Re: Filmy na które czekamy

1
Może uda się z dniem dzisiejszym zainicjować nowy zwyczaj na forum. Jeżeli ktoś słyszał o jakimś filmie który warto zobaczyć lub się nim zainteresować to będzie to dobre miejsce. Już nie oglądam tylu filmów co kiedyś dlatego pomocne było by wyławianie jakiś ciekawszych pozycji z tego co ma nadejść.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2012, 22:15 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

3
Hm.. Nie słyszałam. Ja czekam na polski film "Big Love" i amerykańską produkcję :"The hunger games". Książka, (mimo, że czytałam tylko pierwsza cześć) naprawdę dobra. Nie z półki miłych i przyjemnych, choć to też nie bardzo ambitna literatura, ale pełna emocji i wartości. Boję sie trochę, że Hollywood to zbytnio wypicuje... Ale zobaczyć musze, z ciekawości.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 10:51 przez serducho, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

4
Już daaaaawno nie czekałam tak bardzo na żaden film tak jak czekam na Hobbita. Na samą myśl zaczynam przebierać nogami jak dziecko. Ale najlepsze jest to, że wiem iż czekanie się opłaci, bo Jackson mnie nie zawiedzie.
[youtube][/youtube]
Zobaczę Golluma w 3D i mogę umierać ;)
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 11:32 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Filmy na które czekamy

5
Akuś, w pełni Cię popieram, ja również nie mogę się doczekać "Hobbita", ale nie umieraj, bo w 2013 r. będzie druga część :ahah:
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 12:41 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Filmy na które czekamy

7
polliter pisze:ale nie umieraj, bo w 2013 r. będzie druga część :ahah:
Wiem, wiem. Wątpię czy udałoby mi się zmartwychwstać, więc spróbuję nie umierać ;D
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 20:03 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Filmy na które czekamy

8
Czekam i ja :D

A swoją drogą, to Jackson i spółka zawiedli mnie trochę w kwestii WP, bo z taką ekstazą wyczekiwałam, jaką wykażą się inwencją i fantazją przy kreowaniu postaci Bombadila i Złotej Jagody a ich najzwyczajniej pominięto :/
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 20:15 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Filmy na które czekamy

9
Mnie też brakuje Bombadila, a także kurhanów...

Sailor, "Hobbit" to nowelka, w porównaniu z "Władcą...", więc trudno będzie w nim cokolwiek pominąć, zwłaszcza, że będą dwie części filmu :D

Możliwe, że Jackson dorzuci coś z "Silmarillion" w ramach retrospekcji, bo czymś trzeba zapełnić te parę godzin :D
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 20:30 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Filmy na które czekamy

10
Z tego co czytałem ogromny nacisk w "Hobbicie" położyli na niezapomnianą scenę gdy Krasnoludy śpiewają. Widziałem w trailerze i jest naprawdę genialna.

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 20:35 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

12
polliter pisze:Mnie też brakuje Bombadila, a także kurhanów...
No w sumie wywalili cały ten wątek... A mnie ciekawość zżerała czy Jagoda jest nimfą wodną czy czymś jeszcze innym, podobnie zresztą intrygował mnie Bombadil. I czy oni ten-tego :P czy jednak tylko tak z przyjaźni razem mieszkali. Ale w sumie gdyby mieli spaprać ten wątek, to lepiej że wcale go nie było i każdy może wydumać coś swojego na ten temat.
Sailor, "Hobbit" to nowelka, w porównaniu z "Władcą...", więc trudno będzie w nim cokolwiek pominąć, zwłaszcza, że będą dwie części filmu :D

Możliwe, że Jackson dorzuci coś z "Silmarillion" w ramach retrospekcji, bo czymś trzeba zapełnić te parę godzin :D
Też się nad tym zastanawiałam, jak z czegoś tak krótkiego (a wiadomo że Tolkien lubuje się na dodatek w opisach) zrobić dwie części, więc pewnie zaczerpnie się z tego i owego.

A jeśli jesteśmy już w temacie ekranizacji fantasy, to ja chętnie zobaczyłabym Achaję Ziemiańskiego, a najlepiej, aby główną bohaterkę zagrała Olivia Wilde ;)

Aaa i czekam rzecz jasna na Wielkiego Gatsby'ego z DiCaprio- uwielbiam i książkę i jego. Zawsze wiedziałam, że ma talent, ale teraz nawet jego najzagorzalsi oponenci przyznają mi rację haha :P Trzeba tylko zaklinać los, aby Baza nie poniosło, bo tak naprawdę nikt nie wie, co mu strzeli do tego zrytego beretu.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 12:36 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Filmy na które czekamy

13
O nie! Bombadil?! JAk się pojawił w książce to miałem ochotę ją odłożyć. Przecież to niepoważna postać? Wyglądał chyba jak Niemiecki krasnal? :rolleyes:

Amerykanie mogliby nakręcić Krzyżaków. Danusie by zagrała Scarlett Johanson.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 12:40 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Filmy na które czekamy

14
voltaren pisze:O nie! Bombadil?! JAk się pojawił w książce to miałem ochotę ją odłożyć. Przecież to niepoważna postać? Wyglądał chyba jak Niemiecki krasnal? :rolleyes:

Amerykanie mogliby nakręcić Krzyżaków. Danusie by zagrała Scarlett Johanson.
No, reżyserię dać Melowi Gibsonowi, on lubi duże inscenizacje ("Braveheart"), tylko, że z pewnością chciałby kogoś zagrać. Na Zbyszka za stary, to może Jurand ze Spychowa?
Zbyszka mógłby zagrać Johnny Depp, z tą swoją niewinną urodą, Jagiełłę Robert De Niro, a tego gościa, co sprzedawal relikwie, Woody Allen :black2:
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 13:08 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Filmy na które czekamy

15
Wszystko ok, tylko nie Johanson :rolleyes:
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 13:12 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Filmy na które czekamy

16
Wszystko pięknie ALE Woody Allen? No miejcie litość. :P Jeszcze roli Jagienki nie obsadziliście.
I czy oni ten-tego
Ummmm... mnie się to jakoś nie widzi i myślę, że Jagódce również się nie widziało ;) I zakończmy te rozważania, bo się Tolkien w grobie przewróci.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 20:30 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Filmy na które czekamy

17
Nie moja wina, że mam chorą fantazję i nawet jako kilkulatka pytałam, czy Smerfetka to żona wszystkich czy tylko niektórych smerfów :P

A co do Tolkiena, to Władca... jest podobno stworzony na kanwie jego doświadczeń wojennych, więc rzeczywiście nie wypada znieważać takiego dzieła. Biję się w pierś i obiecuję poprawę.

btw, ja do roli Jagienki proponuję od razu Angelinę, jak szaleć to szaleć ;)
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 22:19 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Filmy na które czekamy

18
W roli Jagienki Mila Jojovicz czy jak jej tam.
W roli Zbyszka, jakiś młody aktor, bo w książce był młody
W roli Maćka Bruce Willis
W roli Juranda Val Kilmer
W roli Jagiełły Hugh Laurie
W roliu Jungingena Al Pacino
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 22:30 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

19
Pattinosn jest młody :P
Obrazek
wymarzony Zbyszko z Bogdańca ;)
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 22:42 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Filmy na które czekamy

20
Zbyszko był bardziej zniewieściały niż martwy. Ja bym poszła w kierunku Efrona czy jak mu tam. Albo Biebstera- co tam, jak szaleć to szaleć :P
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 22:51 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Filmy na które czekamy

21
Oj nie, bo Justina widzowie mogliby mylić z Danuśką ;) On akurat ma bardziej kobiecą urodą niż niektóre dziewczyny :P
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 19:26 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Filmy na które czekamy

22
Aka, a co masz do Allena? Nie pamiętasz, że "za okularami w czarnych oprawkach kryła się energia seksualna dzikiego kota"? :ahaha:
Pacino jako Jungingen, to byłaby jego życiowa rola :ahah:
Bruce Willis mógłby zagrać niedźwiedzia, a nie Maćka
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 19:43 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Filmy na które czekamy

23
voltaren pisze:W roli Jagienki Mila Jojovicz czy jak jej tam.
W roli Zbyszka, jakiś młody aktor, bo w książce był młody
W roli Maćka Bruce Willis
W roli Juranda Val Kilmer
W roli Jagiełły Hugh Laurie
W roliu Jungingena Al Pacino
w roli Maćka wolałabym Rutgera Hauera a Juranda Seana Connery :D
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 20:06 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Filmy na które czekamy

24
Sailor pisze:Oj nie, bo Justina widzowie mogliby mylić z Danuśką ;) On akurat ma bardziej kobiecą urodą niż niektóre dziewczyny :P
W sumie racja, nawet charakteryzacja ma granice, których przeskoczyć nie można :P
Polliterze, absolutnie nie mam nic do Allena, wręcz przeciwnie- uwielbiam go i stąd moje obiekcje żeby go obsadzać w tym arcydziele ;)
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 20:22 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Filmy na które czekamy

26
I Wy się macie za patriotów, tylko Polak potrafi okazać wrodzoną nienawiść do Krzyżaków.

K.Cichopek to wymarzona Jagienka.

A w roli Kuno von Lichtensteina obsadził bym Tila Schweigera.
A tą mniszkę co pilnowała Jagienki powinna zagrać Haidi Klum.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 16:26 przez Highlander, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

27
High, a gdzie Ty tu widzisz nienawiść do "Krzyżaków"? :co:

Bawimy się w hollywoodzką obsadę ekranizacji tej książki. Dobra, jak Ci się nie podoba, to obstawiajmy polską obsadę do "Władcy Pierścieni"

Aragorn - Robert Więckiewicz
Galadriela - Kinga Preiss
Gandalf - Franciszek Pieczka
Frodo - Roman Kłosowski (Maliniak :D)
Saruman - Bogusław Linda

Lepiej?
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 21:15 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Filmy na które czekamy

28
Jezusie Słodki, zaczęto szargać świętości. Wolę obstawianie Krzyżaków, bo wizja Kłosowskiego w roli Frodo to dla mnie coś, po czym długo się nie otrząsnę :P
A Highlander przecież żartował, prawdaaaaaa?
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 21:42 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Filmy na które czekamy

29
Z całym szacunkiem do wielkiego talentu pani Preiss, na Galadrielę to ona też się nie nadaje... ale Agata Buzek już byłaby ok, a Anka Czartoryska jako Arwena. W roli polskiego Aragorna ja bym widziała Dorocińskiego:) a i trzeba byłoby gdzieś wcisnąć Pawlickiego (jako Legolasa?). Maciek Stuhr i Leszek Żurek byliby hobbitami.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 21:55 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Wróć do „Film”

cron