Re: Immediate Music

1
Znacie - lubicie ?
http://immediatemusic.com/about-us/

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 29 lis 2011, 14:34 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Immediate Music

2
Znam, bardzo lubie "epicką" muzykę. Jak jej słucham to mam wrażenie, że zamieniam się w galaretkę, szczególnie jak są chórki :P

To jeden z ulubionych utworów:
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 29 lis 2011, 17:41 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Immediate Music

3
Link do filmiku na youtube wykasowałem - przyczepili się o prawa autorskie :|
Ostatnio zmieniony 30 lis 2011, 0:00 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Immediate Music

5
Wygląda na to Lapi, że tak :)

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 17 sty 2012, 19:43 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Immediate Music

6
Dogrzebałem się do jednego z moich ulubionych utworów :)

[youtube][/youtube]

Kiedyś zrobię chyba filmik z ostatniej misji komandora Sheparda z ME3 i wrzucę na YT :P
Ostatnio zmieniony 11 mar 2012, 14:23 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron