Re: Muzyka filmowa

31
Nie oglądalam niesmiertelnego ale chyba obejrze wszelkie filmy o vampirach uwielbiam choc uwazam ze pora zwalczyc pociag do mroku...chcesz sie uwolic nie rób tego co wszyscy chcesz byc wolnym nie rób tego o co najlatwiej bo nikt bez powodu nie podaje niczego na tacy wujatkiem bylby tu dla mnie Avatar. Martwi mnie tylko ze ludzie maja tak mala wole walki by nawet po tak ogólnoswiatowym nawolywaniu do zmian nie powtaly zadne spolecznosci walczace o cos innego dzis kazdy jest rycerzem dla siebie stojacym ze swym mieczem ptrzed wiatrakami badz idac filozofia wody co pokonuje skaly nie zlobia koryta lecz ostaja w kaluzy by wyschnac....czy tio wystarczy moze przyjdzie deszcz.


Avatar I see you
Ostatnio zmieniony 04 lip 2010, 22:15 przez soulblue, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Muzyka filmowa

32
soulblue pisze:Nie oglądalam niesmiertelnego ale chyba obejrze wszelkie filmy o vampirach
Ooo, to Cię zawiodę, "Nieśmiertelny" nie jest filmem o wampirach.

Michał Lorenc i jego muzyka do filmu "Bandyta":

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 04 lip 2010, 22:47 przez Highlander, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Muzyka filmowa

33
To byl skrót myslowy....Dorian Gray wydawal sie wlasnie taki mroczny i nawialam do rozmowy prywatnej ...sory faktycznie tak to brzmi jak teraz przeczytalam swojego posta :)
Ostatnio zmieniony 05 lip 2010, 12:42 przez soulblue, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Muzyka filmowa

37
Soundtrack ze Spawn'a :)

[youtube][/youtube]







Inspirowany filmem:




Poza tym lubię przepiękną ścieżkę dźwiękowa z

"Władka'... " (Pippin'owa w kobiecym wykonaniu ;))
[youtube][/youtube]
inna wersja :D


Gladiatora
[youtube][/youtube]

Braveheart'a
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 31 lip 2010, 15:52 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Muzyka filmowa

39
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 21 sie 2010, 23:47 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Muzyka filmowa

41
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
:ach: ;)
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2010, 0:50 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Muzyka filmowa

43
Wiem, wiem ... :(
Ale melodia pomimo, że tak potwornie smutno się kojarzy jest piękna.
Piękna i smutna jednocześnie ...
Ostatnio zmieniony 09 sty 2011, 2:16 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Muzyka filmowa

44
Chyba tylko Highlander wspomniał o Vangelisie i Abesnai o "Misji". Obaj to geniusze (Vangelis i Morricone, a nie Highlander i Abesnai :D). O "Rydwanach Ognia" i "Drodze do raju" już wspomniano, więc wymienię jeszcze ścieżki z "Dawno temu w Ameryce" i "Dobrzy, żli i brzydcy".

Tak naprawdę jednak kocham muzykę z "Kabaretu" i "All that jazz" niestety nie pamiętam kompozytora. Zresztą soundtracku też nie mogę nigdzie zdobyć. Bob Fosse rządzi!! :ach:
Ostatnio zmieniony 24 mar 2011, 20:46 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Muzyka filmowa

48
Daft Punk w TRON LEGACY :

[youtube][/youtube]

Nie mogę od tej ścieżki dźwiękowej wprost "oderwać uszu". Całość:
Ostatnio zmieniony 25 mar 2011, 1:26 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Muzyka filmowa

49
Odświeżę wątek. Nie wiem czy nie dublują.
Trochę klasyki:

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Są to jedne z najpiękniejszych utworów jakie w życiu słyszałem.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2011, 22:33 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Muzyka filmowa

50
Clannad i kapitalna muzyka do serialu o Robin Hoodzie
Ostatnio zmieniony 09 lis 2011, 23:24 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Muzyka filmowa

54
Jan Hammer, muzyk jazzowy zabral się za pisanie muzyki do seriali, ale za to z jakim skutkiem...



Rewelka!!
Ostatnio zmieniony 02 gru 2011, 15:42 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Muzyka filmowa

55
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 10 lip 2013, 20:44 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Muzyka filmowa

57
[youtube][/youtube] [youtube][/youtube]
[youtube][/youtube] [youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 22 lis 2013, 15:59 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Muzyka filmowa

60
Epicki utwór :)

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 21 mar 2015, 21:04 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron