Re: Festiwal piosenki optymistycznej

1
Wrzucajcie tytuły albo najlepiej od razu linki do optymistycznych pozytywnie nastrajających piosenek :slonko: wszystko jedno jaki gatunek liczy się optymizm! :lalala: Każdemu się przyda dawka pozytywności :)

Ktoś musi zacząć, wiec wrzucam coś co ostatnio ktoś mi podesłał :)

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 09 maja 2010, 18:56 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Festiwal piosenki optymistycznej

4
[youtube][/youtube]
ło! :D
Ostatnio zmieniony 11 maja 2010, 18:57 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Festiwal piosenki optymistycznej

5
Gaga się chowa :P :
[youtube][/youtube]
kocham tych chłopaków, klip jak zwykle megapozytywny i zadziorny :D
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 22:29 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Festiwal piosenki optymistycznej

9
Ta piosnka wprawia mnie w jakieś podejrzane podrygiwania, ale i tak ją kocham :P :
[youtube][/youtube]
Try a little luck
with a sunny smile and a witty eye
And you may find a smiling guy
and a little air between your lips and mine

:ach:
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 22:31 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Festiwal piosenki optymistycznej

10
Radosna i mądra piosenka:
[youtube][/youtube]
i rownież z GA :banan:
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 11:15 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Festiwal piosenki optymistycznej

11
Stałam się częstym gościem tego wątku (lol) ;)

Ostatnio ten oto song wprawia mnie w lepszy nastrój. Muszę się usilnie kontrolować, aby nie odśpiewywać go z odtwarzaczem na ulicy :D
[youtube][/youtube]
zresztą cała filmowa ścieżka mi się podoba- fajna, trochę archaiczna muza :)
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron