Re: Grey's Anatomy (Chirurdzy) :D

31
Nie wiem, czy ktoś to jeszcze ogląda (np. czy moja zacna kuleżanka Aka powróciła na łono :P), ale nadrobiłam zaległości (czyli do 9 odc. 8 sezonu) i chciałabym publicznie, solidarnie z kimś pobiadolić, bo serce mi pęka :(

Poziom strasznych wydarzeń osiągnął apogeum. Jestem zdołowana, naszpikowana dark&twisty sprawami do granic możliwości i nie wiem, jak można ludziom serwować takie koszmary z udziałem ich ulubionych postaci. Ktoś powinien skopać tyłek scenarzystce, łot co! :mad:
Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 19:22 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Grey's Anatomy (Chirurdzy) :D

33
Przede wszystkim wszyscy żyli ;)

Izzie ratowała sarenkę, Alex zarażał wszystkich dookoła kiłą, George udowadniał, że nie jest gejem... a teraz tylko śmierć, aborcje, odbieranie dzieci :( Zabrali mi Bambiego, potem Danny'ego a teraz jeszcze Henry. Bardziej to chyba ostatnio przeżywam niż swoją własną egzystencję...
Ostatnio zmieniony 05 sty 2012, 13:02 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Grey's Anatomy (Chirurdzy) :D

34
Sailor pisze:Izzie ratowała sarenkę, Alex zarażał wszystkich dookoła kiłą, George udowadniał, że nie jest gejem...
Proszę nie zapominać o poison oak :D To były czasy... Seriously ;P
Kuleżanka aka nie powróciła na łono, niestety. Zresztą to, co zrobiłam moim kultowym serialom to hańba: z Housem jestem prawie 2 sezony do tyłu, TB porzucone, no i GA- wiadomo.
Nie oglądam, ale wiem co jest z Henrym i uważam, że to skandal. Człowiek czekał i czekał aż się zejdą, w końcu się udało i taki koniec zaserwowali. Nawet ja potrzebuję czasem happy endów.

ps. właśnie przeczytałam w postach poniżej jak to powątpiewałam czy dotrwam dalej niż do 8 sezonu ER, a teraz jestem w trakcie 13 :cool:
Ostatnio zmieniony 05 sty 2012, 19:51 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron