Re: Pytaj odpowiem szczerze

7471
Z dystansem do IMLADIS pisze:...nie szczególnie.

Czy lubisz jak ktoś się tobie narzuca?
Nie.

Lubisz mnie? :)
Ostatnio zmieniony 20 gru 2016, 13:37 przez Bloomi_126, łącznie zmieniany 1 raz.
Sonrisa :)
Zendegi ba to kheyli khobe
Para se të gjykosh dikë pas tyre të parë të vënë veten në vendin e tij dhe të përpiqet për të kuptuar atë
Rappelez-vous que, après chaque tempête le soleil sort toujours
La hajat li kl yawm liakun ealaa dhullika, wa'ana la taleab hadhih alllueba
Lo non me lo dica quanto ti manca, perché non ci sono parole
They quietly killing me, dominate my thoughts

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7473
Lubię siebie tak jak stare mołeństwo siebie wzajemnie. Nauczyłem się ze sobą życ... I jestem ze sobą szczery do bólu.

Możesz sobie patrzyc w oczy w lustrze powyżej 5 minut bez przerwy? (spróbuj - niezła jazda.)
Ostatnio zmieniony 06 sty 2017, 20:58 przez Bolaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7476
Nie, jakos nie mam do tego motywacji. Mam niektore jeszcze w pudelkach z ostatniej przeprowadzki sprzed kilku lat.
Album slubny no coz, tez nadal oczekuje na utworzenie :D Kiedys, uporzadkowywalam zawsze zdjecia rodzicow, rodzinne, swoich jakos nie moge.

Jestes fotogeniczna/fotogeniczny?
Ostatnio zmieniony 22 mar 2017, 2:15 przez rosa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7480
victoria pisze:W pierwszym, tak :D

Czy z dorastaniem utraciłaś/łeś lub zyskałaś/łeś wrażliwość?
Odkąd przestałem karmić się negatywnymi informacjami w TV, a zacząłem dopuszczać do siebie tylko te warte poznania, to zyskałem bardzo dużą wrażliwość, szczególnie na ludzką krzywdę. Pamiętam jak gdy siedziałem przed TV, oglądałem informacje o koleinym morderstwie czy gwałcie albo zamachu i to był po prostu kolejny rozpierdziel, takie życie. Teraz trudniej jest mi przełknąć fakt, że tak musi być, a ludzkie problemy stały się bardziej moimi. Nie wiem jednak czy to po prostu nie przez to, że lata mijają a moje spojrzenie na świat ciągle ewoluuje.

A ty? Sorry, ze dubluje pytanie, ale wydaje mi się ciekawe.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2017, 19:37 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7481
Prawie nie oglądam TV :D i to od bardzo dawna, więc moja wrażliwość chyba nie jest od tego uzależniona, tym bardziej że mam ją od dziecka, na pewno jest różnica pomiędzy moją dziecięcą empatią i wrażliwością a tą dzisiaj, ale wydaje mi się, że jest silniejsza, może dlatego, że dorosły człowiek może nie tylko współodczuwać, ale może także coś w tej sprawie zdziałać.

To idąc dalej, co może powodować, że ludzie z wiekiem, jednak tracą wrażliwość, oprócz TV :) , bo otaczająca nas obojętność skądś się jednak bierze?
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2017, 10:30 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Wróć do „Plac zabaw”

cron