Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

1
W piątek 06.01.2012 r. spotkałem się z Lapi, Nassem i Nebo w celu połażenia po warszawie, w naszym planie było przede wszystkim odwiedzenie Starego i Nowego miasta oraz Łazienek Królewskich.

Nasz filmik możecie obejrzeć poniżej i popatrzeć na nasze mordki a także zwiedzić z nami kawałek Warszawy.

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 18:35 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

7
Anetorh my się jeszcze nie znamy to warto dopowiedzieć,że tak tylko się zgrywam przecież ;)

Ale swoją drogą ten ,,Assassynizm" Nassanaela to zupełna porażka :D Tyleś się naolgądał i nagrał,że powinieneś wszędzie włazić :P Nie jesteś godzien by być Assassynem :D
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 19:27 przez Hoffman Moritsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do gry :)
ERA BLEACHA OUTBREAK

[img]http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comme ... 2,w400.jpg[/img]

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

9
NAPRAWDĘ SUPER PREZENT DLA RODZINY IMLADIS>>FAJNIE, że sobie wszyscy tam spacerujecie :)
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 19:33 przez Anna18, łącznie zmieniany 1 raz.
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.
Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
1 KORYNTIAN 1, 18-20

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

10
Nie wszyscy.Brakuje starych zrzęd.Przyjedźcie do Lublina,to może się stara zrzęda skusi :D Jeszcze Kraków musicie zaliczyć z alkoholikiem Polliterem i pięknym Japońskim słoneczkiem Chinatsą ;)
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 19:36 przez Hoffman Moritsu, łącznie zmieniany 2 razy.
Zapraszam do gry :)
ERA BLEACHA OUTBREAK

[img]http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comme ... 2,w400.jpg[/img]

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

12
Hej hej! :) Miło było Was poznać i pozwiedzać z Wami Warszawę. Trochę trzęsło, ale generalnie OK, obraz był, głos też :tak:

Nie, no faaaajni jesteście! :) Na pocieszenie powiem, że u mnie taka sama (jak nie gorsza) pogoda. Ale i tak najważniejsze humory, a te, jak widać i słychać, w porządku (tylko Nebo coś milczący??? nie do uwierzenia! ;)).

OK, zadomawiajcie się najlepiej, jak się da, głowa do góry, wygodne buty i... do przodu! Nowy Świat (byliście? nie, padła nazwa Nowe Miasto) niech będzie symbolem nowego życia dla Was (a Piwna, wiem, wiem, dla Politera, na poprawę humoru w tym nowym życiu? ;)).

Trzymajcie się i do zobaczenia na piśmie!
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 19:42 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

17
Ha, jeszcze pozostała wiosna i lato. Możemy kręcić moim aparatem fotograficznym - lepsza jakość. Niestety też do 30 minut(nie wiem czemu ale aby nagrać godzinę trzeba drugi raz włączyć nagrywanie. Niestety brak stabilizacji obrazu. (przy okazji będę zbierał na lepszy aparat). Tak, Ane jako narrator git.
;)
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 20:18 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

18
Dobrze się zaczyna:
pierwsze sekundy filmu - " ... kurde, czekam ogólnie na tramwaj ... !?!" :ahah:
skąd ja to znam ;)
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 20:25 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

20
Nebogipfel pisze:Ha, jeszcze pozostała wiosna i lato. Możemy kręcić moim aparatem fotograficznym - lepsza jakość. Niestety też do 30 minut(nie wiem czemu ale aby nagrać godzinę trzeba drugi raz włączyć nagrywanie. Niestety brak stabilizacji obrazu. (przy okazji będę zbierał na lepszy aparat). Tak, Ane jako narrator git.
;)
Godzinę????
Czyś Ty Nebo, zwariował??? Przez ponad godzinę wgrały mi się 4 min. filmu. Zaraz pierdolnę tym telefonem o ścianę!!! :D
Jak budzik mnie obudzi, to napiszę Wam moje wrażenia z tego filmu, bo w tym czasie zdążę się dwa razy zalać i wytrzeźwieć :ahah:
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 21:26 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

21
To internet masz tam tylko w telefonie? Swoją drogą zdradzę Tobie sekret. Ja wpierw filmy ściągam a potem mi się nie wieszają. :D I tak zamiast szarpać się z Youtube w telefonie to sobie oglądam to co zgrałem. :)
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 21:33 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

24
Nebo, neta mam w laptopie, ale przez telefon (holenderski T-mobile). Żeby zgarnąć na abononament, muszę mieć pracę, a tej, jak wiesz, czasowo nie mam.

Zlitujcie się i napiszcie mi, w której minucie pojawia się wzmianka o mnie, bo, naprawdę, nie bedę siedział calą noc, żeby zobaczyć ten film w całosci. :1:

Widzialem Wasze facjaty (ale Wy brzydcy jesteście, prawie, jak ja, tylko Lapi trzyma klasę :D) przez pierwsze parę minut i proszę Was, bo naprawdę się nawalę i po pijaku bedę go oglądał (może to jakiś argument - będziecie piekniejsi :rotfl:)

To takie żarty, oczywiście :slonko:
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 21:55 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

27
Nebogipfel pisze:06:39 Polli
:D
Facetom nie muszę się podobać.
;)
Dzieki, Nebo :thx:

Nie ma nic gorszego, niż usłyszeć od faceta: "Przystojny jesteś". Chybabym pedała zatłukł :D

Nebo, chyba wiesz, że jaja sobie robię, lubię Was. Im bardziej brzydcy jesteście, tym bardziej ja jestem piękniejszy :rotfl: :ahah:
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 22:38 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

28
Kurna, nie musicie mi słodzić tylko dlatego, że jestem jedyną babą na tym filmiku :D ogólnie było zimno w cholerę, szłam zasmarkana, a dziś ogólnie odchorowywuję to, choć w skłocie mam koca (od Ane :D ) i grzejnik elektryczny, Ale dobra, dziękuję za komplementy.
Ok Hoff słońce, to robimy taką akcję- idziesz na środek Lublina, gdzieś koło starówki, czy co wy tam macie i w miejscu stale okrążanym przez straż miejską lub smerfy, wspinasz się na mur zabytkowej kamienicy, a ktoś dokumentuje, Pokazywania gęby nie wymagam. I cała akcja ok. godz. 13.W każdym razie, jeśli się pukasz w czoło, to już wiesz czemu wyżej się nie wspiął Nass. :D
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 22:55 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

29
Scenariusz kiepski, dialogi takie sobie... no i obsada. Miał byś Bruce Willis, Morgan Freeman, Dustin Hoffman i Cate Blanchett a tu co? Jedynie żeńska rola nie rozczarowała (jak widzę nie tylko mnie).

Oczywiście poważniej... świetna sprawa, szkoda tylko że pogoda do d... no i w końcu zobaczyłem facjatę Nassa i Lapi. Zdecydowanie wolę Lapi ;)
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 22:57 przez Kukri, łącznie zmieniany 1 raz.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

30
Tak Kukri,też żałuję,że mnie tam nie ma :P
Spoko Lapi mogę i odwalać takie akcje i zrobię to pewnie lepiej od tego pseudo Assasyna :D Ale pod warunkiem,że do mnie wpadniecie ;)

Ojojoj...Lapi napisała do mnie per,,słońce".Nass sie wkurwi...
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 23:02 przez Hoffman Moritsu, łącznie zmieniany 2 razy.
Zapraszam do gry :)
ERA BLEACHA OUTBREAK

[img]http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comme ... 2,w400.jpg[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron