Re: Zabawa w rymy

4
Mam propozycję,niech z tego ciągu słów coś wynika hm?
Niech każdy napisze wers.

Kosmos jest dzieckiem Chaosu
a człowiek to mikrokosmiczny punkt swiadomości
przemierzajacy przestrzeń ;)
Ostatnio zmieniony 03 lip 2012, 15:54 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zabawa w rymy

5
Czyli lupa - dupa - kosmos - zupa, taki ciąg może być Mezo ? :D
---
albatros

pilot
Ostatnio zmieniony 03 lip 2012, 20:04 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zabawa w rymy

6
xD dobry ciąg;)

wylot

gruszka
Ostatnio zmieniony 03 lip 2012, 20:16 przez Enny, łącznie zmieniany 1 raz.
„Nie idź za mną - mogę cię nie poprowadzić. Nie idź także przede mną - mogę za tobą nie podążyć. Po prostu idź obok mnie jako przyjaciel.”

Re: Zabawa w rymy

7
Muszka psiajuszka

(bardzo to dobry ciąg jest Abes :D tylko czy coś z niego wynika dla potomnych?:D)
Ostatnio zmieniony 03 lip 2012, 20:45 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zabawa w rymy

9
bój (to drugi w kolejności rym był :P)
Ostatnio zmieniony 04 lip 2012, 15:05 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Zabawa w rymy

11
aaa, to przepraszam, bo się pogubiłam, ale idę na właściwy tor ;)

zręby

muł
Ostatnio zmieniony 04 lip 2012, 15:09 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Zabawa w rymy

12
czemu gryźć stół?

komandos
Ostatnio zmieniony 09 lip 2012, 21:32 przez harden, łącznie zmieniany 2 razy.
*Wiara jest połączeniem iskier, a wiedza jest siłą egoistycznego pragnienia, ponad którym pragniemy zbudować nasze połączenie.*

Re: Zabawa w rymy

14
mów no- do mnie

słodko
Ostatnio zmieniony 10 lip 2012, 20:18 przez harden, łącznie zmieniany 1 raz.
*Wiara jest połączeniem iskier, a wiedza jest siłą egoistycznego pragnienia, ponad którym pragniemy zbudować nasze połączenie.*

Re: Zabawa w rymy

16
no i masz, grypka!

kocyk
Ostatnio zmieniony 10 lip 2012, 20:38 przez harden, łącznie zmieniany 1 raz.
*Wiara jest połączeniem iskier, a wiedza jest siłą egoistycznego pragnienia, ponad którym pragniemy zbudować nasze połączenie.*

Re: Zabawa w rymy

18
japa

góry
Ostatnio zmieniony 12 lip 2012, 22:27 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Zabawa w rymy

21
Kiszke tu odstawiacie :D to trzeba inaczej - nie rymy a opowiastke stworzyć :D Ja zaczynam ciąg wydarzeń a Wy dopisujecie resztę :D a więc:


PEWNEGO DNIA ZA GÓRAMI ZA LASAMI PEWIEM STARSZY CZŁOWIEWK WZIĄL DO RĘKI...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2012, 0:50 przez VadeRetroSatana, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zabawa w rymy

22
ćwiek, ale swiędziały go plecy, toteż głośno.....
Ostatnio zmieniony 13 lip 2012, 18:04 przez harden, łącznie zmieniany 1 raz.
*Wiara jest połączeniem iskier, a wiedza jest siłą egoistycznego pragnienia, ponad którym pragniemy zbudować nasze połączenie.*

Re: Zabawa w rymy

25
nutella orzechowa
rozbolała mnie głowa //wszystko mi się pokićkało to co i gdzie z tymi rymami? :lato:
Ostatnio zmieniony 13 lip 2012, 18:22 przez harden, łącznie zmieniany 2 razy.
*Wiara jest połączeniem iskier, a wiedza jest siłą egoistycznego pragnienia, ponad którym pragniemy zbudować nasze połączenie.*

Re: Zabawa w rymy

27
dopowiem cicho granie
palcami po plecach
Ostatnio zmieniony 07 paź 2012, 19:34 przez harden, łącznie zmieniany 1 raz.
*Wiara jest połączeniem iskier, a wiedza jest siłą egoistycznego pragnienia, ponad którym pragniemy zbudować nasze połączenie.*

Re: Zabawa w rymy

29
bez ostróg, bez kosy

peleryną szkarłatną okryty
Ostatnio zmieniony 07 paź 2012, 22:14 przez harden, łącznie zmieniany 1 raz.
*Wiara jest połączeniem iskier, a wiedza jest siłą egoistycznego pragnienia, ponad którym pragniemy zbudować nasze połączenie.*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron