Re: Nieulotne

1
To juz drugi w bardzo krótkim czasie film Magdaleny Berus. 19latka świetnie się odnajduje jak widać, bo ile do bejbi bluesa zostaął wybrana na podstawie castingu, to propozycja Nieulotnych przyszła do niej sama.
Przypadkiem zostałam zaproszona na przedpremierowy pokaz filmu i dziś zobaczę, co tym razem pokaze Magda.
Ktoś jeszcze jest ciekaw?
Ostatnio zmieniony 05 lut 2013, 16:41 przez serducho, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Nieulotne

2
Zarówno Berus jak i Gierszał idą jak burza! Młodzi, piękni, zdolni - zapowiadaja się, że nie dadzą o sobie zapomnieć. "Nieulotne" już w piątek ma swoją premierę - na pewno się wybiorę...może na Walentynki :) Romantycznie w sam raz!
Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 12:09 przez Tapaska, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Nieulotne

3
Ona ma dopiero 19 lat? To odważne role. Gierszał w sali samobójców już mi się spodobał, potem go nie poznałem w tym blond kolorze. Na razie ma koncie same dobre filmy, Nieulotne wpisuje się w tę dobrą passę. To unikalne kino w skali światowej, nie przypominam sobie nic podobnego i mam nadzieję, że Borcuch dalej będzie robił tak interesujące filmy. Nie liczę na Nieulotne dwa, bo nie o to chodzi, ale chodzi o łamanie konwencji.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, 20:39 przez Czareczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Nieulotne

4
Czareczek - Odnosząc się do początku twojej wypowiedzi: mamy jeszcze to szczęście, że w tej części kuli ziemskiej aktorzy są w miarę adekwatnie dobierani do ról jeżęli chodzi o wiek. 30 latka grajaca nastolatkę w USA nikogo nie dziwi ale u nas byłaby niezbyt przekonywująca. Z drugiej strony ciężko trafić na młodego aktora, który nadawałby się do głównej roli. Właściwie Berus i Gierszał to jedyne takie postacie na polskiej scenie.
Serducho - I byłaś w końcu?
Ostatnio zmieniony 19 lut 2013, 17:14 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Nieulotne

5
Małrycy, słuszne spostrzeżenie ;) Fajnie, że mamy takich młodych aktorów, którzy potrafią chwycić za serce. Szkoda tylko, że wciąż jest ich tak mało. Ale właśnie dlatego jeszcze większe brawa dla tych, którym się udało. A co do filmu "nieulotne" to mi się jak najbardziej podobał. Wzbudził we mnie takie fajne emocje/wspomnienia, wyszłam z kina i nadal myślałam nad niektórymi scenami. TO lubię! :)
Ostatnio zmieniony 01 mar 2013, 14:10 przez Jully, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Nieulotne

6
Jully - ja też to lubię ;) TAKIE filmy pozostają w pamięci nie mieszają sie tytuły, bo zazwyczaj mam z tym problem. A takie filmy jak nieulotne, Pokłosie, czy serbski Klip są tak unikatowe, że nie pomylisz z niczym innym.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2013, 21:01 przez Czareczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Nieulotne

7
Małrycy pisze:Serducho - I byłaś w końcu?
Byłam ;)
Poczytałam Wasze wypowiedzi i zaczęłam patrzeć na ten film nieco bardziej optymistycznie. Przyznam, że w pierwszym momencie mnie zdołował. A jednak kilka głosów i moja percepcja filmu rozwinęła się. Nie jestem taką optymistką, by sądzić, że Karina zmieniła zdanie co do ciązy, a w szpitalu wylądowała z innego powodu niż ten, o którym rozmawiała z lekarzem, ale faktycznie moze dwie tragedie mogą być wyjściem do czegoś pozytywnego. Może teraz będą lepiej sie rozumieli i potrafili wzajemnie zrozumieć. Mam nadzieję, ze to otworzy Karinę i nie bedzie w przyszłości dusiła w sobie zmartwień.
Co do realizacji filmu, brakowało mi muzyki, była dobra, ale bardzo oszczędna, dialogi również. Za to zdjęcia i montaż naprawdę dobre. Aktorstrwo i tym razem bez zarzutu, także czekam na kolejne filmy z ich udziałem - Magdy i KUby, niekoniecznie razem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron