Re: Najgorszy serial ever

31
Pierwszy raz słyszę o serialach, których tytuły podajecie.

Przepraszam, ja jestem pokolenie "Robin, the hooded man", "Korzeni", "Północ-Południe", "Powrót do Edenu" i "Przystanku Alaska" :D
Ostatnio zmieniony 23 cze 2012, 0:31 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Najgorszy serial ever

32
Nie wiem jak to coś nazwać ... live show ?

http://www.warsaw-shore.com/

Bardziej by mi tu pasowała nazwa warsaw whore. Coś o prymitywach, dla prymitywów. Leci ten shit (że się złamerykanizuję) na MTV i robi głównie "karierę" wśród młodzieży gimnazjalnej. Mam wiarygodne źródło informacji ;). Siedzą więc te nasze dorastające "jolo, lol i żaaal" i pompują do swych pustych banieczek to szambo.
Dalej nie wiem, gdzie można znaleźć główną grupę odbiorców. Zastanawia mnie, co będzie dalej i co za popaprańcy dopuszczą do transmisji.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2014, 1:23 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Najgorszy serial ever

33
Wystarczy, że jakiś kabareciarz chlapnie gruby żarcik, telewizja wyemituje serial o niemieckich żołnierzach, to robi się larum na cała Polskę i KRRiT nakłada kary i straszy, a ja się pytam, gdzie jest KRRiT gdy MTV puszcza takie gówno?
Ostatnio zmieniony 06 sty 2014, 12:25 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Najgorszy serial ever

34
Abesnai pisze:Nie wiem jak to coś nazwać ... live show ?

http://www.warsaw-shore.com/

Bardziej by mi tu pasowała nazwa warsaw whore. Coś o prymitywach, dla prymitywów. Leci ten shit (że się złamerykanizuję) na MTV i robi głównie "karierę" wśród młodzieży gimnazjalnej. Mam wiarygodne źródło informacji ;). Siedzą więc te nasze dorastające "jolo, lol i żaaal" i pompują do swych pustych banieczek to szambo.
Dalej nie wiem, gdzie można znaleźć główną grupę odbiorców. Zastanawia mnie, co będzie dalej i co za popaprańcy dopuszczą do transmisji.
porobiło się - Apolla czy Wenus nikt nie ogląda bo gołe

a poddiskotekę tauś córcię podwozi, bo tam jak w telewizorni majtki w tyłek się wcinają

zawsze były podziały - szkoda, że dziś podpopkultura śmiga

a Kultura nie na rękę czy nie na kieszeń

zbyt wielu ludzi się gubi - może tak się rodzą elity?

może to co dla mas nie dla elit?

szkoda dzieci, którym szkoła nie oferuje jasnej informacji: to nie dla was

pewnie, ze się łamie zakazy ale doskonale zapamiętuje się je - po latach jest o co się zaprzeć i nie tarzać rodziny w g@wnie lecącym z DOMOWEGO telewizora

sedno chyba w tym jak wystawiamy dzieci na wyprzedaż - co mają w posagu - dziś bywa podwiązka na szczęście i fura :) a i kurs uwodzenia :)
Ostatnio zmieniony 06 sty 2014, 13:40 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Najgorszy serial ever

37
mordotymoja pisze:To Wy jeszcze oglądacie telewizjum?No,podziwiam ,we mnie nie ma aż tyle samozaparcia .
Ja tam lubię. Jest naprawdę sporo ciekawych programów publicystycznych, mrowie popularnonaukowych oraz zajmujących się biznesem i gospodarką :)
Programy muzyczne to jest dno, parę lat temu miałem jeszcze wątpliwości ale bloki programowe już mi uświadomiły, że muzyka odgrywa w nich najmniejsze znaczenie.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2014, 14:50 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Najgorszy serial ever

42
ogryzzek pisze:A ja napiszę Moda na Sukces, choć pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi i będzie mi to miała za złe ;)
wiesz, jak zobaczyłam tytuł wątku to od razu pomyślałam o tym serialu, wchodzę patrzę, a Ty go właśnie wymieniłaś. zgadzam się z Tobą w 100% :bum:
Ostatnio zmieniony 27 maja 2014, 13:09 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron