Re: Ulubione cytaty filmowe.

1
Kevin Flynn: The Grid. A digital frontier. I tried to picture clusters of information as they moved through the computer. What did they look like ? Ships ? Motorcycles ? Were the circuits like freeways ?
I kept dreaming of a world I thought I'd never see. And then one day...
Sam Flynn: You got in.
Kevin Flynn: That's right, man. I got in. ...


Tron: Legacy (2010)
Ostatnio zmieniony 19 mar 2014, 1:17 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Ulubione cytaty filmowe.

2
Gable potrafił oczarować nie gorzej niż Marlon Brando, który w "Ostatnim tangu w Paryżu" (1972) mówi do Marii Schneider: "W każdym razie, by długą, nudną opowieść uczynić jeszcze nudniejszą, zdarza się, że czasami taki facet jak ja, wpada do takiej budy jak ta, podrywa taką ślicznotkę jak ty... I nazywa ją lalunią". Bardziej rozbrajające są (może) jedynie słowa Groucho Marxa: "Wyjdź za mnie, a już nigdy nie spojrzę na innego konia" do Margaret Dumont w "Dniu na wyścigach" (1937).
Ostatnio zmieniony 19 mar 2014, 9:07 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ulubione cytaty filmowe.

3
Tak się robi napady na jubilera. :ahah:

- "Czy to znaczy... że prawdopodobnie... to jest... napad?"

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 20 mar 2014, 13:24 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Ulubione cytaty filmowe.

5
"Winny jest kult przemocy. Winna jest także telewizja. Zamiast pokazywać miłość, pokazujemy zabijanie".

"Bo zabijanie jest obojętne, a miłość może obrażać uczucia". :)

Kwintesencja tego porąbanego świata. :) 13 posterunek, odcinek Brzytwiarz, mój ulubiony swoją drogą.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2015, 13:27 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ulubione cytaty filmowe.

7
[youtube] [/youtube]
"Nie zdziwie się, jeśli dziś będzie twierdził że napadła go załoga angielskiej łodzi podwodnej, która omineła blokady, wpłyneła do Dunaju, jakimś dopływem dostała się do nas, a potem rurami kanalizacyjnymi podjechała do sracza, i zakotwiczyła w oczekiwaniu pana..." :D
Ostatnio zmieniony 17 sty 2015, 4:02 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ulubione cytaty filmowe.

8
W filmie "Some Like It Hot" z 1959 roku (Pół żartem pół serio), Jack Lemmon przebrany za kobietę usiłuje się wyłgać z małżeństwa do którego namawia go Joe E. Brown. Gdy podaje koronny argument: - Jestem mężczyzną! - Brown odpowiada bez mrugnięcia okiem: - Nobody's perfect! (Nikt nie jest doskonały!).

[youtube][/youtube]
Film przeszedł do historii kina m.in. z powodu mistrzowskiej gry Marilyn Monroe, Jacka Lemmona i Tony Curtisa, a także mistrzowskiego scenariusza jednej z najlepszych komedii filmowych w historii kina.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2015, 15:06 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Ulubione cytaty filmowe.

14
[youtube] [/youtube]
"Nie Grucha, kupiłem sobie tan garniak, na takie chwile jak ta, zapłaciłem 1500 baksów, za to żeby koleś którego mam rozwalić zapamiętał sobie dobrze jak wyglądam, żeby opowiedział kolegom aniołkom w niebie że kulkę posłał mu facet z klasą, kapujesz? A ty w swoim sweterku wyglądasz jak kmiot, nie różnisz się od rumuna który pucuje mi lampy kiedy stoję na światłach, jak facet opowie w niebie jak wyglądał ten co go załatwił, to aniołom ze śmiechu puszczą zwieracze i spadnie na nas gówniany deszcz... " 1:13-1:48

To chyba jeden z najlepszych psychopatyczno-narcystycznych tekstów w histori kina :D
Ostatnio zmieniony 18 sty 2015, 23:35 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron