Re: Filmy na które czekamy

123
vitoria - oglądałaś? Musze już powiedzieć po filmie, że efekty były, ale nic a nic nie stracił z uroku jedynki. Diesiel pamiętał co się ludziom podobało 13 lat temu w Riddicku. :)

A teraz to bym najchętniej obejrzał "W pierścieniu ognia", ale trzeba jeszcze poczekać dwa miesiące. :)
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2013, 12:04 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

125
No ja niestety nie byłem na nowym Riddicku, czego żałuję. Traf chciał, że widziałem Dianę, nawet ładny romans, ale nie powala jakoś.
Chętnie zobaczyłbym Carrie, lubię Kinga, a jego debiutu jakoś jeszcze nie czytałem (wstyd...) W pierścieniu ognia też, jako, ze igrzyska bardzo mi się podobały. Może i uchodzą za film młodzieżowy, ale głównie ze względu na młodych bohaterów, bo sama tematyka - totalitaryzm, władza, inwigilacja i w ogóle to życie jak reality show - to nie są błahostki i nie tylko młodzież interesują. Sama obsada zresztą na wysokim poziomie. Świetnie wyglada tan aktor, pewnie dziewczyny będą wiedziały - zwykle jest łysy o pociągłej twarzy i gra w igrzyskach tego prowadzącego, no w każdym razie, wsszystkie filmy z nim są świetne :P
Ostatnio zmieniony 08 paź 2013, 20:22 przez Czareczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

126
Igrzyska śmierci to mój numer 1 !! :) Książki super, pierwsza część filmu - super. Więc teraz to dla mnie pozycja obowiązkowa
Carrie czytałam, dobra książka! Ale film nie wiem, nie widziałam, nie oceniam. Chociaż zwiastun spoko :)
Szykuje się jeszcze na Hobbita, ale to dopiero w Grudniu...
Ostatnio zmieniony 20 paź 2013, 21:23 przez Jully, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

127
Ja H nie oglądałam. Wybiore się bez wątpienia na W pierścieniu ognia, tylko właśnie sobie uświadomiłam, ze nie doczytałam książki. chyba wypada nadrobić, no albo nie, to będzie mniejsze rozczarowanie... :P
Też słyszłam o jakims polskim filmie - coś z księzycem w tytule, ponoc dobrze się zapowiada, ale zero reklam...
Ostatnio zmieniony 31 paź 2013, 15:02 przez serducho, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

129
serducho pisze:Ja H nie oglądałam. Wybiore się bez wątpienia na W pierścieniu ognia, tylko właśnie sobie uświadomiłam, ze nie doczytałam książki. chyba wypada nadrobić, no albo nie, to będzie mniejsze rozczarowanie... :P
Też słyszłam o jakims polskim filmie - coś z księzycem w tytule, ponoc dobrze się zapowiada, ale zero reklam...
A ja właśnie zamierzam przeczytać pierwszą część Igrzysk przed obejrzeniem drugiej ;-) A jak się mocno wkręcę to może i kolejną przeczytam przed premierą :-p
Ostatnio zmieniony 02 lis 2013, 23:53 przez Czareczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

132
Małrycy pisze:Landryna - nic dziwnego, to była pierwsza część. Teraz będzie się działo jeszcze więcej, ale to też nie będzie kulminacja. :)
Też uważam że W Pierścieniu Ognia będzie jeszcze lepsze od jedynki. Na pewno wybiorę się do kina, na kompie mogę obejrzeć film na którym średnio mi zależy.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, 12:19 przez Czareczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

133
xxmissingxx pisze:ja teraz strasznie czekam na carrie *-*
nie mialam okazji pojsc na premiere filmu do kina wiec czekam az bedzie mozna obejrzec ten film w necie *-*
Słyszałem nienajlepsze komentarze na temat tego filmu. Chętnie bym go obejrzał, ale wiercę się z niecierpliwości. :D
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, 15:10 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Filmy na które czekamy

134
Moja przyjaciółka jest wielką fanką całej sagi i mnie strasznie męczy, że koniecznie już 22 mamy iść do kina :P Dla niej to najlepsza z części.. Ja książek nie czytałam, bo niestety brak mi czasu a coś czuję, że jakbym się wkręciła to nie mogłabym się oderwać ;) Może jednak w przerwie świątecznej nadrobię zaległości, ku uciesze przyjaciółki :D
Ostatnio zmieniony 12 lis 2013, 15:00 przez Landryna, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

135
W Pierścieniu Ognia już zebrał bardzo dobre oceny. Nie wiem czy nie za wcześnie. W tym roku jeszcze kilka fajnych premier się trafi, oprócz tej. Ja czekam na to co zrobi król ostatnich lat, fantasy, tj. Peter Jackson :))
Ostatnio zmieniony 22 lis 2013, 21:01 przez Jarek87, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

136
Ja bankowo wybieram sie na "Hobitta" i "W pierscieniu ognia". To sa dwa filmy, ktore obowiazkowo musze zobaczyc. Czytalam ksiazki , ogladalam pierwsze czesci, wiec nie wobrazam sobie nie isc:)
Ostatnio zmieniony 23 lis 2013, 10:15 przez mibo, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

137
Hobbit? Ten rozciągnięty do granic film :D Czytałem książkę i bardzo się zdziwiłem jak na tyle części można było podzielić książkę. Pierwsza część owszem super, ciekawe jak ten nowy. Kiedy dokładnie ma wyjść?
Ostatnio zmieniony 27 lis 2013, 19:58 przez Jarek87, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

138
Nie tak do granic, sporo jest wrzutów sprzed Hobbita, np bitwa u bram Morii czy sama czołówka z Ereborem w roli głównej. Oczywiście trzy części mogą mieć minusy, ale mają też i plusy. I to myślę więcej. W Polsce od 27 grudnia..
Ostatnio zmieniony 28 lis 2013, 21:26 przez maoro, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

139
W końcu jest :)

[youtube][/youtube]

Nastawiam się naturalnie na komercyjne kino akcji ;)
Ostatnio zmieniony 29 lis 2013, 0:27 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Filmy na które czekamy

140
maoro pisze:Nie tak do granic, sporo jest wrzutów sprzed Hobbita, np bitwa u bram Morii czy sama czołówka z Ereborem w roli głównej. Oczywiście trzy części mogą mieć minusy, ale mają też i plusy. I to myślę więcej. W Polsce od 27 grudnia..
Czołówka naprawdę spoko widziałem pierwszą część ale w TV. A jak odczucia po seansie w kinie warto iść? Bo treilery pozytywnie mnie nastawiają by iść do kina :)

Abesnai: Kategoria filmowa jak najbardziej moja. Lubię filmy historyczne. Stalingrad wielokrotnie był już "filmowany" ciekawe co pokaże kolejna odsłona. na pierwszy rzut jakoś mi ta muzyka nie podchodzi ale zobaczymy w całości :)
Ostatnio zmieniony 29 lis 2013, 19:10 przez Jarek87, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

143
Widziałem kilka fotek z realizacji,widok Tygrysa na ulicy w Stalingradzie mnie zaskoczył.Na dodatek miał jakąś taką krótką,chudą ,nie męską lufę :( .Do szału doprowadzają mnie obite niechlujnie tekturą T-34 mające udawać Cóś.I ten charakterystyczny,nie do pomylenia z niczym klekot silnika.Ohyda :( .
Ostatnio zmieniony 01 gru 2013, 15:18 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

144
Jarek87 pisze:
maoro pisze:Nie tak do granic, sporo jest wrzutów sprzed Hobbita, np bitwa u bram Morii czy sama czołówka z Ereborem w roli głównej. Oczywiście trzy części mogą mieć minusy, ale mają też i plusy. I to myślę więcej. W Polsce od 27 grudnia..
Czołówka naprawdę spoko widziałem pierwszą część ale w TV. A jak odczucia po seansie w kinie warto iść? Bo treilery pozytywnie mnie nastawiają by iść do kina :)

Abesnai: Kategoria filmowa jak najbardziej moja. Lubię filmy historyczne. Stalingrad wielokrotnie był już "filmowany" ciekawe co pokaże kolejna odsłona. na pierwszy rzut jakoś mi ta muzyka nie podchodzi ale zobaczymy w całości :)
"Stalingradu" z 1993 r. czy "Wroga u bram" to się raczej nie spodziewam. W niemiecką, wcześniejszą wersję świetnie wpasowywała się muzyka Rammsteina, która w sumie do wszystkiego świetnie się wpasowuje ;)
Ostatnio zmieniony 01 gru 2013, 18:04 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Filmy na które czekamy

145
Oj, już widzę, że to jest film propagandowy. Stalingrad produkcji niemieckiej to solidne kino. Tutaj mam poważne wątpliwości, czy będzie się dało to oglądać. Cóż, pożyjemy zobaczymy.

Co do Hobbita, no jasne, że robił wrażenie w kinie. Wizualny szał;] Na dwójkę, biorąc pod uwagę Smuaga i wydarzenia w Dol Guldur, to na bank ide do kina.
Ostatnio zmieniony 01 gru 2013, 21:00 przez maoro, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

146
"Hobbit" jest straszny. Nie mam najmniejszej ochoty oglądać tego badziewia po obejrzeniu pierwszej części.

Jackson spartolił robotę, wybaczcie, ale śpiewające orki i amerykański humor (durne minki i hasełka) mnie odrzuciły od tego filmu.
Ostatnio zmieniony 01 gru 2013, 22:45 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Filmy na które czekamy

147
polliter - Carrie wyszła spoko, tylko porównując ją do tych obleśniejszych horrorów typu "odcinanie kończyn" przez 1,5 godziny, to wypada bardziej jak dramat psychologiczny. :) Ale tak ogólnie, to warty obejrzenia.

Już po Igrzyskach i nie wiem co powiedzieć. Mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać, ale myliłem się. To też pewnie zasługa, tego że będą jeszcze następne części, ale miałem wrażenie, że ten film jest taki "nie hollywood". :) Główną rolę grali tam ludzie, a nie efekty specjalne (których było sporo). Katniss, Johanna i nawet Peeta spisali sie dobrze.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2013, 14:40 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

148
Ja tak oglądając te trailery z "Hobbita" powiem, że całkiem mi się podoba ta barwna historia przedstawiona przez Jacksona tym bardziej, że skusiłem się na obejrzenie I części. Może i się przekonam do tego filmu ;]
Ostatnio zmieniony 11 gru 2013, 21:49 przez Jarek87, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

149
polliter pisze:"Hobbit" jest straszny. Nie mam najmniejszej ochoty oglądać tego badziewia po obejrzeniu pierwszej części.

Jackson spartolił robotę, wybaczcie, ale śpiewające orki i amerykański humor (durne minki i hasełka) mnie odrzuciły od tego filmu.
Amerykanski humor?? Co konkretnie masz na mYsli?
Ostatnio zmieniony 16 gru 2013, 13:26 przez mibo, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Filmy na które czekamy

150
Głupie hasełka, które niby mają być śmieszne, głupie minki jak z "American Pie". Humor na poziomie przeciętnego, amerykańskiego nastolatka. To pasowałoby w jakiejś komedyjce, a nie w takim filmie. Wygląda na to, że całe Śródziemie zamieszkują Amerykanie, w LOTR zachowano jakieś proporcje, tutaj mamy amerykański badziew. To oczywiście, tylko moje odczucia, ale poczułem się zniesmaczony.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2013, 18:12 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Wróć do „Film”

cron