie forumowiczów

60
szymon
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 maja 2011, 19:50 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron