Re: Polećcie film ! ;)

7
[youtube][/youtube]

Wprawdzie stary, ale niesamowity film o dramacie alkoholika, który próbuje zerwać z nałogiem. Bardzo polecam!
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 13:00 przez spirytysta, łącznie zmieniany 2 razy.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis

Re: Polećcie film ! ;)

8
Jeśli to na motywach opowiadania Hłaski, to ja na pewno obejrzę :)

Ze swojej strony polecam Salę samobójców, dopiero teraz zebrałam się, żeby obejrzeć a warto. Świetny przykład jak manipulacja może kogoś zniszczyć.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 13:10 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Polećcie film ! ;)

9
Przez Ciemne Zwierciadło - mało zrozumiałem z tego filmu , ale się dobrze ogląda. Fajne efekty specjalne, alew w tym filmie non stop gadają bez przerwy i o niczym. Grają świetni aktorzy ;)
Harry Angel - też dziwny film, w stylu kina noir, ale z ciekawą fabułą i z dobrymi aktorami. A jak nie to można książke przeczytać, bo jest równie ciekawa jak film.



nie wiem ja bym po obejrzeniu tego zwiastunu odrazu obejrzał ten film bo warto
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 16:34 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Polećcie film ! ;)

10
voltaren pisze:Przez Ciemne Zwierciadło - mało zrozumiałem z tego filmu , ale się dobrze ogląda. Fajne efekty specjalne, alew w tym filmie non stop gadają bez przerwy i o niczym.
Po takim opisie to ja bym się zastanowiła czy aby na pewno warto obejrzeć ;)
Jest film, który w Polsce przeszedł chyba bez większego echa (a szkoda)- "Precious" lub jak kto woli "Hej, Skarbie". Obejrzałam go niedawno i naprawdę mną wstrząsnął. Jest dla mnie jak przypowieść o nadziei i woli walki, która nie umiera nawet w obliczu najgorszych, niewyobrażalnych tragedii. Lubię takie przekazy. Poza tym wielki plus za zaskakujące role Lenny'ego Kravitza i Mariah Carey.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 20:53 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Polećcie film ! ;)

12
Już się nie zastanawiam- nie obejrzę ;P
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 22:12 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Polećcie film ! ;)

13
Nawet dla Keanu? No co Ty?!... :k: Ja oglądałabym nawet Familiadę, gdyby tam grał ;P
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 22:24 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Polećcie film ! ;)

14
Wiele osób ma ochotę mnie za to linczować, ale żaden Keanu, Brad, Leo albo Johnny nie są w stanie zachęcić mnie do oglądania filmu. Pardonsik.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 22:26 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Polećcie film ! ;)

16
Akuś, ja się nie obrażę, już dawno przeszło mi zakochiwanie się na zabój w aktorach i lincze na kanwie takich namiętności :) Poza tym nawet Fiennesowie przytrafił się Angielki pacjent, stąd wniosek, że aktor nie gwarantuje jakości filmu.

Voltarenie, nie rozumiem fenomenu Scarlett (może dlatego że nie jestem facetem), dla mnie to przaśna przeciętna dziewoja o męskim głosie. Z gatunku zmysłowych blondi Amanda Seyfried jest o wiele fajniejsza ;) , ale o gustach się w sumie nie dyskutuje. Pamiętam, jak podobała Ci się Kat Deluna, więc i tak robisz postępy ;D
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 22:38 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Polećcie film ! ;)

17
No ja tam kocham Hugh Granta wciąż :P Ale może nie na zabój. Z panami, których wymieniałam chodzi mi o to, że prawie wszyscy ich lubią (nie tylko kobiety) i robią dziwne miny na mój brak ekscytacji.
Scarlett też nie lubię. I nie mam pojęcia kto to jest Kat Deluna. Pamiętam natomiast fascynację kolegi voltarena panną Lindsey;P

ps. już uwielbiam ten offtop ;D
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 22:42 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Polećcie film ! ;)

18
Lindsay była z moim błogosławieństwem akurat :D Coś mi się też przypomina Kaja Paschalska...

Tak mi się pomyślało przy okazji tej jakże głęboko merytorycznej dysputy, jaka to szkoda że nie mamy dostępu do tematu Kogo byście z łóżka nie wyrzucili? na wiadomym forum, iluż tam pięknym mężczyzn zawitało na raz (i chyba nawet Charlie na ściernisku/sianie czy czymś-tam innym), jak potrafiłam się wtedy nakręcać, aż mi smutno, że nie mogę sobie powspominać :(

Ja uwielbiam każdy offtop, ale dawno żadnego nie spłodziłyśmy, więc ten szczególnie :P
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 22:49 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Polećcie film ! ;)

19
Taaaak, Kaja też była.
Temat był zacny, ale ja się chyba bardziej nakręcałam się w innych tematach ;P Zdjęcie Charlie'go pamiętam dokładnie, bo chociaż fanką nie byłam to jednak wstrząsnęło mną. Oj taaaaaaak... ;D
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 23:05 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Polećcie film ! ;)

20
"Bez granic" z Clivem Owenem i Angeliną Jolie
http://www.filmweb.pl/Bez.Granic

Wątek romantyczny mocno rozbudowany ;)

PS
Z 2011r. które muszę dopiero obejrzeć a które mogę również śmiało polecić:
"Skóra, w której żyję" oraz "Syberia, Monamour"
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 2:01 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Polećcie film ! ;)

21
"Przeminęło z wiatrem", "Casablanca" - staruch ze mnie, ale wzruszam się na tych filmach, jak szesnastoletnia panienka :black2:
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 2:16 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polećcie film ! ;)

22
No co Ty :)
Przykładowo, byłem i po dzień dzisiejszy pozostaję wiernym fanem serialu "Północ - Południe" z 1985r. z Patrickiem Swayze :P
Polsat Cafe podjął się obecnie emisji serialu. Naturalnie polecam.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 2:27 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Polećcie film ! ;)

23
Pamiętam ten serial.
Nie znosiłem tej jędzy, brunetki - nie pamiętam, jak się nazywała :D
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 2:57 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polećcie film ! ;)

26
jak trzeba ;) ponizej link (filmik jest krotki - w sumie fragment, ale mozna ogladac jako oddzielny od filmu, bo scena jest extra) ...choc nie wiem czy to dramat - sami oceńcie :)

(niestety umiescic sie filmiku nie da wiec rzucam linka x)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... PmCWEzbwcI
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 20:31 przez Hasesis, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]http://www.gimpuj.info/gallery/39432_02_10_12_4_55_30.png[/img]

Re: Polećcie film ! ;)

27
Obrazek
Komedia akcji z udziałem nagrodzonej Oscarem Sandry Bullock i nominowanej do Oscara za ”Druhny” Melissy McCarthy w rolach nieustraszonych strażniczek prawa, które wypowiadają wojnę mafii. Reżyseria: Paul Feig (”Druhny”, serial TV ”Trawka”).
Obrazek
Biznesmen Sandy udaje się w podróż za złodziejką jego tożsamości - Dianą.
świetne komedie na długie zimowe wieczory -polecam .
Ostatnio zmieniony 06 lut 2014, 15:33 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron