Re: Papa

1
Powtórzyła się historia z forum Laury: władza psuje ludzi, tu też zaczęła panować samowolka adminów. Wczoraj troje ludzi zostało usuniętych funkcji moda, rzekomo bo tamto, bo sramto, a dziś ja się o to upomniałam i też zostałam pozbawiona moda, rzekomo dlatego, że mam ciężka sytuację i brak dostępu do neta (?!)
Brzydzi mnie to forum, znaczyło dla mnie wiele, ale nie mam ochoty pisać, gdzie robi się idiotów z moich przyjaciół. Także więc żegnamy was serdecznie, pora aby historia zatoczyła koło, Admin nawet nie ma odwagi powiedzieć, że pozbawia mnie moda, bo nie chce żebym czytała co tam memrają między sobą, tylko powołuje się na jakieś absurdalne powody.
Powodzenia, już się ludzi postarają, aby Imladis miało taką opinię w sieci, że zostaną same dzieci, oszołomy i świry, którzy zostaną pospraszani na chybił trafił, żeby zapchać dziury. Ważne dla mnie miejsce zostało rozwalone, ale cieszę się że mam stały kontakt z ludźmi, którzy byli tu dla mnie najważniejsi. Do zobaczenia w ciekawszym miejscu! :)
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 16:03 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Papa

2
Lapicaroda nie wiem dlaczego tak źle oceniasz to Forum??Każdy mógł wyrazic swoje myśli ale w ramach etyki ,rozsądku.Może Twoje posty były obraźliwe ,chmskie i dlatego ktoś pozbawił Cie moderowania?Tyle jest Forów w necie ,ze napewno zanajdziesz swoje miejsce Nie bój się ,że w Imladis zostaną same dzieci ,świry czy oszołomy .Nie obrażaj moich przyjaciół bo są to ludzie myślący,mądrzy ( Ty ich nie zauważyłaś)na których można liczyć.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 10:01 przez babka cukrowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Papa

3
Przykro słyszeć takie rzeczy, ale każdy robi jak uważa.
Na każdym forum były, są i będą kłótnie lub niemiłe sytuacje, nie da się tego ominąć niestety.
Zwrot " świry, dzieci i oszołomy" jest trochę nie na miejscu. Rozumiem, że można do kogoś czuć urazę, ale od razu obrażać wszystkich? Lapi, jesteś przecież mądrą kobietą.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 15:42 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Papa

4
I jak mam milczeć? Pewnie Andra znów będzie miała pretensje, że o tym znów coś skrobnę. Przykro mi i tyle. Fakt, uogólnienia nie są dobre. China, myślę, że Lapi na pewno nie miała Ciebie na myśli, Babki Cukrowej też nie, tak samo Rudej. Choć faktycznie parę osób tutaj bylo/jest co zasługuje na miano dzieci/świrów. Przepraszam wszelkich porządnych ludzi co tu zostali lub weszli za to uogólnienie, myślę, że górę wzięły emocje i dlatego. Proszę mi się na Lapi nie gniewać zatem. Ostatnio zauważyłem PW od Vicki, że będą zmiany , ale mne nie usunie. Słowa nie dotrzymała. Z drugiej strony za długo myślałem nad rozwinięciem działów i myślę, że to był powód. Szkoda tylko, że mi tego nie napisała. Nie napisała,że dlatego. Dlatego pozbawienie mnie roli moda w sumie jakoś rozumiem. Nadal jednak nie wiem czemu PW od Ane nie zostało przeczytane a co do Lapi... Użyła pare mocnych słów, lecz taka jest już Jej natura, jak wali to prosto z mostu. Nie wiem tylko czy to jest powód by Ja usuwać, zwłaszcza, że jak się okazało cenzura działa sprawnie - co ostatnio sprawdził Nass.
Tak, to fajnie, że wszyscy w sumie mamy stały kontakt z sobą. China, chyba raz próbowałem nawiązać kontakt na gg, może postaram się jeszcze raz.
Pozdawiam i przepraszam ludzi porządnych, pozostałych nie przepraszam.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 15:53 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron