Re: Glee

1
Ponieważ serial ten ma wielu fanów, więc chce wyrazić swoje zdanie.
A więc ogłaszam wszem i wobec, ze nie ma nic bardziej irytującego i wkurzającego niż ten serial.
Musiałem to napisać.
Oczywiście nie musze tego ogladac. Ale mogę mieć swoje zdanie.
:lol:
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 18:40 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Glee

2
Ty masz przynajmniej swoje zdanie, a ja pierwszy raz słyszę o takim serialu :ahah:
Gra tam Foremniak, Karolak i doktor Lubicz? :black2:
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 19:03 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Glee

3
Voltaren, chyba masz ostatnio za dużo wolnego czasu- najpierw napatoczyłam się gdzieś na Twoje streszczenie jakichś pięciuset ostatnich odcinków Mody na sukces a teraz Glee :P
Psiółka uszczęśliwiła mnie kilkoma płytami z owym serialem, ale jakoś mi nie podchodzi. Nie wiem, może wyrosłam już z klimatów liceum i to dlatego, śpiew chóralny też mnie specjalnie nie przekonuje, ale generalnie można się chyba przy tym zrelaksować i odreagować np.śpiewając sobie z ekipą. No i tamtejszy występ Gwyneth Paltrow był rewelacyjny :)
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 19:22 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Glee

4
Ekhem... to jest jedyny serial z którym jestem na bieżąco. Pierwsze dwa sezony uwielbiam, w trzecim zaliczyli spadek formy, ale chyba powoli wracają na dobre tory. Covery, które tam zapodają są niejednokrotnie lepsze od wersji oryginalnych i dobre, sarkastyczne poczucie humoru można tam spotkać również- generalnie jestem na tak i nie dostrzegam tam nic irytującego. Wychodzi na to, że mentalnie zatrzymałam się na etapie liceum. Albo i niżej.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 20:15 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Glee

5
Nie martw się, ja oglądam Little Britain, to w ogólnie nie ma poziomu :P

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
oni są niemożliwi, a David bez charakteryzacji bardzo przystojny :D

Glee przy tym reprezentant kultury wysokiej i wyrafinowanego poczucia humoru, serio ;)
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron