Re: Co nucisz sobie przy goleniu?

1
Co nucisz sobie przy goleniu? Odpowiadać mogą także panie, przecież one też się golą, na przykład nogi, pachy, lub "okolice intymne" :tak:
Ja na przykład lubię zanucić "o Marijana sladka, mala Marijana"
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 07 sie 2012, 15:34 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Co nucisz sobie przy goleniu?

3
Ze mną jest tak, że golę sie maszynką elektryczną. Słuchanie w tym czasie muzyki nadawanej np. w radio jest niemozliwe, gdy przy uchu brzęczy silniczek. A nucić "każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi". :) Znamy to, nieprawdaż?
Ostatnio zmieniony 08 sie 2012, 9:47 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Co nucisz sobie przy goleniu?

5
Ja się brzytwą golę. Nucenie nie wchodzi w grę. Nawet dwa piwa przed goleniem to już, kuna, ryzyko. Jak się zatniesz po piwku to będzie się lała jucha i nie zatamujesz...
Fajna sprawa - cisza, bo dzieci już w łóżkach, lustro na stole, lampka świecąca w twarz, przygotowania - pełen rytuał.

Daje mi to więcej spokoju i satysfakcji niż nucenie, nie ujmując temu szlachetnemu zajęciu...

Pozdr.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2012, 21:34 przez Bolaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co nucisz sobie przy goleniu?

8
@Reiv

Tak. Ale to mały proces (choć okupiony krwią ;) ), w porównaniu z nauką ostrzenia brzytwy... To dopiero wyzwanie.
Już rok kombinuję i jeszcze nie osiągam satysfakcjonujących mnie efektów. Jakkolwiek jest ostra i można się nią bez problemu ogolić, to wiem, że da się znacznie lepiej...

Pozdr.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron