Re: Spotkanie

1
Film ten opowiada o niezwykłym spotkaniu, które miało miejsce w nietypowych okolicznościach. Szalejąca burza i padający deszcz spowodowały, że droga została tymczasowo zamknięta, a pięcioro podróżnych nie mając innego wyjścia, zatrzymuje się w przydrożnym barze o dziwnej nazwie "Ostatnia Szansa".
Spotykają się tam z Kimś niezwykłym, który daje im szansę podjęcia decyzji... czy podejmą tę najwłaściwszą?
Można również obejrzeć film tylko z napisami na innych kanałach.
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 13 lip 2012, 8:46 przez Andy72, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Spotkanie

2
Idea filmu jest bardzo interesująca, ale dzieło samo w sobie - poniżej przeciętnej. Gra aktorska nieobecna, a jeśli się pojawia, to wpada na chwilkę i świeci drewnem, scenariusz płytki, dialogi bardzo sztywne. Główny bohater, a mam teraz na myśli barmana, nie udźwignął ciężaru roli. Mimo to chyba jednak warto obejrzeć. Filmów o tej tematyce nie ma wiele.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2012, 9:43 przez Narses, łącznie zmieniany 1 raz.
„Rankiem, gdy się niechętnie budzisz, pomyśl sobie - budzę się do trudu człowieka” Marek Aureliusz || „Maszyny nie mają zbędnych części. Zawsze jest w nich dokładnie tyle, ile potrzeba”

Re: Spotkanie

4
'spotkanie' jak w tytule, tyle że 'aktorzy' zaskakujący ;)
[youtube] [/youtube]
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron