Re: Freddie Mercury

8
Only the Good die young...
[youtube][/youtube]
piękny hołd, najlepszy z możliwych.

Minęło 20 lat od śmierci Freddiego, kiedy umierał miałam kilka lat, ale słuchając go, czuję jakbym znała go doskonale :)
Ostatnio zmieniony 25 lis 2011, 10:10 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Freddie Mercury

9
Zawsze był moją odpowiedzią na pytanie: kogo ze zmarłych artystów chciałbyś wskrzesić? Szkoda dla muzyki, choć również przez burzliwe życie i młodą śmierć tak zapadł wszystkim w pamięć i na zawsze wpisał sie w historię muzyki.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2011, 15:08 przez wisienka, łącznie zmieniany 1 raz.
dobre gry na przeglądarkę nie są złe...

Re: Freddie Mercury

10
wisienka pisze:Zawsze był moją odpowiedzią na pytanie: kogo ze zmarłych artystów chciałbyś wskrzesić? Szkoda dla muzyki, choć również przez burzliwe życie i młodą śmierć tak zapadł wszystkim w pamięć i na zawsze wpisał sie w historię muzyki.
Tak mają tylko prawdziwi ARTYŚCI, tych przeciętnych nikt nie pamięta po samych utworach tylko dlatego, że jak rzeczywiście jest dobry wykonawca to wyciągnięte wraz z Nim brudy. A o kim gadają? O tych co rzeczywiście coś znaczą! :roza:
... Cmoknij mi...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron