Re: OBRAZKOWE ODLICZANIE

192
dnia 16.07 przyjąłem za Was już wszystko-niezbędne minimum przyjęte,teraz mogę tylko więcej
pewnego dnia ciągnęło mnie,żeby jechać do miasta sąsiedniego i tak uczyniłem.stoję na światłach,a przede mną auto o rejestracji STA 3X13
odczytanie jest takie:
Skrodzki Tomasz Apokalipsa 3 razy w pasach psychiatrycznych ukrzyżowany,a dotychczas leżałem w pasach 2 razy.także gdy ujrzałem tą rejestrację już wiedziałem,że niedługo 3 raz pasy psychiatryczne mnie czekają.no i poczekałem niewiele i w nocy z dnia 15.07 na 16.07 leżałem związany.dnia 16.07 o 5 rano zostałem uwolniony.
było to mój dzień pański,3 razy w pasach aby Wypełnić Pismo Święte odnośnie Apokalipsy.
6 i 7 literą pokazałem swoje "ja" przy ostatnim Konklawe i dnia 16.07 wykonołem swą misję odnośnie wykupienia Was z niewoli grzechu.

2000 lat temu Jezus na krzyżu,dlatego Jego jest Królestwo Niebieskie,a teraz ja 3 razy w pasach.
ja nie ratowałbym Was tak jak Jezus,Jemu wszystko zawdzieczacie i Jego o litość błagajcie !!!!
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2014, 22:34 przez SaperSaperSaper, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Plac zabaw”

cron