Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

65
Ej! mi tez się podobał Tekken (ba ja uwielbim wymiatać w to na plejaku!) i robin tez niezły, więc o co kaman?

Ja ostatnio oglądałm Licenzję na zabijanie z serii bonda z Daltonem. Stwierdzam, że nie był tak kiepski!
Ostatnio zmieniony 23 paź 2012, 12:57 przez serducho, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

66
Jeśli podoba Ci się film, bo lubisz grać w grę będąca jego pierwowzorem, to zaiste umiejętnie potrafisz zachęcić do jego obejrzenia. :rotfl:
Ja ostatnio oglądałm Licenzję na zabijanie z serii bonda z Daltonem. Stwierdzam, że nie był tak kiepski!
Pewnie, że nie był taki kiepski, był bardzo dobry. Dużo lepszy od "Quantum Solace" i "W służbie jej królewskiej mości". Lepszy Dalton od Lazenby'ego i Craiga.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2012, 20:33 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

70
Oglądałam "Ted'a". Ciężko ocenić ten film, myślę, że to czy się komuś spodoba zależy od oczekiwań i wymagań odbiorcy. Nie jest to raczej działo sztuki, nie skłania do przemyśleń, ale ogląda się naprawdę przyjemnie i momentami można się pośmiać ;)
Ostatnio zmieniony 04 lis 2012, 11:55 przez Jully, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

71
Dolina paproci / FernGully: The Last Rainforest
Mały pingwin: Yona Yona
Pingwiny z Madagaskaru - To kwestia czasu

Wyrd Sisters
Wiedźmikołaj / Hogfather
The Colour of Magic
Going Postal
CZAROWNICA


SPACER CZAROWNICY


Wujek Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia / Loong Boonmee raleuk chat
Przysięga / Wu ji / Mo gik
Kobieta w błękitnej wodzie

Siedem wcielen doktora lao
Tajemniczy ogród 1993
The Dragon Pearl
Karigurashi no arrietty

Paprika / Papurika
Sintel
Laputa – podniebny zamek
Labirynt fauna

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna
Opowieści na dobranoc
Sok z żuka
Obraz 2011
Ostatni straznik magii
Postrzelony detektyw Sun taam
Ponyo / Gake no ue no Ponyo
Jajo anioła (1985)
Ostatnio zmieniony 05 lis 2012, 22:12 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

72
polliter pisze:"Jesteś Bogiem". Troszkę poniżej oczekiwań
Dlatego ja nie miałam oczekiwań ;)
Troszkę za mało muzyki...

A teraz oglądałam Dyktatora - ubaw na maxa, ostry humor, ale inteligentny, rozwalił mnie gag na koniec:

jestem w ciąży
- gratuluję! Chłopiec czy aborcja? :happy:
Ostatnio zmieniony 20 gru 2012, 10:40 przez serducho, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

73
Jully pisze:Oglądałam "Ted'a". Ciężko ocenić ten film, myślę, że to czy się komuś spodoba zależy od oczekiwań i wymagań odbiorcy. Nie jest to raczej działo sztuki, nie skłania do przemyśleń, ale ogląda się naprawdę przyjemnie i momentami można się pośmiać ;)
W natchnieniu na komedie tez obejrzałam... hm pierwsza połowa spoko, ale jak zaczęli z tego robić kino familijne to myślałam, ze się porzygam - usnęłam na porwaniu, był potencjał, ale nie został wykorzystany.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2012, 10:41 przez serducho, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

74
polityka rozpijania, cala prawda o alkoholu SZKOKUJĄCE!!!!
Ostatnio zmieniony 20 gru 2012, 17:57 przez soulblue, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

75
Ostatnio oglądam czasem taki serial: leci na TVN 7, nie znam nazwy. Jest tam kilka fajnych lasek, w ogóle sami młodzi ludzie, młodsi ode mnie a zachowują się jak dorośli. Poza tym ciągle spiskują coś i intrygi robią. Takie życie na suficie. Jeden w moim wieku chyba a jest już kongresmenem. Ogólnie to oglądam to tylko dla tych ładnych panien.
Ostatnio zmieniony 25 gru 2012, 18:57 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

79
To polecam Ryzykowne praktyki - sf serial, to znaczy fabułe niezagłębiałem, ale dużo się tam rozbierają. mielizne intelektualną tego serialu całkowicie rekompensują sceny łóżkowe z udziałem ładnych aktorek. Przydałoby się jakieś uroizmacenie, bo w każdym odcinku w sumie były sceny erotyczne z tymi samymi laskami tylko w różnych konfiguracjach ;) Warte polecenia. Ale w tv nie leci już dawno, kiedyś puszczali na AXN ;)
Ostatnio zmieniony 25 gru 2012, 22:05 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

83
Co ostatnio oglądałem? Dwa filmy, "Autopsy" i "Blitz".
Pierwszy to kompletna strata czasu, jakaś marna podróba "Hosteli". Nielogiczny, zrobiony tylko po to, by wylać hektolitry sztucznej krwi, głupi i bez sensu, nie muszę dodawać, że nawet nie umywa się do "Hostelu".

Drugi, ze Stathamem, więc wiadomo, czego się spodziewać - sprawny film sensacyjny. Oglądało mi się gładko i bezboleśnie, chociaż absurd goni absurd, ale to przecież nie jest kino moralnego niepokoju. :ahah:
Ostatnio zmieniony 01 lut 2013, 12:19 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

87
Ja wiem, że to brzmi śmiesznie, ale dopiero wczoraj miałem okazję obejrzeć "Bękarty wojny". Nadal stary, dobry Tarantino. Tygiel, w którym miesza swoje chłopięce fascynacje kinem. Tutaj mamy odniesienia do kina wojennego ("Parszywa dwunastka", "Działa Nawarony", "Nie tylko dla orłów") okraszone typowo Tarantinowskimi zabiegami (dialogi, sposób kręcenia, budowa filmu, zdjęcia). Po tym od razu rozpoznajemy rękę Quentina. Świetnie się go oglądało.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2013, 12:58 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Co ostatnio oglądałeś/aś

88
"Django" tegoż samego - uczta dla miłośników "górnosnującej" narracji. No i rola samego Quentina - krótko ale z piorunującym efektem... Boki rwałem.

A tak z seriali to "Lie to me"/"Magia kłamstwa". Tim Roth sadzi tam kreację którą mogę porównać jedynie do "Colombo".

Polecam, polecam.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2013, 18:56 przez Bolaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Film”

cron