Re: Seriale zagranicznie.

91
Dla miłośników Dexter'a ;)

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 23:30 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Seriale zagranicznie.

95
Dirt z Courteney Cox, obejrzałabym jeszcze raz ten niesamowity świat intryg, seksu, narkotyków i zdrad, ale nasza telewizja pokazała go tylko raz chyba, być może pod presją brukowców :) i to pod jakimś innym tytułem, ale jakim ... Chyba najlepsza rola Cox jaką widziałam, bezwzględnej naczelnej tabloidu Dirt.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2015, 17:45 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Seriale zagranicznie.

96
[youtube][/youtube]

Zobaczyłem czołówkę i ... zacząłem oglądać. Niby po okładce książki nie powinno się oceniać, jednak nie zawiodłem się. Serial jest wyśmienity.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2015, 18:25 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Seriale zagranicznie.

97
Kopik - szkoda, że znowu jest przerwa w WD, ale ten sezon za to całkiem całkiem wyszedł.
Dzisiaj może GoTa obejrzę, jak gdzieś będzie. W końcu nowy odcinek po tych 4, co wyszły naraz. :D
Ostatnio zmieniony 11 maja 2015, 13:40 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seriale zagranicznie.

99
[youtube][/youtube] [youtube][/youtube]

Drugi sezon, rewelacyjny. Same zapowiedzi to już mistrzostwo świata ... i ta melodia!
Ostatnio zmieniony 14 cze 2015, 22:49 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Seriale zagranicznie.

100
Świetny trailer drugiego sezonu Daredevil
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 22 lut 2016, 20:57 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Seriale zagranicznie.

102
Serial jak najbardziej ok, tylko że się spóźniłem na jakieś kilkadziesiąt odcinków :|
Ostatnio zmieniony 29 lut 2016, 17:03 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron