Re: Czego najbardziej lubicie słuchać?

61
BasmaW pisze:Wszystko co mi wpadnie w ucho :) Uwielbiam poznawać nowe gatunki muzyczne, chociaż czasem nie mam pojęcia, że to co słucham wpada w jakąś kategorię.
DokUadnie tak samo mam ja.
Wg mnie każdy gatunek ma w sobie coś interesującego. Zależy tylko od tego jak jest dany utwór skomponowany;)

Jednak zaznaczyłam Drum&Bass etc. Bo to przeważa, po to najczęściej sięgam. Ale nie lubię określenia techno. Jakieś takie miałkie jest. Lepiej już brzmi - muzyka elektroniczna. :D

Na drugim miejscu rock i mocniejsze brzmienia.

I to tyle w tej kwestii.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2012, 21:31 przez Enny, łącznie zmieniany 1 raz.
„Nie idź za mną - mogę cię nie poprowadzić. Nie idź także przede mną - mogę za tobą nie podążyć. Po prostu idź obok mnie jako przyjaciel.”

Re: Czego najbardziej lubicie słuchać?

62
Enny pisze:Jednak zaznaczyłam Drum&Bass etc. Bo to przeważa, po to najczęściej sięgam. Ale nie lubię określenia techno. Jakieś takie miałkie jest. Lepiej już brzmi - muzyka elektroniczna. :D
Dobrze, że tego nie czytają J. M. Jarre, Kitaro, Vangelis... .
Ostatnio zmieniony 04 lip 2012, 2:57 przez Highlander, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czego najbardziej lubicie słuchać?

63
A jeśli by przeczytali to albo by mnie wyśmieli albo by się zdenerwowali, że mieszam pojęcia i nie umiem dobrze nazwać tego, co mam na myśli. Zabić by mnie nie zabili. Chyba...
Ostatnio zmieniony 04 lip 2012, 9:36 przez Enny, łącznie zmieniany 1 raz.
„Nie idź za mną - mogę cię nie poprowadzić. Nie idź także przede mną - mogę za tobą nie podążyć. Po prostu idź obok mnie jako przyjaciel.”

Re: Czego najbardziej lubicie słuchać?

65
Nie ma nic gorszego niż ograniczanie się do jednego tylko gatunku. Jest tyle fajnej muzyki, że czasami słuchając czegoś 'skaczę' od jakiegoś delikatnego popu, poprzez electro, punk, na ciężkim metalu kończąc. Jeśli kogoś interesuje, czego słucham można zajrzeć na mój profil na Last.fm http://www.last.fm/user/pearl_no_jam Swoją drogą polecam stronkę. Dzięki niej poznałam mnóstwo fajnych zespołów i wykonawców.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2012, 15:17 przez sleepy_owl, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czego najbardziej lubicie słuchać?

66
Ciężki wybór - klasyka czy ciężkie granie. Zdecydowałem się na Haydna, Wagnera i Bacha ;) . Ale Slayer, Anthrax i Megadeth są tuż za nimi.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2012, 15:19 przez Narses, łącznie zmieniany 1 raz.
„Rankiem, gdy się niechętnie budzisz, pomyśl sobie - budzę się do trudu człowieka” Marek Aureliusz || „Maszyny nie mają zbędnych części. Zawsze jest w nich dokładnie tyle, ile potrzeba”

Re: Czego najbardziej lubicie słuchać?

67
Ja uwielbiam gatunkowo rock,wyjątkowo kocham ballady rockowe,a przewaznie lata 80 i 90 te.Obecnie Linking Park i na okrągło słucham Eski Rock,poza tym polski stary rock ,czasami muzykę filmową .Lubię rock mieszany z popem np.Train,tylko niektóre ballady Nickelback,wyjątek stanowi dla mnie 30 second to mars,po prostu odpływam,i wsłuchuję się na okrągło.Muza koi moje zmysły powoduje nastrojowy klimat ,nie mogłabym żyć bez tych utworów
Ostatnio zmieniony 04 sie 2012, 11:50 przez malgosiar1973, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czego najbardziej lubicie słuchać?

68
Zaznaczyłem Metal i to co było za tym.
Oczywiście tylko Metal mnie przekonał do zaznaczenia tego, głównie Skandynawski Black Metal, stary jak i nowszy..
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013, 10:19 przez Fenrir, łącznie zmieniany 1 raz.
Pierwszym prorokiem był pierwszy nikczemnik, który spotkał grupę frajerów
François-Marie Arouet "Voltaire"

Re: Czego najbardziej lubicie słuchać?

72
Zaznaczyłam metal, punk, hardcore. Powinnam jeszcze zaznaczyć muzykę poważną, ale jakoś to umknęło mej uwadze...
Zaczęłam słuchać takiej muzyki przez tatę. W młodości miał własne zespoły, w których śpiewał oraz grał na gitarze. Zaraził mnie swoją pasją i teraz ja uczę się grać, kto wie, może kiedyś będę miała własny zespół... :D
Kocham tę muzykę, te teksty, tę energię. Najbardziej cenię sobie Thrash Metal, no i oczywiście zespół Megadeth, którego jestem wielką fanką. Co nie oznacza, że jestem ograniczona i słucham tylko i wyłącznie tego.
Nie lubię, kiedy ludzie mają stereotyp dotyczącego tego gatunku, że oni tylko wrzeszczą i grają coś bez ładu, bez składu, a ich teksty są pozbawione jakiegokolwiek sensu. Tak nie jest. To co oni robią jest piękne. Teksty mają głębokie znaczenia (nie to co w przypadku dzisiejszego popu), opowiadają o tym co dzieje się na świecie, wojnach, okrucieństwie, wewnętrznych rozterkach, narkotykach... Zawierają piękne metafory, które są po prostu genialne. Nie wiem co jeszcze napisać, bo tej muzyki nie da się opisać słowami.

Czemu nie zaznaczyłam niczego innego? Bo nie słucham i nie przepadam za popem, hip-hopem, rapem, techno itd. Nie trafia to do mnie w zupełności.

Pozdrawiam wszystkich fanów metalu i innych gatunków :)
Ostatnio zmieniony 16 lis 2013, 12:23 przez tornado_of_soul, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czego najbardziej lubicie słuchać?

78
Zawsze mi ciężko się określić w temacie muzyki, tak dużo gatunków mnie do siebie ciągnie że nie umiem stwierdzić który najbardziej. Prędzej mogę wymienić co mnie w ogóle nie interesuje. Folk, etniczna i ludowa. :) reszta jest akceptowalna :D
Ostatnio zmieniony 16 lut 2014, 17:45 przez Landryna, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czego najbardziej lubicie słuchać?

85
Słucham wielu gatunków, ale głównie samplowaną muzykę. Zawsze skacze z gatunku na gatunek, ale dub i oldschoolowy jungle towarzyszą mi od najmłodszych lat i nic nie zapowiada, by się to zmieniło.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2014, 14:01 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron