Re: Polityka na wesoło

2
to wspominajmy...

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2010, 8:18 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Polityka na wesoło

3
Garść kawałów:

Donald Tusk po śmierci trafił do nieba. U bram niebios spotyka św. Piotra, który go oprowadza po niebie. Tuska bardzo zaciekawiły zegary rozmieszczone w ogromnej ilości po całym niebie. Pyta się więc św. Piotra:
-Co to są za zegary i czemu wskazują różne godziny
-Widzisz Donaldzie - odpowiada św. Piotr - Każdy człowiek ma taki zegar, którego wskazówki przesuwają się do przodu z każdym kłamstwem. Z chwilą urodzin zegar każdego człowieka wskazuje godzinę 12. Widzisz tu na przykład jest zegar Matki Teresy, który wciąż wskazuje godzinę 12.
-A gdzie są zegar Jarosława Kaczyńskiego?
-Jego zegar robi za wentylator w holu głównym....!
:lalala:

facet do faceta:
- przepraszam, która godzina?
- nie wiem, ale to wina platformy obywatelskiej i tego buca Tuska!
:lalala:

Dziś rano Lech Kaczyński ogłosił ambitny plan dla Poprawy RP, plan dostał kryptonim AKCJA WISŁA. Akcja ma polegać na pogłębianiu dna i trzymaniu się koryta.
:lalala:

-Co oficjalnie łączy J.Kaczyńskiego z O.Rydzykiem
-Celibat
:lalala:

PiS w poprzedniej kampanii wyborczej obiecał wsparcie finansowe dla budownictwa społecznego...
Jak obiecał, tak też uczynił...
Dał 20 mln złotych na budowę Świątyni Opatrzności Bożej...
:lalala:

Asystent zwraca się do Jarosława Kaczyńskiego:
- Panie, jest problem. Według sondażu Polakom żyje się dobrze i są bardzo zadowoleni...
- To świetnie! A problem?
- Sondaż przeprowadzono w Wielkiej Brytanii...
:lalala:

Na konwencji PiS;
- Co musi się zmienić, żeby polskie drogi odpowiadały normom europejskim?
- Normy europejskie!
:lalala:

Dzisiejszy odcinek sponsorowały Potwory i Spółka :ahah:
Ostatnio zmieniony 15 lip 2010, 9:48 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Polityka na wesoło

4
Kawałek Jarosława o konopiach i marihuanie bezcenny ;P

Nie wiem, czy już było:
[youtube][/youtube]
:D
Ostatnio zmieniony 30 lip 2010, 23:23 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Polityka na wesoło

26
Pomocna dłoń premiera
Donald Tusk obejrzał tereny popowodziowe w Bieruniu
i wesoły rozdawał mieszkańcom autografy:
Obrazek
Pechowa taksówka
Prezes LPR-u Mirosław Orzechowski nie był trzeźwy, więc chciał wrócić do domu taksówką, lecz zanim dotarł do postoju, został zatrzymany za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu.
Mówi pan Mirosław:
Wczoraj późnym popołudniem piliśmy winko mszalne. Nie liczyłem ile wypiliśmy, bo nie jestem księgowym, poza tym usnąłem. Kiedy się obudziłem było już późno i nadszedł czas by wrócić do domu, pojechałem więc do bankomatu wypłacić pieniądze na taksówkę, bo przecież pijany nie będę wracał do domu samochodem. Gdy już zaparkowałem samochód i miałem iść na taksówkę - spotkałem dość młodego człowieka, który powiadomił mnie, że wezwał Policję, bo mój samochód zadrapał drzwi jego luksusowego Audi czy Laguny, dokładnie nie pamiętam, co mówił, bo było ciemno, a ja byłem zmęczony. Myślałem, że to jakiś łobuz, więc dałem mu 5 zł, żeby się odczepił, ale się nie odczepił, więc wskoczyłem do samochodu, żeby się przed nim schować. Chciałem szybko zadzwonić na Policję, ale Policja przyjechała szybciej niż zadzwoniłem i dokonała niestosownych czynności. Zostałem przebadany na zawartość alkoholu. Trudno żebym był trzeźwy, skoro piłem wino mszalne. Ale przysięgam na Boga, że do domu chciałem wrócić taksówką!

Z policyjnych informacji wynika, że Orzechowski, cofając swoją hondą accord, uderzył w dwa inne samochody. Siedzący za kierownicą Mirosław Orzechowski miał 2,2 promila w organizmie. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

- Od dziś do domu będę wracał pieszo, a nie taksówką - mówi Orzechowski.

Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź, Dziennik.pl, Frant

Tolerancja PiS-u nie zna granic
Na początku lipca Komitet Ministrów Rady Europy wydał komisjom Rady Europy zalecenie, by opracowały dokument mający wywrzeć presję na państwa UE - w których obowiązuje tradycyjna definicja małżeństwa i rodziny - by uznały związki osób tej samej płci. Nie chodzi tu, oczywiście, o zgodę na zawieranie związków małżeńskich między osobami tej samej płci, ale o uznawanie tych, które już zostały zawarte - w innych państwach.
- Pary homoseksualne mają mieć takie same prawa jak tradycyjne rodziny? Nigdy - protestują politycy PiS i mają zamiar zaproponować Sejmowi projekt rezolucji wzywający Radę Europy do traktowania homoseksualnych jako trędowatych i zesłania na jakaś wyspę, np. na Majorkę.

Źródło: Dziennik.pl, TVN24.pl, Frant
Obrazek
http://frant.one.pl/satyra11.php

Włoski sąd: psy nie mogą za dużo szczekać
Psy mogą szczekać, ale nie za dużo, zwłaszcza w nocy, by nie przeszkadzać sąsiadom; nie powinny też robić hałasu, gdy tylko usłyszą dzwonek do drzwi - orzekł włoski Sąd Najwyższy. O tym osobliwym i szeroko dyskutowanym stanowisku sądu napisał w sobotę dziennik "La Repubblica".
Zajmując stanowisko wobec wcześniejszego sądowego sporu między właścicielami czworonoga a ich zirytowanymi sąsiadami z okolic miasta Piestoja, sędziowie Sądu Najwyższego ogłosili, że należy uczyć psy dobrego wychowania. Przede wszystkim właściciele psów muszą powstrzymywać ich nawyk szczekania za każdym razem, gdy słyszą dzwonek do drzwi lub czują obecność innych osób w kamienicy. Gdy ktoś zadzwoni do drzwi pies powinien po cichu obudzić właściciela. A gdy pana nie ma w domu, pies powinien udawać, że nikogo nie ma w domu, a gdyby intruz próbował się włamać - pies powinien zadzwonić na policję i podać funkcjonariuszowi dokładny adres, pod który ma wysłać radiowóz.

Źródło: PAP, Frant
Ostatnio zmieniony 04 lip 2011, 21:45 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron