Re: Seriale zagranicznie.

3
Chirurdzy i Dr House :love:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 15:54 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Seriale zagranicznie.

4
Sailor pisze:Chirurdzy i Dr House :love:
I jeszcze Czysta krew :D
A jak tam w ogóle 6 sezon H. się widzi kuleżance?
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 15:59 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Seriale zagranicznie.

5
MODA NA SUKCES :ahah: :ahah: :ahah:
Serial który mnie wciągnął to Detektyw Monk
Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 16:07 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Seriale zagranicznie.

7
aka pisze:
Sailor pisze:Chirurdzy i Dr House :love:
I jeszcze Czysta krew :D
A jak tam w ogóle 6 sezon H. się widzi kuleżance?
Po tym jak go wykasowałam
Obrazek
i zdobywałam od nowa, nadal jestem w trzecim odcinku.
Franka Potente zdecydowanie nie nadawała się do roli Lydii :rolleyes: A ta ich scena niby- erotyczna taki sam żaaal.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 17:10 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Seriale zagranicznie.

8
Poza doktorkami (czyli Chirurdzy i Dr House), tak naprawdę wciagnął mnie jeden serial: Dexter :) Zdaje się, że pierwszy sezon leciał kiedys późno w nocy w TVP 2, ale ja mam już za sobą sezony i czekam na kolejny.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 17:20 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: Seriale zagranicznie.

9
DR.House .,Przyjaciele ...a Dexterek tez fajny ....trylko własnie ta pora nocna mnie usypiała i po prostu zasypiałam ,nie doczekawszy się odcinka ...:zemdlala:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 17:22 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Seriale zagranicznie.

10
Aaaa i cholercia jak mogłem zapomnieć o swoich dwóch ulubionych pozycjach...
Rzym oba sezony
Obrazek
Obrazek
i Kompania Braci
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 17:42 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Seriale zagranicznie.

11
House, CSI, CSI New York.
Mam wszystkie sezony tych seriali na DVD. House jest moim ulubionym - nie mam nic bardziej pociagajacego niz inteligentny mezczyzna.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 17:56 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: Seriale zagranicznie.

13
Sailor pisze:A ta ich scena niby- erotyczna taki sam żaaal.
Otóż to. Naprawdę się obawiałam, że ten wątek się rozwinie, ale na szczęście tak się nie stało. Oby tylko nie zechcieli jej na nowo sprowadzić. Najlepsze jeszcze przed Tobą :D
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 20:51 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Seriale zagranicznie.

15
Zapomniałam o Brzyduli Betty, a to taki zacny serial jest :banan: Wczoraj niechcący na niego natrafiłam i ironia Wilhelminy i Marka znów mnie urzekła :P
To był ten odc., kiedy Willie mówi: Nawet gdybym chciała wyrazić współczucie jest to dla mnie fizycznie niemożliwe ;)
Ostatnio zmieniony 12 mar 2010, 19:26 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Seriale zagranicznie.

16
Hmmm ... :)
Przypomniałem sobie "ROME" - obejrzałem oba sezony :) - szkoda że nie nakręcili trzeciego a był planowany :(

http://www.filmweb.pl/serial/Rzym-2005-119650

kto nie oglądał - daje linka :P

http://www.seriestv.pl/s111_rzym-rome.html
Ostatnio zmieniony 22 lip 2010, 20:23 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Seriale zagranicznie.

17
Zapomniałam o Brzyduli Betty, a to taki zacny serial jest http://www.nvnews.net/vbulletin/images/smilies/nana2 Wczoraj niechcący na niego natrafiłam i ironia Wilhelminy i Marka znów mnie urzekła img/smilies/tongue
To był ten odc., kiedy Willie mówi: Nawet gdybym chciała wyrazić współczucie jest to dla mnie fizycznie niemożliwe img/smilies/wink
oj tak urocza Betty

poza tym nie mogę nie wspomnieć o Dr House, Chirurgach, Prywatniej Praktyce, Gotowych na wszystko.

Oglądałam jeszcze Eastwick- kiepskawa wersja, niezapomniani Friends, głupio zakończony Kyle XY i Flash Forward

A ostatnia fascynacja to Californication- ten serial potrafi zburzyć delikatną psychikę i niewinność
Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 lip 2010, 20:56 przez motylek, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo motylki lubią truskawki

Re: Seriale zagranicznie.

19
motylek pisze:A ostatnia fascynacja to Californication- ten serial potrafi zburzyć delikatną psychikę i niewinność
Obie te rzeczy zostały u mnie zburzone już jakiś czas temu, więc mogę oglądać bez obaw :P
Moją najnowszą miłością jest Glee
Obrazek
Obrazek
Rewelacyjne połączenie komedii, dramatu i musicalu.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2010, 22:44 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Seriale zagranicznie.

20
TVP1 rozpoczęło emisję drugiego sezonu Afterlife, opowiadającego o medium Alison Mundy i jej znajomym psychologu Robercie. Muszę przyznać, że pierwsza seria ze sceptycznie nastawionym panem psychologiem była jednak ciekawsza, więcej napięcia pomiędzy główymi bohaterami, ale pierwsze dwa odcinki drugiej serii też mi się bardzo podobały :) Serial ma mroczny klimat, wywołuje dreszczyk, pan psycholog jest faaajny:
Obrazek
:D
Ostatnio zmieniony 23 lip 2010, 22:10 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Seriale zagranicznie.

21
TVP1 rozpoczęło emisję drugiego sezonu Afterlife, opowiadającego o medium Alison Mundy i jej znajomym psychologu Robercie. Muszę przyznać, że pierwsza seria ze sceptycznie nastawionym panem psychologiem była jednak ciekawsza, więcej napięcia pomiędzy główymi bohaterami, ale pierwsze dwa odcinki drugiej serii też mi się bardzo podobały img/smilies/smile Serial ma mroczny klimat, wywołuje dreszczyk, pan psycholog jest faaajny:
Pan psycholog jest nawet bardziej niz fajny :) :stu: oglądałam coś z dwa odcinki jak na bbc puszczali w tłumaczeniu polskim

motylek napisał(a):

A ostatnia fascynacja to Californication- ten serial potrafi zburzyć delikatną psychikę i niewinność

Obie te rzeczy zostały u mnie zburzone już jakiś czas temu, więc mogę oglądać bez obaw img/smilies/tongue
mnie dopiero to spaczyło psyche, wewnętrzne błeeee.... :stu:
Ostatnio zmieniony 24 lip 2010, 18:40 przez motylek, łącznie zmieniany 2 razy.
Bo motylki lubią truskawki

Re: Seriale zagranicznie.

22
Sailor -a kiedy leci ten serial ,w jaki dzień i o której godzinie ,bo ja w domu programu nie mam :P:red:

W ogóle nie oglądam ostatnio TV ,ale fajnie opisałas ten serial i mnie zaintrygowałas ,więc prosze o dane .Dziekuję z góry :)
Ostatnio zmieniony 24 lip 2010, 18:52 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Seriale zagranicznie.

23
Pana psychologa kojarzę z Love Actually gdzie grał faceta zakochanego w żonie przyjaciela, czyli pannie Knightly. Imion bohaterów nie pomnę ;)
mnie dopiero to spaczyło psyche, wewnętrzne błeeee....
Oglądałam ze dwa odcinki, ale nic szokującego mi się nie trafiło. Natomiast psiółka opowiadała mi o akcjach, które były naprawdę wstrząsające.
Zapomniałam wspomnieć (co jest na wskroś skandaliczne) o ER, który zaczęłam oglądać w te wakacje i zapałałam doń wielką miłością.
Obrazek
Jak obejrzę wszystkie 15 sezonów to będę z siebie dumna ;P
Ostatnio zmieniony 24 lip 2010, 20:29 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Seriale zagranicznie.

24
Dorcik pisze:Sailor -a kiedy leci ten serial ,w jaki dzień i o której godzinie ,bo ja w domu programu nie mam :P:red:

W ogóle nie oglądam ostatnio TV ,ale fajnie opisałas ten serial i mnie zaintrygowałas ,więc prosze o dane .Dziekuję z góry :)
Dorciku drogi, serial ma miejsce w czwartki o 22:20, na Jedynce :) Trwa do ok. północy, więc to najlepsza pora na strachy ;)
Pan psycholog jest nawet bardziej niz fajny
Oj, jest, jest
Obrazek
, jednak jako nieprzejednany stróż zasad logiki i praw nauki robił jeszcze większe wrażenie. Też chciałabym mieć takiego wykładowcę psychologii, choć i nasz trzeba przyznać nie był zły :P
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 21:17 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron