Re: Telewizyjne stacje muzyczne

1
Typu VIVA, MTV, młodsza ESKA TV itp. itd. ...
Kiedyś, laaata temu włączałem, oglądałem a co najważniejsze - słuchałem (poza tymi najmłodszymi kanałami naturalnie). Teraz ... masakra, dno.
Co się z nimi stało ?!?
Czy dostosowały się aż w takim stopniu do zapotrzebowania (?!?), że zamiast muzyki są coraz bardziej idiotyczne bloki programowe ?
Ostatnio zmieniony 21 lut 2012, 19:17 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Telewizyjne stacje muzyczne

2
Kiedyś to była komuna panie,byliśmy zniewoleni i dlatego właśnie wtedy powstały najlepsze filmy,seriale i muzyka,teraz jesteśmy "wolni" w unii Eurokołchozkiej i dlatego kultura zeszła na psy.Plastikowe sezonowe gwiazdki,celebryci,"muzyka" dla ćpunów yhy yhy uca uca w każdym radiu 24 h na dobę,debilne fora gdzie można poczytać SENSACYJNE artykuły o tym czyj to pośladek a kto co powiedział o kim - kundelek.pl itp.

Polacy mają totalny kryzys tożsamości i kompleksy,jak coś nie jest zagraniczne to nie modne,jak coś jest nie modne to złe(nawet religię wyznają egzotyczną bo o własnej nie mają pojęcia)
Trzeba być kowbojem,inaczej nie będziemy cool,to straszne gdy się nie jest cool.Bycie trendi to podstawa.
Większość Polskich zespołów pisze teksty w języku angielskim...w radiu głównie język angielski się słyszy...

Jeszcze niech się owiną we flagę usa ciołki i więcej fastfudów żrą,trzeba wspierać swoją kochaną ameryckę.
Łesternizacja Europy jest przecież tak słitaśna,jest taka roxy freezy jazzy i jołjoł!!!

Jedna z ciekawszych audycji głównie za sprawą prowadzących
http://www.polskieradio.pl/Player?id=-3
a ilu Polskich wykonawców/tekstów dziś usłyszymy? ;) Żadnego,gdyż to Polskie radio.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2012, 19:42 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Telewizyjne stacje muzyczne

3
Panowie, polecam Wam taki kanał "Kino Polska Muzyka" nadawany jest, na pewno, na platformie Cyfry, nie wiem, jak na innych platformach. Często sobie go oglądam i można na nim znaleźć mnóstwo perełek. Od koncertów Ewy Demarczyk, przez Niemena, Irenę Santor, Wodeckiego, do Heya, Dżemu, Golden Life itp. Przypominają stare festiwale opolskie i sopockie, a nawet kołobrzeskie. Poza tym muzyczne filmy dokumentalne i stare, polskie teledyski non stop. Pierwszy raz spotkałem się z taką telewizją i, dla mnie, to strzał w dziesiątkę! :D

Tutaj link do ich strony

http://www.kinopolskamuzyka.pl/
Ostatnio zmieniony 22 lut 2012, 1:08 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Telewizyjne stacje muzyczne

4
Klubowa muzyka, którą jesteśmy "karmieni" przez powyższe stacje ...

[youtube][/youtube]

0 komentarza.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2012, 23:44 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron