Re: Upadek aktora?

2
szkoda, ze nie czytałam widziałam obrazki marne fakt dla wyrafinowanych czytelników

ale grywa jeszcze gdzieś?


[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]




popyt czyni podaż - warto się określać i nakręcać świadomie

(chyba ze to jest temat o trudnym wychodzeniu ze związków - a to w "psychologii" można by)

o proszę Film
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2013, 12:15 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Upadek aktora?

5
Ale ja nie napisałam, że nie gra w filmach, ze nie występuje w teatrze.. Przyzwyczaił nas, ze widzieliśmy go zawsze w kontekscie ról które grywał, nagród jakie otrzymywał i nagle zamienił to na drobne, nie słyszymy o jego dokonaniach, nie dostaje nagród, więc rozumiem, ze zadnej ważnej roli nie dostał, ale jest, wszedł z hukiem w celebrycki świat jako... dodatek do dziennikarki. Więc czymże to jest jak nie upadkiem?
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2013, 14:15 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Upadek aktora?

6
victoria pisze:Ale ja nie napisałam, że nie gra w filmach, ze nie występuje w teatrze.. Przyzwyczaił nas, ze widzieliśmy go zawsze w kontekscie ról które grywał, nagród jakie otrzymywał i nagle zamienił to na drobne, nie słyszymy o jego dokonaniach, nie dostaje nagród, więc rozumiem, ze zadnej ważnej roli nie dostał, ale jest, wszedł z hukiem w celebrycki świat jako... dodatek do dziennikarki. Więc czymże to jest jak nie upadkiem?
Ten obecny,żenujący świat opiera na oglądalności ,klikalności.Jakbyście kochane ludziska nie oglądali ,nie klikali ,to sztucznie wykreowany twór ,jego wysokość Celebryt wyglądałby jak ten muchomor co go wczoraj w lesie naszłem.Sami karmicie potworki :satan:...
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2013, 14:35 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Upadek aktora?

8
to, że wielu nie czyta żadnej książki nie znaczy, że książek nie ma a pisarze teraz w zębach dłubią to znaczy tylko tyle, że niektórym wystarcza brukowiec i łobrazecek najfajnie jak komuś oczko w pończosze poleciało - poprawia samopoczucie

mylenie autobiografii z Faktografiomanią bywa naturalnym efektem wyborów

ostatnio furorę robi program streszczjacy - nawet komunikaty streszcza ?
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2013, 14:47 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Upadek aktora?

9
Baabciu, ja wiem, że trudno Ci sie z tym pogodzić :) bo mnie też, ale mam nie włączać telewizora, nie czytać prasy(głównie kupuję tygodniki i miesięczniki bo na co dzień mam onet ;) ) żeby co? udawać, że to co się dzieje, się nie dzieje? jaki to ma sens?

Highlander, być moze dlatego nie dostaje ról, a przynajmniej takich, do jakich nas przyzwyczaił, ale sam jest twórcą tego, co się wokół niego dzieje i w czym uczestniczy. Z pozycji aktora dużego formatu zszedł do pozycji celebryty, pytam się po co? Pozwolił tej dziennikarce sprowadzić się do roli pudelka, dla mnie żenujące i smutne.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2013, 15:42 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Upadek aktora?

13
Wspaniała kobieta ze wszystkimi ludzkimi zaletami i wadami i ogromnym talentem, ciut chyba niewykorzystanym... Tak pięknie śpiewa ze Staszczykiem, którego lubię za ... klasę :) ....... wracając, herbatkę chętnie wypiję .
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron