Re: Filmiki

1
Podobno jest tym czym powietrze dla płuc pasowałoby do rozwoju duchowego, to także zdrowie w dziale zdrowotnym by pasowalo. Ale wylądował na dole no cóż po przeczytaniu tych wszystkich działowych głupot na końcu trzeba się odchamić. :) i dać sobie reset.


[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 29 sie 2016, 19:19 przez prosmake, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmiki

2
Prosmake, świetne! :rotfl1: Codziennie choćby mała porcja i dla ducha, i dla zdrowia! Człowiek by się napełnił i żadna pustka by go nie przygniatała ;)

:rotfl1::ahah::rotfl1::rotfl::ahah:
Ostatnio zmieniony 29 sie 2016, 20:11 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Filmiki

5
No, nareszcie dooglądałam do końca ten poprzedni, trochę za długie na raz. I rżałam jak koń! (klacz?...:rotfl1:). Nie ma to jak dawka dobrej zabawy, wszystkie scenki fajne, aż nie wiem, którą wybrać jako najlepszą. Dziś najbardziej mnie rozbawiło to dotykanie nóg pod stołem przy wypisywaniu formularzy (pod sam koniec). Akcja z Batmanem, czy co tam było, też! :rotfl1: Albo te puzzle za zdjęciem chwilowego opiekuna :ahah:

Marta, parę takich filmików po kilka razy dziennie i od razu inaczej spojrzysz na życie! ;).
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2016, 20:10 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Filmiki

8
Marta, raczej trudno nazwać ten fragment rozrywką, czymś do śmiechu, czymś, co odblokowuje nas na życie...
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2016, 13:09 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron