Re: Dobranocki :D

31
aka pisze:
Jatagan pisze:no i mosh... ja tu koszykarzem zapodaję a ty mi prosto w serce... niegodzi się... niegodzi...
Ja prosto w serce? No gdzie tam :P
Racja, lepiej "gdzie tam" ;) niż w serce :P
Ostatnio zmieniony 19 maja 2010, 21:34 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Dobranocki :D

33
Musiałam odkopać temat, gdyż przed chwilą doznałam iluminacji.
[youtube][/youtube]
Kochałam tę bajkę- dzięki niej dobrze wyćwiczyłam się w ironii już za młodu :P Nawet teraz jak to oglądam to brzuch mnie boli ze śmiechu. Ktoś pamięta Ludwiczka?
Ostatnio zmieniony 08 cze 2010, 10:14 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Dobranocki :D

34
Mgliście kojarzę- rodzice wymiatają :p, nieco mi to przypomina Głowę rodziny , tylko wiadomo, że ta ostatnia kreskówka jest dla dorosłych, tam królem sarkazmu i cynizmu jest Stewie:
Obrazek
poza tym chce przejąć władzę nad światem ;)
A moją idolką, wiadomo była Mała Mi :D
Ostatnio zmieniony 08 cze 2010, 20:04 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Dobranocki :D

35
Sailor pisze:rodzice wymiatają :p
Najlepszy jest tata. Dawniej byliśmy za biedni żeby dawać sobie prezenty. Dawaliśmy sobie ból głowy :ahah:
nieco mi to przypomina Głowę rodziny , tylko wiadomo, że ta ostatnia kreskówka jest dla dorosłych, tam królem sarkazmu i cynizmu jest Stewie
Nie znam. Poza tym bajki dla dorosłych jakoś do mnie nie przemawiają, chyba zatrzymałam się na pewnym etapie ;P
A moją idolką, wiadomo była Mała Mi :D
Wiadomo, wiadomo ;D
Ostatnio zmieniony 08 cze 2010, 20:15 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Dobranocki :D

36
aka pisze:Nie znam. Poza tym bajki dla dorosłych jakoś do mnie nie przemawiają, chyba zatrzymałam się na pewnym etapie ;P
Ja też wolę klasykę, ale ta mnie śmieszy, co jest poniekąd zatrważające, gdyż to dość nihilistyczna wizja świata, która ociera się o profanację wielu świętości, nietolerancję, a nawet szowinizm. Niemniej jest to ukazane z dystansem i raczej jako "języczek uwagi" (taki obraz społeczeństwa w krzywym zwierciadle), zawsze dobrze się kończy i pozwala wierzyć w siłę rodziny. Amen :P
Ostatnio zmieniony 08 cze 2010, 20:37 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Dobranocki :D

38
W Tabaludze najfajniejsza była ta nietoperzyca, chyba zwała się Aglagla ;)
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 22:15 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Dobranocki :D

40
Bujaczek pisze:Moje bajki to, uwaga :D
Muminki
Kubuś Puchatek
Tabaluga
Gumisie
Smerfy
Troskliwe Misie

Nic wtedy dla mnie nie istniało jak leciały :D
Wymieniłaś chyba wszystkie bajki po których miałem gorączkę i koszmary z pominięciem Puchatka, Gumisiów i Smerfów. Listę uzupełniłbym o Colabora i Uszatka. Płytkę bym nazwał "Koszmarki z dzieciństwa" i puszczałbym po powrocie z wywiadówki. Bankowo dzieci byłyby prymusami ;) (mówi to facet który uwielbia Czesia ;) )

Ludiego odkryłem całkiem niedawno ale rzeczywiście... ubrechtałem się niemal jak na Simpsonach
Ostatnio zmieniony 21 cze 2010, 16:23 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron