Re: Filmy na które czekamy

182
O to prawda, ta mloda aktorka zagrala bardzo dobrze. Rosnie nam chyba nowy talent ... a film naprawde fajny... Dobrze, ze takie filmy powstaja, bo problem jaki porusza jest ostatnio bardzo wazny...
Ostatnio zmieniony 18 mar 2014, 20:27 przez mibo, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

183
[youtube][/youtube] [youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 03 maja 2014, 16:11 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Filmy na które czekamy

184
Abesnai pisze:[youtube][/youtube] [youtube][/youtube]
Jaki jets polski tytuł tego filmu? nie kojarzę tego w ogóle.
Za to czekam już na listopad i Kosogłosa, afera z nagimi fotkami Lawrencje jeszcze podgrzała atmosferę. ;)
Ostatnio zmieniony 13 paź 2014, 18:53 przez Czareczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

185
'Transcendencję" widziałam. hmm, przywodzi na myśl unowocześnionego bardziej 'Kosiarza umysłów'.
czegoś mi w tym filmie brakowało, albo też ktoś go położył mówiąc oględnie. aktorka grająca główną bohaterkę - jakaś taka bezpłciowa bez charakteru. Deep i Friedman - nazwiska przyciągające widownię i to by było na tyle. moim zdaniem film na jedno oglądnięcie, choć muszę przyznać, iż sama idea zawarta w wątku filmu skłania do refleksji na temat kierunku w jakim komputeryzacja ogólnie zmierza..
Ostatnio zmieniony 16 paź 2014, 23:01 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Filmy na które czekamy

186
Choć przygodę z Igrzyskami śmierci zaczęłam późno i najpierw od drugiej części filmu ( a potem książka była) to do tej pory fascynacja trwa i już dosłownie liczę dni do premiery I cz. Kosogłosa, to przede wszystkim na to czekam.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2014, 15:26 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

187
"Kosogłos" już obejrzany i obgadany w domu. :) Jak na wszystkie części do tej pory, to dla mnie wypadł najlepiej. Może przez ten już bardziej wojenny klimat? Bo ludzie z Kapitolu przestają wszystko kontrolować i ludzie z dystryktów będę obalać reżim.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2014, 16:53 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

188
Nemezis pisze:Choć przygodę z Igrzyskami śmierci zaczęłam późno i najpierw od drugiej części filmu ( a potem książka była) to do tej pory fascynacja trwa i już dosłownie liczę dni do premiery I cz. Kosogłosa, to przede wszystkim na to czekam.
Szkoda tylko,że film nie jest zupełnym odzwierciedleniem książki :(

Pierwsza część Igrzysk była najlepsza,każda kolejna gorsza.
Tak się rozdrobnili,że z jednej książki zrobili dwie cz.dla mnie beznadzieja :(
Nie zawsze więcej znaczy lepiej.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2014, 9:46 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

189
@Kopik
Miałem identyczne wrażenie czytając już drugą część. Brat mi tylko powiedział, że trzecia była już kompletną porażką i po tym, jak na siłę czytałem drugą część, to trzeciej już nie chciało mi się ruszać. Chciałbym zobaczyć jak się skończyła ta historia, ale mam jakąś odrazę do tych kontynuacji i sam już nie wiem czy w ogóle warto ;P Pierwsza część była bardzo dobra imho, więc bardzo się zawiodłem na części drugiej ;( Myślicie, że warto czytać trzecią część czy może po prostu obejrzeć film? A może w ogóle nie ma co rozdrapywać starych ran?
Ostatnio zmieniony 26 lis 2014, 10:39 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Filmy na które czekamy

190
k4cz0r200 - możesz skończyć na oglądaniu filmu, ale jak dla mnie, to 1. część jest fajna, a druga najsłabsza jeżeli chodzi o pomysł - bo trochę jest jak w pierwszej część - nominacja do igrzyska, wizyta w Panem, a potem walka na arenie. W Kosogłosie, to już jest całkiem inna akcja.
Ten podział filmu...wiadomo, że głownie pewnie chodzi o kasę, ale jeżeli chodzi o sam film, to dzieje się w nim lepiej, niż w samej pierwszej połowie książki, która jest zdominowana przez Katnissowe rozmyślania, wspominanie itd.

Kopik - i całe szczęście. :) Filmy powinny być zgodne z duchem, a nie być kopią 1/1. Chyba, że ten ktoś nazywa się Rick Riordan i pisze praktycznie gotowe scenariusze pod filmy. :)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2014, 15:01 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

191
Ciągle czekam na filmową adaptację "Silmarillion" J.R.R. Tolkien'a :P
Może być zrealizowana w częściach w stylu ekranizacji "Pieśni lodu i ognia" George'a R. R. Martina. Nawet przez Petera Jacksona, nie będę grymasił :D
Ostatnio zmieniony 27 lis 2014, 18:54 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Filmy na które czekamy

192
Abesnai pisze:Ciągle czekam na filmową adaptację "Silmarillion" J.R.R. Tolkien'a :P
Może być zrealizowana w częściach w stylu ekranizacji "Pieśni lodu i ognia" George'a R. R. Martina. Nawet przez Petera Jacksona, nie będę grymasił :D
Dlaczego "nawet"? Jackson sobie doskonale poradził z "Władcą Pierścieni", więc i "Simarillionowi" dałby rady. :)
Ostatnio zmieniony 27 lis 2014, 21:19 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Filmy na które czekamy

193
Ponieważ jestem czepialski ;) Tak czy inaczej pomijając nieścisłości we "Władku" oraz "Hobbicie" (tutaj gruuubo) i tak chętnie obejrzałbym Jego interpretację :)
Ciekawostka, Rosjanie mają własną wersję "Hobbita" :D Władka można też obejrzeć w amerykańskiej wersji animowanej (powiedzmy) z 1978 roku.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2014, 19:06 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Filmy na które czekamy

195
Abesnai pisze:Ponieważ jestem czepialski ;) Tak czy inaczej pomijając nieścisłości we "Władku" oraz "Hobbicie" (tutaj gruuubo) i tak chętnie obejrzałbym Jego interpretację :)
Ciekawostka, Rosjanie mają własną wersję "Hobbita" :D Władka można też obejrzeć w amerykańskiej wersji animowanej (powiedzmy) z 1978 roku.
No, w "Hobbicie" przegiął... :) :)
Widziałem tę wersję animowaną, kończy się bitwą pod Helmowym jarem. Tak durnego zakończenia się nie spodziewałem. Wystraszyli się, że film im wyjdzie za długi? Pieniędzy im zabrakło? Dla mnie zakończenie tego filmu na zawsze pozostanie zagadką. :)
Ostatnio zmieniony 29 lis 2014, 1:31 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Filmy na które czekamy

196
[youtube][/youtube]

:ach::ach::ach::ach::ach::ach::ach::ach::ach::ach::ach::ach::ach::zemdlala:
Ostatnio zmieniony 29 lis 2014, 18:03 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Filmy na które czekamy

198
Nie, żebym czekała :) ale chętnie obejrzę...











Nie znalazłam trailera VICE z Brucem Willisem i The last witch hunter z Vinem Dieselem

I zapomniałam o :)
Ostatnio zmieniony 29 lis 2014, 23:03 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Filmy na które czekamy

200
victoria - jako maniak magii...ten pierwszy chce zobaczyć. :) Pierwsze słyszę o takim tytule, tylko trochę "dzieciakowy".
Czareczek - Hobbit obowiązkowo, tylko czy to prawda z tą ostatnią bitwą, że ma trwać tam ponad 40 minut? :)
Ostatnio zmieniony 10 gru 2014, 16:29 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

201
W moim kinie już jest ostatni "Hobbit", nie wiem jak w Polsce. Może się wybiorę, ale muszę przyznać, że aż tak ciekawość mnie nie zżera jak przed odsłonami "Władcy Pierścieni", zbytnio rozczarowałem się pierwszą częścią "Hobbita".
Ostatnio zmieniony 10 gru 2014, 19:37 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Filmy na które czekamy

204
Małrycy pisze:To zazdroszczę. :) W Polsce film puszczają od 26 grudnia, od 19 będą też jeszcze maratony i wtedy jest okazja żeby obejrzeć tydzień przed premierą, ale pewnie obejrzę dopiero po świętach.
Nie będę nowa w temacie, ale też czekam. Na maraton się nie wybieram, bo nie dam rady, ale seans przed sylwestrem, jak najbardziej. Czytałam, że finałowe starcie ma trwać 45 minut. No, to Jackson zaszalał... :D
Ostatnio zmieniony 18 gru 2014, 0:36 przez jadeite, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

205
Pierwsza część Hobbita faktycznie nie powaliła na kolana, ale kolejna była dużo lepsza, więc ostatnia powinna być majstersztykiem ;D
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 18:40 przez Ateista, łącznie zmieniany 1 raz.
Hulaj dusza, piekła nie ma, jest za to piekiełko ;D

Re: Filmy na które czekamy

206
Ateista pisze:Pierwsza część Hobbita faktycznie nie powaliła na kolana, ale kolejna była dużo lepsza, więc ostatnia powinna być majstersztykiem ;D
Gdyby to była taka prosta zależność, to ostatnia część "American Pie" powinna być genialna. :ahah:
Jednak faktycznie, druga część "Hobbita" była dużo lepsza od pierwszej.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 19:08 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Wróć do „Film”

cron