Re: Dwie ostatnie litery

2073
ostatnie dwie litery 'złosiowałeś' Łosiu, tak więc dla równowagi użyję dwóch pierwszych przez odwrotność ;)

ajerkoniak
Ostatnio zmieniony 09 paź 2014, 20:24 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Dwie ostatnie litery

2090
{@O'cet - zabawa "Dwie ostatnie litery" polega na napisaniu wyrazu zaczynającego się od dwóch liter kończących wyraz w ostatnim poście (założyciel wątku nie zrobił zastrzeżeń co do gramatyki).
począwszy od postu #2085 dobrze Ci poszło, lecz w kolejnych postach już nie bardzo ;).
("tak"o'wość niejakiego Taka"tea" nijak się ma do wcześniejszego wpisu, podobnie jak 'TEAkwondo' z herbatą czy bez w regułach się nie mieści.}

ekranizacja
Ostatnio zmieniony 21 paź 2014, 19:56 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Dwie ostatnie litery

2091
Lunadari pisze:{@O'cet - zabawa "Dwie ostatnie litery" polega na napisaniu wyrazu zaczynającego się od dwóch liter kończących wyraz w ostatnim poście (założyciel wątku nie zrobił zastrzeżeń co do gramatyki).
począwszy od postu #2085 dobrze Ci poszło, lecz w kolejnych postach już nie bardzo ;).
("tak"o'wość niejakiego Taka"tea" nijak się ma do wcześniejszego wpisu, podobnie jak 'TEAkwondo' z herbatą czy bez w regułach się nie mieści.}

ekranizacja
hmm ... jakobiniada :clown:
Ostatnio zmieniony 21 paź 2014, 21:02 przez O'cet, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Wróć do „Plac zabaw”

cron