Re: Filmy na które czekamy

92
Ja tam się cieszę, że Bond się zmienia. Gdyby cały czas był taki sam, po prostu by się znudził. I fajnie też, że go tak dobrze technicznie robią, czemu miałby nie skorzystać z rozwoju efektów specjalnych przez ostatnie 50 lat. ;)

Poza tym Bond był inny w zależności od aktora, podział na Bonda-Craiga i resztę jest zdecydowanie uproszczony. Przecież Bond-Connery czy Bond-Moore byli zupełnie inni, a już Bond-Brosnan to jakby inny film.
Ostatnio zmieniony 04 paź 2012, 16:35 przez Chmurka, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Re: Filmy na które czekamy

96
Nie ma takiej możliwości ;) Hobbit będzie uwieńczeniem pacy Petera Jacksona. No chyba, ze wziął by się za ekranizację poszczególnych opowiadań z "Silmarillionu". Rany, ale chciałbym zobaczyć filmową adaptację dziejów Feanora i Turina Turambara ...
Ostatnio zmieniony 21 paź 2012, 19:34 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Filmy na które czekamy

98
serducho pisze:
Nassanael Rhamzess pisze:Ja czekam na Hobbita, jak go zjebią to pozabijam ich.
ja mam tak z Bondem :lody:
Nie musisz zabijać, film jest bardzo udany. Zaangażowanie Mendesa do reżyserowania to był bardzo dobry krok. Idealnie wybrnął z konieczności lawirowania między tradycją a nowością. Z jednej strony mamy (często zabawne) nawiązania do poprzednich części, z drugiej całkiem zaskakującą fabułę. Od strony technicznej film też robi wrażenie, zdjęcia, muzyka, montaż - po prostu mistrzowskie.

A i Q jest z powrotem. ;)
Ostatnio zmieniony 05 lis 2012, 16:20 przez Chmurka, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Re: Filmy na które czekamy

99
Abesnai pisze:Nie ma takiej możliwości ;) Hobbit będzie uwieńczeniem pacy Petera Jacksona. No chyba, ze wziął by się za ekranizację poszczególnych opowiadań z "Silmarillionu". Rany, ale chciałbym zobaczyć filmową adaptację dziejów Feanora i Turina Turambara ...
I z tego powodu nie ten koniec wienczyc bedzie dzielo :)
Hobbit musi byc wspanialy i czekam na niego chyba bardziej niecierpliwie niz na Bonda.
A potem Silmarillion panie Jackson!
Ostatnio zmieniony 05 lis 2012, 23:18 przez mont_kaw, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

100
Emmm, Hobbita ma mieć trzy części ;)

Popatrzcie na to !
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 19 lis 2012, 23:51 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Filmy na które czekamy

108
Czekam z niecierpliwością na "Hobbita" i nowy sezon "Gry o tron"

A co do filmów które polecam, wiadomo każdy ma inny gust... ale według mnie warto zobaczyć "Peaceful warrior" , "Wszystko jest iluminacją" "Jedenaste nie uciekaj"
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013, 23:04 przez AnyG, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

110
Czekam teraz na film "Bling Ring" i liczę, że będzie to coś więcej niż rozrywka. Bo ja ten film widzę bardziej, jako refleksję nad konsupcjonizmem. Tym, że każdy chce być "kims" - a co kimś oznacza, że chce być lepszy od reszty, zamiast być dobrym człowiekiem jako takim. Stąd temat filmu - nastolatki włamują się do domów celebrytów, żeby poznać ten "magiczny świat hollywoodu".
Ostatnio zmieniony 03 cze 2013, 16:20 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

112
Przesłuchania to klasyka, ostatnio podobał mi się też Układ zamknięty, film w bardzo podobnym stylu i dobry. A o Bling Ring słyszałam, to kolejny film na który zamierzam pójść w najbliższym czasie. Byłam zaskoczona, że nie słyszałam wcześniej o tej historii. A jest to naprawdę straszne, że te nastolatki nie widziały nic złego w tych kradzieżach.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2013, 15:53 przez lara, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

113
Do kina na film chodzić to staroświeckie.
Do kina z kimsim drugim to tak.
Delektować w pieleszach przy kawie filmy nowe trzeba by.

"1. I duch jego zstąpił i zesłał na nich internet.
2. I człowiek zobaczył że sieć jest dobra a bramy piekielne jej nie zdobędą dzięki zabezpieczeniom anty-anty"

Ło. 1.2.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2013, 16:07 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....

Re: Filmy na które czekamy

114
A więc lubię być staroświecka :P
Ostatnio bylam na ukladzie zamkniętmy - trochę dawno... Można by sie wybrać na coś, mówicie, że Bling Ring wchodzi? Gdzieś widziałam notkę, że to Sofia Coppola robi?
Ostatnio zmieniony 17 cze 2013, 16:28 przez serducho, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

115
serducho pisze:A więc lubię być staroświecka :P
Ostatnio bylam na ukladzie zamkniętmy - trochę dawno... Można by sie wybrać na coś, mówicie, że Bling Ring wchodzi? Gdzieś widziałam notkę, że to Sofia Coppola robi?
http://www.kinomaniak.tv/film/Bling-Ring/50029

http://www.filmweb.pl/film/Bling+Ring-2013-648190


Łosiu antystaroświeckacopola hihi :pa:
Ostatnio zmieniony 18 cze 2013, 7:31 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....

Re: Filmy na które czekamy

116
A ja Wam powiem, że lubię sama chodzić do kina :) Mieszkam blisko kina i bardzo często wpadam po pracy. A na randkę raczej nie wybieram kina, wolę się spotkać gdzieś i pogadać. Bling Ring się zapowiada ciekawie.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2013, 13:04 przez lara, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

117
Laro, chwała Tobie i innym z podobnymi założeniami dotyczącymi randkowania :)
Słuchanie cudzego siorbania, odgłosów pożeranego popcornu i przyciszonej dyskusji z chichotami jako przystawki do oglądanego filmu jest czasami nieznośne.

Jest kilka tytułów na które bym się przeszedł. Obecnie grany "After Earth" choć i współczesną wersją Supermena "Man of Steel" bym nie pogardził. W najbliższej przyszłości "Lone Ranger" i "Riddick".
Ciekawie prezentuje się "Zaytoun" - w polskim tłumaczeniu (skąd je biorą ?) "Mój przyjaciel wróg". Jak ktoś bystro spostrzegł na filmwebie, rzeczywiście kojarzy się z sf "Enemy Mine" z 85r. .
Ostatnio zmieniony 18 cze 2013, 23:44 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Filmy na które czekamy

120
serducho - potwierdzam co pisze Łosiu - film robiła Coppola, ale miała łatwiej, bo film był na podstawie artykuły z Vanity Fair. :)

Abesnai - po trailerze Riddicka widać, że będzie jedna wielka kosmiczna sieka. :) I to pisze jako komplement, bo nie ma nic gorszego niż film science fiction z tanimi efektami specjalnymi, a w przypadku historii o Riddicka, bardzo o to dbają.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2013, 16:30 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Film”

cron