Re: Czego aktualnie słuchasz? :)

2437
maly_kwiatek pisze:Jestem pod wrażeniem.
W ogóle ogromne wrażenie robią na mnie pieśni chrześcijańskie oparte na muzyce - czasem tradycyjnej - żydowskiej.
Po prostu czuję jakbym się w trakcie słuchania zbliżał do Boga razem z tymi wszystkimi artystami i twórcami. :)
Muszę powiedzieć, że ja też byłem jak pierwszy raz słuchałem i jestem za zaskoczony za każdym razem, gdy puszczam jeszcze raz ;) To jest tradycyjna żydowska pieśń, melodia i tekst z tym, że tutaj większość jest po polsku. Oryginał średnio mi się podoba, a inne wykonania odpadają w przedbiegach. Słyszałem w szkole (chodziłem do żydowskiej szkoły) chórek dziewczyn, które wywijał hava nagila w rytmie reggae, też było mocne :D
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2014, 14:49 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Czego aktualnie słuchasz? :)

2439
Nie wiem dokładnie, co tu jest zainscenizowane (myślę Kaczorku, że Ty będziesz wiedział), jednak całość jest piękna a muzyka znakomita.
Zawsze marzyłem o takich spontanach w moim kościele, czy na uroczystościach rodzinnych, jednak u nas to z jakichś powodów jest niewykonalne.

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2014, 15:56 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Czego aktualnie słuchasz? :)

2443
całą NOC słucham tego kawałka,a przypadkowo znalazłem i kope lat nie słyszałem

zwróćcie uwagę na ludzi jaka tam atmosfera panuje,moze leci z playbacku,ale publika sie wczówa,wokaliści też,nawet jeśli udają,że śpiewają,ale całokształt oceniam o wiele bardziej pozytywnie niż 21 wiek,bo to chyba koniec lat 90-tych :)
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2014, 4:10 przez SaperSaperSaper, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Muzyka”

cron