Re: zadaj pytanie osobie poniżej

35
strasznie marnie być ptakiem - gadałam kiedyś z kawką - podobało jej się u mnie choć latać w domu nie mogła, a na dworze odfruwała z ramienia czy głowy i lądowała z powrotem

ale gdybym tak ja mogła się uskrzydlić chyba byłoby oky - ptaszyca - na razie miotła wystarcza






latasz na czym bądź?
Ostatnio zmieniony 07 sty 2014, 17:24 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

40
Lubię wszystkich ludzi bez względu na ich rasę, kolor skóry, wyznanie, światopogląd itp Co nie jest niczym wielkim bo zasadniczo powinienem ich darzyć miłością co najmniej braterską. A czy ich znam? Raczej nie bo przecież nawet samego siebie jeszcze nie poznałem do końca.

Uważasz się za dobrego człowieka?
Ostatnio zmieniony 16 sty 2014, 13:18 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

42
A czy honor może się rozmyć? On jest lub go nie ma. Wydaje mi sie ze nie ma możliwości by on tak powoli rozpływał się w oceanie czasu i w jakieś chwili doszło do tego że on trochę jest a trochę go nie ma. Myślę że to jest bardzo szerokie światopoglądowe pojęcie i nie da się na tak zadane pytanie odpowiedzieć na szybko i jednoznacznie.

Co myślisz o naturystach?
Ostatnio zmieniony 16 sty 2014, 14:18 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

51
Życie w niebycie ? To trudne. Może to być życie na maszynach podtrzymujących pracę płuc i serca, w nieświadomości niczego ale może to być też życie pod czyjąś dominacją. Bez swoich celów, zapatrywań, w pełnym uzależnieniu, bez prawa wyrażenia swojego zdania. Tak czy owak przechlapane chociaż niektórzy godzą się z tym.

Lubisz samotne wycieczki w góry, do lasu, nad jezioro?
Ostatnio zmieniony 17 sty 2014, 14:16 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: zadaj pytanie osobie poniżej

53
Crows pisze:od czasu do czasu lubie być sam gdziekolwiek , ale nie jestem wilkiem samotnikiem wiec trzeba też być z kimś
;
jaki kolor dominuje w twym ubiorze ?
rózowy :P
czy lubisz rudy albo rude i dlaczego lubisz czy nie lubisz?
Ostatnio zmieniony 17 sty 2014, 19:26 przez Nutka, łącznie zmieniany 1 raz.
...............

Wróć do „Plac zabaw”

cron