Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1294
Na bieżąco analizuje myśli i akceptuję to, co mnie do tych myśli doprowadza lub próbuję rozwiązać problem jeśli jest taka możliwość. Robię to już od dawna, więc trwa to zaledwie chwilkę zazwyczaj, ale w przypadku cięższych problemów czasami potrzebuję więcej czasu. Towarzyszy temu swoiste wyciszenie i zbicie emocji, by móc klarowniej myśleć. Przy odrobinie wprawy można zupełnie nie przestawać robić swojego zajęcia, nawet bardzo skomplikowanego, więc każdemu polecam tę metodę ;)

Co kochasz robić najbardziej?
Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, 9:24 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1296
Nie. Każdy ma taki czy inny problem, przez który wpada we frustrację, ale moim zdaniem intelektualnie dajemy rade. Bardzo wielu ludzi, których spotykam na co dzień, zupełnie obcych w tramwajach, sklepach itd. wydają się bardzo inteligentni, jedynie tylko zalęknieni. Takich typowych kastratów intelektualnych spotykam rzadko, więc albo mam szczęście albo to 50% jest mocno przesadzone. No może jak pracuję w domu w tygodniu i idę na targ, to spotykam częściej ludzi, którzy są sfrustrowani, jakoś tak komunistycznie nastawieni do życia i nie pałają intelektem zbytnio, no ale to obserwacja przy kłótniach o kilogram ziemniaków - ciężko zabłysnąć inteligencją w takiej sytuacji :D Tak czy inaczej to osoby w podeszłym wieku, na emeryturze i skrzywdzeni w taki czy inny sposób przez zmiany ustrojów, rządów itd. W niektórych sytuacjach nawet bardzo rozgarnięta, inteligentna i dojrzała osoba pęka i tryska głupotą.

Po co ludzie robią to, czego nie lubią?
Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, 10:57 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1298
Tak potrzebują.
By wynieść smieć, trza najsampierw go zgromadzić i mieć gdzie to zrobić,
trza też powyniesiu podnieść czterech klap wieka by go- śmiecia tam zdeponować...
a kosze w śmietniku pełne. Trza więc śmieć upychnąć by nie wylazł sam z siebie.
Przy tym klap jest brudny i zabrudił Ci dwoje łap i musisz wrócić dodom je umyć.
Taki dill.

A sonsiad nie segreguje bo sobie umówił się z urzędem, że mu się nie chce. Czemu on może mieć segregowanie w żopie?

Odpowiedż prostą jest. Edykacjować społeczeństwo w medjach.

np.
Pani Wanda uratowała mysikrólika od wiginięcia,
łąkę od skażenia,
od zmarcia alpaka,
wodę od zatrucia
i siebie od raka,...miast bezpromocyjnego wyśmiecania nas.

Społeczeństwo trza wychownąć od nowa.

Trza zrobić tak by niesegregancja była mentalnie niedopuszczalna i zdyskredytowością owiana.

i dalej...
np.

Maniek nie segreguje.... i tu pokazać wmediowo jakiegoś dziada z miną nietęgą....

a Lesio segreguje ...... i tu pokazać Sykcesczłeka w cabrio z narukiem ,, ja segreguję" zuśmiechniętego z muskularnością,
czy też zuśmiechniowaną promieniście wiastę lub niewiastę w skompym body z nadrukiem ,, ja segreguję"
Ot co.

Czy też dalej babę z dziadem na meryturze przed domem naławeczkowo
w kontraście z seniorką i seniorem wdressowość strojnych na dżogingu lub żeglówce....

Ot co 2.

Wosi segregują i co?

np. Mendiolan...... i nic

Czy masz zarannie ochotę na małą czarną?
Ostatnio zmieniony 31 lip 2015, 5:54 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1300
Śmieszą tak jak wszystkie obietnice wszystkich polityków od PO poprzez SLD, ugrupowania prawicowe, centro,na Pisie kończąc bo oni obiecują najwięcej. Nikt nie da tyle co PIS obieca. Odsunąłem się od polityki, wiadomości, sensacji, ,,naszych dzienników,, i radyjek. Chcę żyć swoim życiem i swoimi marzeniami i bardzo bym chciał by nikt nie zaglądał do mojej sypialni, jadalni, duszy.

Masz czasem takie dni że chciałoby się pogadać a nie ma z kim?
Ostatnio zmieniony 07 sie 2015, 6:57 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1302
Wiesz?
gdy teraz patrzę na to jak bardzo zmieniło się moje życie przez ostatnie pół roku to wydaje mi się że życie to same troski. Że parę miesięcy temu przeszedłem nagłą przemianę z ciągle jeszcze rozmarzonego, rozbrykanego, kochliwego chłopaka z ogromną fantazją na zmęczonego życiem faceta atakowanego ze wszystkich stron smutkiem, problemami, kłopotami....
Tak trudno mi teraz znaleźć jakieś pozytywy. Być może ich nie ma.
Chociaż?
Jest coś co nadaje sens mojemu życiu. O czym myślę tkliwie, z czułością.

Masz coś takiego co nadaje sens życiu?
Ostatnio zmieniony 10 sie 2015, 7:59 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1304
Aczkolwiek....
Na osobowość składa się wiele ....
zacznę od nazwiska- nie ... ale skoro był już Helmut Kapusta, George Krzak, Jimi Wózek...OgOrek... to Duda przy nich jest ok.
fideizm polityczny- nie ...
młody- nie ...
elokwentny- tak
patetyczny- nie ... (bynajmniej )



Łosiu incognito

prawdziwa cnota nie boi się krytyki


Czy władasz jakąś sztuką walki.... ?
Ostatnio zmieniony 15 sie 2015, 22:02 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1318
Myślę ze ani kopa ani nie rozleniwia. Po prostu to w moim wykonaniu taki rytuał
Kładę sie na podłogę w pozycji horyzontalnej ( pępkiem go góry ) bardzo szybko
odlatuje w krainę kilku chrapnięć które czasem słyszę a po jakiś 15 - 20 minutach
wracam do pracowni i skupiam się na pracy.

Masz jakieś przyzwyczajenia?
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2015, 8:23 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

1320
Zawsze kibicowałem i głosowałem na jedyną w naszych warunkach liberalną PO.
Liberalizm jest dla mnie czymś bardzo ważnym i wartościowym. Teraz coraz mniej
mnie obchodzą partie, obiecywanie, kłamstwa, zapędy duchownych, materializm
ludzi publicznych, itd. Odrzucam politykę kościół i idę do lasu gdzie nikt nie kłamie
Ale niepokój związany z nadchodzącymi rządami kleru pozostaje.

Lubisz tulić sie do drzew?
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2015, 8:11 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Plac zabaw”

cron