Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1261
Bardzo podoba mi się Twoja wypowiedź Crowsie. Mamy bardzo zbliżone poglądy na świat, podróże, człowieka aczkolwiek mówimy trochę innymi językami ale to nie jest aż takie ważne. A co do tego safari to raczej czas na takie wyprawy już minął. Teraz wszystko jest zaplanowane, określone, pod kuratelą z odpowiednimi atrakcjami za odpowiednią zapłatą. Ciekawe tylko jak przekupują lwa by w odpowiedniej chwili zaryczał :-)

Tak. Byłem na wyborach bo uważam to za przyjemny obowiązek ale coraz mniej wierzę ze głosowania coś zmieniają.

Czy masz jakiś pomysł by ożywić to forum?
Ostatnio zmieniony 22 cze 2015, 20:44 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1263
No tak.
Masz rację wiele rzeczy zdarza się tylko raz i nigdy już nic się nie powtórzy
Czy jestem gaduła?
Nie zauważyłaś jeszcze tego?
Gdybyśmy spotkali się to zagadałbym Cię na śmierć chyba że uciszyłaś byś mnie głośnym ,, Zamknij się wreszcie!!!,,

Czemu jest tak zimno na dworze? Przecież mamy już lato
Ostatnio zmieniony 22 cze 2015, 23:00 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1267
zapytaj Krzyśka ;) (pytanie z jego podpisu?)

jak myślisz - czy siedemdziesiąt pojedynczych świeczek na torcie będzie mniej 'stresujące' dla kobiety niż wyraźna siódemka obok zera? (proszę o przemyślaną odpowiedź :)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2015, 23:34 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1268
Moja przemyślana odpowiedź brzmi: Zależy od człowieka. Jakby ulepić osobę biorąc garść z każdego uduchowionego/uświadomionego/ogarniętego tutaj z forum, to ta siódemka obok zera miałaby taki sam power jak siedemdziesiąt świeczek. Ot nic nadzwyczajnego, samo życie. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że wielu ludzi zwraca uwagę na życie i śmierć, swój wiek i to jak niewiele zostało, to imho. łatwiej spojrzeć na cyfry. One nic nie znaczą. Siedemdziesiąt świeczek to widoczny fakt jak wiele przeżyliśmy i jak niewiele zostało, a liczba 70 to tylko liczba. Tylko abstrakcyjny graf własnego wieku. Każdy sobie dopowie swoje i ma miejsce na (nad)interpretację, własne wyobrażenia. Według mnie umieszczenie dwóch świeczek w kształcie twój cyfr byłoby mniej stresujące.

Czy jesteś stary/stara?
Ostatnio zmieniony 26 cze 2015, 1:24 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1269
Wracając na chwilkę do tych świeczek i tortu to że jeśli ktoś żyje realnie to w wieku siedemdziesięciu lat dokładnie wie co to jest przemijanie. Przez te lata powinien się przyzwyczaić do swojego wieku i chwilowości życie czyli nie ma znaczenia czy to jest siedemdziesiąt świeczek czy zapalona siódemka i zero. Ja bym zapalił siedem zwykłych świeczek bo to i zapalić i zdmuchnąć łatwo no i nie straszy .

Czy ja jestem stary?
Jesli spotykam się ze swoim rodzeństwem a jestem najmłodszy to zawsze czuję się jak smarkacz, jeśli przyglądam się jak szybko rosną wnuki to znacznie starzej. Gdy rozmawiam z moją ukochaną to znowu mam szesnaście lat a gdy dopada mnie samotny milczący wieczór to plączą mi się po głowie myśli że chyba już czas odlecieć gdzieś tam gdzie wzrok nie sięga


Często się śmiejesz?
Nie uśmiechasz ale śmiejesz, bez opamiętania, ograniczeń, do bólu brzucha .
Ostatnio zmieniony 26 cze 2015, 7:35 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1270
Tak z konwulsjami smieje sie rzadko. Na codziec raczej parskam przelotnym smiechem kiedy cos mnie znienacka rozbawi.

Smiejesz sie czasem do swoich mysli, wspomnien, skojarzen w samotnosci lub w nieznanym tlumie?
Ostatnio zmieniony 26 cze 2015, 15:32 przez rosa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1274
Tak ale ostatnio mam bardzo niespokojne myśli i cięzko mi się skupić i usiedzieć w jednym miejscu. Gdzieś bym gnał pędził, coś naprawiał, poprawiał, sprzątał. Układał, głaskał, pieścil, i cos tam jeszcze...

Czy myśli odciskają swój ślad na ogólnym zdrowiu?
Ostatnio zmieniony 03 lip 2015, 5:39 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1281
Nie przepadam za nimi. Jeśli mógłbym wybierać to wybrałbym coś z obyczajowości, jakąś historię opartą na wierzeniach lub opowieść poetycką.

Co zrobić z bardzo mocno bolącymi uszami?
Przewiało mnie chyba i bardzo mi dokucza ból.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2015, 8:21 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Plac zabaw”

cron