Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

151
Polecam znakomity film Jima Jarmuscha "Tylko kochankowie przeżyją". Film o wampirach, ale fani sagi "Zmierzch" raczej nie znajdą w nim nic dla siebie. Klasyk kina alternatywnego w doskonałej formie. Wysmakowany, oniryczny i... zabawny film, to nie będą stracone dwie godziny, mogę Was zapewnić.

Ostatnio zmieniony 11 kwie 2014, 23:16 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

155
"The Best Offer" ("Koneser") chociaż czuję pewien niedosyt, film jest świetny i godny polecenia :)

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2014, 23:43 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

158
Kino klasy B - "The Machine".

[youtube][/youtube]

Tutaj zadziałała moja wyobraźnia i drobna fascynacja robotyką. I "odwieczne pytanie" dotyczące życia oraz form jakie przyjmuje.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2014, 15:43 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

160
Z ciekawszych:

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, 20:49 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

162
'Księga ocalenia' z Denzel'em Washington'em i Gary'm Oldman'en. tego drugiego coś dawno nie widziałam w kinie.. Washington jak zwykle (dla mnie) rewelacyjny!

[youtube][/youtube]

z D.W. ostatnio jeszcze 'Lot' - doskonałość w fachu nieczęsto idzie w parze z uporządkowanym życiem osobistym. kapitan musi się zmierzyć z 'wewnętrznym sztormem' by całkowicie nie zatonąć w oceanie życia. bd

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 17 paź 2014, 22:23 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

163
Tutaj zwiastun:
[youtube][/youtube]
Film przypadł mi do gustu, ale ja po prostu lubię fantasy, a szczególnie ekranizacje prozy Tolkiena.
Film dobrze się ogląda pomimo paru mankamentów, które opisałem w innym wątku, więc nie będę się powtarzał.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2015, 19:25 przez Ateista, łącznie zmieniany 1 raz.
Hulaj dusza, piekła nie ma, jest za to piekiełko ;D

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

166
Fellini ma godnego następcę, właśnie obejrzałem film "Wielkie piękno", fantastyczne kino, znakomity film. Polecam!
[youtube][/youtube]

Hurtem polecę drugi, doskonały film, który dzisiaj widziałem. Kręcony przez 12 lat z tymi samymi aktorami "Boyhood", prawie 3 godziny świetnego, obyczajowego kina, dla mnie rewelacja.
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 05 sty 2015, 0:30 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

167
To ja polecę sensację ....
Obrazek
Uznany za zmarłego były żołnierz sił specjalnych wiedzie spokojne życie. Kiedy decyduje się pomóc Teri, wchodzi w konflikt z rosyjskimi gangsterami.
Świetny!!!
I jeszcze jeden, równie dobry
Obrazek
Agent federalny Bill Marks musi uratować pasażerów i załogę samolotu opanowanego przez terrorystów.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2015, 19:39 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

172
Crows pisze:czasem mi się wydaje że już wszystkie filmy widziałem ;)
Ja tam film Non-stop obejrzałem z przyjemnością. Niby banalny temat porwania samolotu, ale w takim ujęciu, jak tu, to ja jeszcze filmu o tej tematyce nie widziałem. Naprawdę warto obejrzeć.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2015, 20:28 przez Ateista, łącznie zmieniany 1 raz.
Hulaj dusza, piekła nie ma, jest za to piekiełko ;D

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

173
Nie jesteś sobą(2014)
You're Not You ( filmy z chusteczką w ręku)
http://kinoman.tv/film/kobiety-pragna-bardziej-2



..w roli głównej sweet Hilary Swank, znana wamzapewne z filmówielu...m.in. ,,Za wszelka cenę" w doborowym towarzystwie z Clintem Eastwoodem i Morganem Freemanem.

A Hilary może wyglądać np.tak ( po prawej :) ):
Obrazek

Łosiu hillarius

ps
Kto tego filmu nie obejrzy jest Ciaptak lub Cia.... nie ma rodzaju żeńskiego od wyrazy Ciaptak
- oczywysta przejawa razistoskowości i dyskryminancji pciowości kobiecowej-
więc niech bęzie jest Cipciak lub Cipciaczka. ( Hmmm...no już niech będzie)
Ostatnio zmieniony 11 sty 2015, 7:12 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

174
Łosiu pisze:Nie jesteś sobą(2014)
You're Not You ( filmy z chusteczką w ręku)
http://kinoman.tv/film/kobiety-pragna-bardziej-2



..w roli głównej sweet Hilary Swank, znana wamzapewne z filmówielu...m.in. ,,Za wszelka cenę" w doborowym towarzystwie z Clintem Eastwoodem i Morganem Freemanem.

A Hilary może wyglądać np.tak ( po prawej :) ):
http://i2.wp.com/www.thenewscraze.com/w ... 5gb6ia.jpg


Łosiu hillarius

ps
Kto tego filmu nie obejrzy jest Ciaptak lub Cia.... nie ma rodzaju żeńskiego od wyrazy Ciaptak
- oczywysta przejawa razistoskowości i dyskryminancji pciowości kobiecowej-
więc niech bęzie jest Cipciak lub Cipciaczka. ( Hmmm...no już niech będzie)
I co zrobiłeś łosiowaty?
Zafundowałeś mi 2 godziny płaczu,wyczerpałam limit łez na całe półrocze ,ale warto było....
Piękny!!!
I co w życiu jest najważniejsze ?
Niech każdy odpowie sobie sam.Pewnikiem dla każdego będzie to cusik innego
Dzięks Łosiu :yes:
Ostatnio zmieniony 11 sty 2015, 17:26 przez Kopik, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

176
dla sympatyków wieków wstecznych ;):

nietuzinkowy film, dramat historyczny produkcji rosyjskiej, świetnie odwzorowane klimaty z dbałością o szczegóły XIII wieku. czasy Złotej Ordy, potomków części imperium Czyngis-chana zagrażających Świętej Rusi.
[youtube] [/youtube]


'Żelazny Rycerz' - średniowieczny komandos czyt. Templariusz walczy w legendarnie słusznej sprawie. nie jest to film o 'Siedmiu wspaniałych', choć nasuwa pewne skojarzenia. sceny walki z użyciem mieczy wyglądają realistycznie i dość drastycznie, dlatego nie jest to film dla małych dzieci.
[youtube] [/youtube]
Ostatnio zmieniony 12 sty 2015, 17:26 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

180
z dedykacją dla 'sympatyków' wszelakich wojen z placu zabaw ;)
z pozoru typowe amerykańskie kino rozliczające z człowieczeństwa Afganistan na wzór rozliczeń w tym temacie wojny w Wietnamie.. hmm, oczywiście zamierzchły Rambo w 50tej minucie tego filmu postąpiłby inaczej, lecz kto ma pewność, że i tak właśnie podczas tamtej wojny nie było..
świetna obsada: Tobey Maguire, Natalie Portman, Jake Gyllenhaal w filmie "Bracia"
[youtube] [/youtube]
http://www.cda.pl/video/121747f9/Bracia ... -Lektor-PL
Ostatnio zmieniony 21 lut 2015, 18:37 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Wróć do „Film”

cron